"כרגע במצב הנפשי שלי לא יכולה": סתיו קצין חושפת את הבחירה שעשתה

“כרגע במצב הנפשי שלי לא יכולה”: סתיו קצין חושפת את הבחירה שעשתה

השמועה אומרת...

הברבי סתיו קצין שחגגה בשבוע שעבר את יום הולדתה ה-34, החליטה שהיא חושפת מול עוקביה תשובות לשאלות והסוגיות הכי מסקרנות שעד כה לא נפתחו.

שתפו

כוכבת “האח הגדול”, סתיו קצין החליטה לצאת בסשן שאלות ותשובות מול קרוב לרבע מיליון עוקביה בחשבון האינסטגרם. אחת הגולשות שאלה אותה דבר מסקרן במיוחד – האם לא סותר בעיניה מידת הפרובוקטיביות שלה מול מידת הדתיות של ילדיה.

 

קצין החליטה להשיב לנושא באופן מלא, וגם שיתפה מה הדבר שעוצר מבעדה לעבור לשלב ההתחזקות הבא כרגע. תחילה פתחה את תשובתה: “מה זה סתירה בעצם? כאילו, למה צריך ללכת או שחור או לבן?”.

"כרגע במצב הנפשי שלי לא יכולה": סתיו קצין חושפת את הבחירה שעשתה

והמשיכה: “אני באופן אישי, כרגע כרווקה אחרי הגירושים. אני לא אוהבת להגיד את ההגדרה ‘חילונים’, ‘דתיים’. דיי, כל אחד יהודי עושה מה שהוא יכול. אני כיהודיה שעושה מה שאני יכולה זה לגדל את הילדים בדת”.

 

“לגדל את הילדים של באהבת חינם, שאפשר לאהוב גם את מי שלא קרוב לדת וגם את מי שקרוב לדת. הילד שלי מחליט מה הוא רוצה לעשות, אם הוא לא רוצה לשמור שבת זה שלו. אני נותנת לו את האפשרות ואת הכלים להחליט מה הוא רוצה. אני כרגע שומרת שבת”. 

ה

לאחר מכן חשפה: “הדבר היחיד שמאוד מאוד קשה לי זו הצניעות. להגיד לך אם אני חושבת שזה נכון להיות בצניעות? כן. להגיד לך אם אני יכולה כרגע במצב הנפשי שלי היום להיות בצניעות? לא. אז שכל אחד יעשה את הבחירות שלו”.

"כרגע במצב הנפשי שלי לא יכולה": סתיו קצין חושפת את הבחירה שעשתה

Subscribe
Notify of
guest
24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירית
מירית
17 ימים

רק אשה טיפשה עונה תשובה כזו.
מה הקשר בין מצב נפשי לצניעות??
זו תשובה מתחמקת כי המוח חלול

יפה
יפה
17 ימים

איזה כיף שהמשחק שלה לא זכה, מניפולציה מהלכת

קארין
קארין
17 ימים

היא לא יכולה להיות צנועה כי היא גם לא צנועה ברמה האישית בחי קשר למראה או ללבוש !