עינב בובליל מבקשת סליחה: "זה ברור לכן שזה לא מכוונה רעה"

עינב בובליל מבקשת סליחה: “זה ברור לכן שזה לא מכוונה רעה”

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת החליטה לשפוך את לבה מול 352 אלף עוקביה ברשת האינסטגרם ולהתנצל. והסיבה לכך כנראה מגיעה מהמקום הכי טהור שיש.

שתפו

עינב בובליל היא ללא ספק אחת המשפיעניות הכי מאורעות ברשתות למען הקהילה מאז פרוץ המלחמה. את כוחה העצום היא מנצלת לטובת גיוס כספים, ציוד ותרומות למען אזרחים וחיילים כאחד. אך אז קרה משהו שגרם לה להישבר ולפרסם התנצלות פומבית.

 

בובליל החליטה לפתוח בפני עוקביה כיצד היא קורסת תחת עומס ההודעות והפניות שהיא מקבלת: “חשוב לי לבקש סליחה ומבחילה מכל עשרות אלפי ההודעות שאני לא מספיקה לראות. לכל מי שאני לא עונה, הלוואי ואמן ואמן והייתי יכולה לעזור לכולם”.

עינב בובליל מבקשת סליחה: "זה ברור לכן שזה לא מכוונה רעה"
צילום: שוקה כהן

עוד ציינה בובליל: “אני סך הכל בן אדם אחד. כל מה שאני יכולה לעזור בעצמי, עוזרת. כל מה שצריך לפרסם או להעביר הלאה, אני עושה. ועדיין אלפי הודעות מתפספסות לי והיו כמה שכעסו עלי, אבל זה ברור לכן שזה לא מכוונה רעה”.

 

“אני רק אחת ואתם מאות אלפים. אם זה מאוד מאוד חשוב, פשוט תעשו לי עוד ועוד סימן כדי שההודעה תעלה למעלה. וגם אם אני עונה, אם לא ענית לי באותו רגע, זהו את הולכת לי לאיבוד”.

עינב בובליל מבקשת סליחה: "זה ברור לכן שזה לא מכוונה רעה"
מתוך הסטורי של עינב בובליל. צילום מסך: אינסטגרם

בהמשך עינב שיתפה סטורי נוסף של תכתובת וואטסאפ שלה מול בתה שנבהלה מרעשי הרעמים והרוחות בעקבות מצב המלחמה. עינב כתבה: “איך נרפא את הנפש הפצועה של הילדים שלנו? מתי ואם בכלל הם יפסיקו לפחד?”.

 

“איך הם יתגברו על כל זה? מתי תחלים הנפש העדינה והפגיעה שלהם? ואלה הילדים שלי. מה קורה לילדי העוטף שהיו בבית שלהם מחבלים? שהתחבאו שעות בארונות? שהמשפחות שלהם נרצחו לנגד עיניהם? איזה לילות קשים. אבא תרחם ותושיע את עמך. אנחנו אוהבים אותך, תעזור לנו ולילדים שלנו”.

עינב בובליל מבקשת סליחה: "זה ברור לכן שזה לא מכוונה רעה"
הודעות הוואטסאפ של עינב בובליל ובתה. צילום מסך: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ריטה
ריטה
15 ימים

איזה ניצול של המילחמה…לפירוק לא מספיקה לענות??????