שניר בורגיל חושף בווידוי כואב: "היום הכי קשה בחיים שלי"

שניר בורגיל חושף בווידוי כואב: “היום הכי קשה בחיים שלי”

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” שהספיק מאז היציאה מהבית להתארס לבת זוגו מהתוכנית. החליט לשתף את עוקביו בסטורי מרגש במיוחד, אז כדאי שתכינו את הממחטות.

שתפו

שניר בורגיל ושי לי עופרי מתרגלים עדיין למעבר לדירה המשותפת בראשון לציון לאחר האירוסין. ובזמן שהוא חזר לשגרת העבודה. שי לי שיתפה את עוקביה בכך שלקחה שירותי סידור למעבר הדירה ואת הבנות שמתקתקות לה את ארונות הבגדים והמטבח.

 

במקביל לכך, שניר החליט לשתף את עוקביו בדבר שקרוב לליבו במיוחד. יום הולדתו של סבו האהוב שהלך לעולמו לפני כשנה. את המסר פתח באופן הבא: “מלך שלי. היום זה היום הולדת שלך וגם היום הכי קשה בחיים שלי!”

“היום בדיוק לפני שנה החזרת את נשמתך לבורא. אתה לא מבין כמה אתה חסר לי, כמה החיבוק שלך היה מטעין אותי מחדש ברגע. כמה החיוך שלך היה נותן לי כוח אינסופי, וכמה הייתי יוצא חזק מכל שיחה איתך.”

 

“סבא שלי, אהוב שלי, אני מתגעגע אלייך בעצמות שלי. אני אוהב אותך ומקווה שאתה שומר עלי מלמעלה. רציתי לספר לך שהכרתי את שילי והיא עושה לי הכי טוב בעולם”.

 

“בדיוק כמו שאיחלת לי תמיד, רציתי כל כך שתהיה איתי ביום שאני מתחתן, אבל אני בטוח שאתה זה שדאגת להכיל. ואתה תהיה שם ותשמח בשבילי.. מתגעגע לכל חלק בך!”

Subscribe
Notify of
guest
62 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנידין
דנידין
9 ימים

פטאט

טל
טל
9 ימים

ואי למי אכפתתת משניררר יש סבים סבתות שנירקבים בעזה עוד אחד שתקוע בעצמו. לא מענין גם היא לא

יונתן
יונתן
9 ימים

מעניין. ת,תחת🤪🤪