אביבית בר זוהר יוצאת למתקפה: "אתם האויב הכי גדול שיש לנו"

אביבית בר זוהר יוצאת למתקפה: “אתם האויב הכי גדול שיש לנו”

השמועה אומרת...

משפיענית הרשת וכוכבת הריאלטי החליטה לצאת במסר זועם במיוחד כנגד המפגינים שיצאו על חיילי צה”ל ולא חסכה באזכורים מהתנ”ך במטרה כנגדם: “וביערת הרע מקרבך”.

שתפו

כוכבת הרשת אביבית בר זוהר החליטה שדי, ונשבר לה. אתמול היא החליטה לצאת בפוסט חריף במיוחד ובו תקפה את “כל מי ששונא את מדינת ישראל” שבראשם: מפגיני השמאל שיצאו נגד המלחמה וחיילי צה”ל.

 

אביבית פתחה בדברים: “מי אתם? עוכרי ישראל.. שונאי ישראל… שונאי צבא הגנה לישראל… למה אתם פה!? אתם הערב רב והאספסוף של הדור הזה ואנחנו נוקיע אתכם מהחברה שלנו…”

אביבית בר זוהר יוצאת למתקפה: "אתם האויב הכי גדול שיש לנו"

“אתם הרעל, הסרטן של הדור הזה… אתם האויב הכי גדול שיש לנו… אז ראשית אנחנו נקיים את הפסוק: ‘וביערת הרע מקרבך’… וכך נוכל לבוא חזקים יותר לאויב מחוץ לבית”.

והמשיכה במתקפה: “שנה של הפגנות בשם הדמוקרטיה, שנה שלמה של שנאת הדת והצביון היהודי. שנה שלמה של רעל בעיניים מול כל ספר תורה תפילין וציצית”.

אביבית בר זוהר יוצאת למתקפה: "אתם האויב הכי גדול שיש לנו"

“אנחנו נעיף אתכם מפה… למקום שאתם ראויים לו למקום שישנאו אותכם מעצם היותכם יהודים ואולי אז תבינו… ולא לשכוח יש אבא שבשמים שרואה את כל מה שאתם עושים לנו… העונש יגיע משמים”.

 

בנוסף לדברים שכתבה, אביבית הוסיפה בסרטון: “פעם שאלתם את עצמכם מי אתם בכלל שאתם כל כך שונאים את המדינה שלכם עצמכם? כל כך שונאים את הצבא שמגן עליכם יום יום? כל כך רוצים בין מחבלים וטרוריסטים? מי אתם?!”.

אביבית בר זוהר יוצאת למתקפה: "אתם האויב הכי גדול שיש לנו"
מתוך הסטורי של אביבית בר זוהר.

“אתם יודעים, יש לכם שם בתנ’ך. בתנ’ך הייתם נקראים הערב רב והאספסוף. שה’ שלח אנשים ומרגלים לתור את הארץ ולספר בשבחה של ארץ ישראל, הגיע האספסוף והערב רב ואמר ‘ארץ אוכלת יושביה”.

 

“הם דיברו רעות על מדינת ישראל וזה אתם. ואתם יודעים? יש לכם עוד פסוק בתנ’ך. ‘וביערת הרע מקרבך’. אנחנו נוציא אתכם מהמדינה הזאת, אנחנו נעיף אתכם קיבינימט.  ובדיוק לאיפה שהאויבים שלנו נמצאים שאתם חושבים שהם כל כך חמודים, ואתם תחיו איתם! אריוודרצ’י”.

Subscribe
Notify of
guest
198 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סולטן אביבה
סולטן אביבה
10 ימים

כל הכבוד לך אביבית המתוקה♥️♥️♥️♥️♥️♥️

אסתי
אסתי
10 ימים

הבעת דעה של הרוב השפוי, תודה אביבית.

שריל
שריל
9 ימים

אביבית צודקת.כל הכבוד