יובל מעתוק חושפת את המקרה הדרמטי: "פשוט לא מצליחה להפסיק לבכות"

יובל מעתוק חושפת את המקרה הדרמטי: “פשוט לא מצליחה להפסיק לבכות”

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” שנוהגת להעביר לעוקביה מסרים חיוביים גם בימים קשים אלה. החליטה הפעם לחשוף את הצד האחר והיותר כואב בהתמודדות שלה עם המצב.

שתפו

יובל מעתוק הגיעה להחלטה דרמטית בתום סוף השבוע האחרון. במקום לעזוב את דירת ההורים שלה בצפון ולחזור לשגרת החיים בדירתה שבתל אביב. היא החליטה להישאר, ולשתף מסר חושפני ואמיתי שלא הכל ורוד בחייה, כפי שזה נראה אולי כלפי חוץ.

 

מעתוק העלתה את הדברים הבאים בפני עוקביה: “אני רוצה לשתף אתכם במשהו שקרה לי היום. אני אוהבת לשתף אתכם ברגשות שלי. דבר ראשון אתם חלק ממני, והדבר השני הוא שאין כמו להיות כנה ואמיתית ולא לשחק אותה שהכל ורוד ובסדר”.

יובל מעתוק חושפת את המשבר הנפשי: "פשוט לא מצליחה להפסיק לבכות"
יובל מעתוק בבית הוריה היום(ראשון).

“אז יצאה השבת, ארזתי את כל הדברים וגם כמה סירים מאמא, התארגנתי ועליתי לאוטו. אני רוצה לנהוג ומשהו לא נותן לי, פתאום מתחילות לצאת לי דמעות ואני לא מבינה”.

 

“אני מתחילה לנסוע ולא מצליחה, פשוט לא מצליחה להפסיק לבכות. חזרתי לחניה, נעלתי את האוטו ונכנסתי בחזרה הביתה, נתתי חיבוק לאבא ואמא והחלטתי שלא לחזור היום לדירה בתל אביב”.

 

“המצב שאנחנו נמצאים בו קשה מאוד, חוסר מצב רוח, עצב וריקנות. רציתי עוד לילה עם אבא ואמא, להיות קרובה אליהם.” ומשם המסר של מעתוק קיבל תפנית נוספת.

יובל מעתוק חושפת את המשבר הנפשי: "פשוט לא מצליחה להפסיק לבכות"
יובל מעתוק במועד קבלת הצ’ק ותמונות החטופים

“ואז אני חושבת על כל משפחות החטופים והנעדרים שכל כך רוצים לחבק אותם כבר! מאז שהגיהנום התחיל אני איתם, הם הפכו להיות המשפחה שלי, כולם. את הכאב שלהם אי אפשר להסביר במילים”.

 

“צריך לעשות הכל כדי להחזיר אותם הביתה עכשיו! בריאים ושלמים עוד היום. את כולם! הם חייבים לחזור כבר הביתה”.

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
מירי
17 ימים

תמיד הית נשמה טוהב וכזאת את גם עכשיו בימים קשים אילה

כינרת
כינרת
16 ימים

ילדה מתוקה שכמוך הם יחזרו בע”ה סומכת על בורא עולם

סתם
סתם
17 ימים

מה? עכשיו נפל האסימון? לא הבנתי