דניאל גרינברג נשברת: "למה זה מגיע לה? כל כך קטנה"

דניאל גרינברג נשברת: “למה זה מגיע לה? כל כך קטנה”

השמועה אומרת...

אחרי שחשפה לעיני כל את השלכות המלחמה הלא פשוטות על ילדיה. דניאל גרינברג החליטה לשתף רגשות ומחשבות קשים במיוחד בעניין החטופים: “יש חטופה בגיל המדויק של מיאל”.

שתפו

אושיית הרשת דניאל גרינברג, כבר הביעה תסכול לא פעם לגבי הסיטואציות שאליהן נקלעה כאמא במהלך המלחמה. אך הפעם היא החליטה להעלות נושא נוסף שאינו נתפס ומדיר שינה מעיניה בעניין החטופים.

 

גרינברג שיתפה: “אוף, אני פשוט לא מסוגלת כבר לשמוע.. זה שורט ומצמרר ולא נקלט שיש בני אדם, נשים, גברים, ילדים, תינוקות שפשוט עוברים את הסיוט הזה. כמו סרט רע כל מה שקרה פה ושלא יספרו סיפורים”.

דניאל גרינברג נשברת: "למה זה מגיע לה? כל כך קטנה"

והוסיפה: “אף אחד לא דואג להם, אף אחד לא מטפל בהם. וגם אם מטפל אז גם הוא מפלצת. קשה להירדם, זה תמיד איכשהו בערב מגיע ומזכיר לך אותם. אני כל הזמן מרימה בראש סרטים והם נמצאים שם”.

 

“ומעניין מה הם עוברים שם בזה הרגע… האם הם חיים? מתים? חולים? אוכלים, שותים, מתקלחים.. מה קורה איתם עכשיו? רק שהם לא בוכים, עזבו. יש חטופה בגיל המדויק של מיאל, אני לא מסוגלת לחשוב בכלל על מה שהנפש הטהורה הזאת עוברת כרגע.”

דניאל גרינברג נשברת: "למה זה מגיע לה? כל כך קטנה"

זה גיל שמבינים… מאוד מבינים. ולמה זה מגיע לה? כל כך קטנה. עזבו, גם המחשבה על מה הקרובים אליהם עוברים יום יום… בציפייה וכאב אוף. אני מודע, אני עוד לא הצלחתי להגיע ולחזק את המשפחות, ואני גם מודה שאני מאוד מפחדת להתמודד עם המציאות.”

 

“כל הזמן חוזרת המחשבה על זה, שאמא צריכה להתחנן שיחזירו לה את הבת שלה. לצורך העניין. הילדה שהיא הביאה לעולם וגידלה והשקיעה וכל כך אוהבת בעצמות ובכל חלק בגוף. הדם שלך, החמצן שלך. עולמך פשוט נלקחת ממך. ברגע ה’ ישמור.(בבקשה תשמור) ושיחזירו לנו אותם בריאים שלמים ונושמים אמן.”

דניאל גרינברג נשברת: "למה זה מגיע לה? כל כך קטנה"
מתוך הסטורי של דניאל גרינברג באינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יהודית גולן
יהודית גולן
19 ימים

זה שורט ומצמרר? מה את אומרת? כולי דמעות. קודם קורעים לאנשים את הצורה ואח”כ משחקים אותה שכואב להם הלב על הנשים והילדים.. נראה לי התבלבלת, את והגנגסטר שלך. אף אחד לא יברח מיום הדין. ינוכלים מוגי לב.

נערך לאחרונה 19 ימים על ידי יהודית גולן
המצליפה
המצליפה
19 ימים

כל כל הרבה חמלה, אבל הנערות הקטינות שביטון ניצל אין לך רחמים… ידעת כשהיכרת אותו על ניצול הקטינות בפותמוביל – אבל הכסף סינוור אותך. לנצח תהיי ” אישה קנויה מספר 3 של בועל הקטינות מהפותמוביל”. ותשמרי טוב טוב על מיאל…….

שוש
שוש
12 ימים

יש לה פה של זאב פחחח….אןהבת שחור וזקן