נופר מור פורקת בזעם: “לרחם? שישרפו שם את כולם”

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” החליטה לצאת בסדרת סטוריז שבהן פתחה את דעותיה על מצב המלחמה. מבין הדברים ששיתפה היא ביקרה בחריפות ובאופן ישיר את הטוענים כי ישנם אנשים חפים מפשע בעזה.

שתפו

יוצאת “האח הגדול” לשעבר נופר מור החליטה שלא לחסוך בדעותיה הפוליטיות\מדיניות מול עוקביה בכל הקשור למלחמה שפוקדת את ישראל בימים אלו. תחילה פתחה בשיתוף רגשות המועקה שפוקדות אותה בימים אלו:

 

“איזה מצב רוח חרא. כולם שפופים, הרגשה מסריחה, מועקה, נשימות כבדות. ה’ איזה רכבת הרים של רגשות, של תחושות.” בהמשך הוסיפה:“אני מנסה להיות אופטימית, אבל אני כל היום עם הפרצוף ככה”.

לאחר מכן פתחה בביקורת כלפי הציבור כי טוען שיש בעזה אזרחים חפים מפשע: “הביטחון שלנו יותר חשוב לי מהביטחון שלהם, מצטערת! שיעיפו את כולם למדינות ערב, למקומות אליהם הם שייכים!”.

 

 “יש פה אנשים שכותבים – ‘צריך קצת להתייחס לאנשים החפים מפשע’. אתם לא מבינים שאין דבר כזה עכשיו חפים מפשע? הילדים של אז שרחמנו עליהם זה אותם ילדים שגדלו ועשו לנו את הטבח הנוראי בשביעי באוקטובר! מה אתם לא מבינים?”.

נופר מור פורקת בזעם: "לרחם? שישרפו שם את כולם"
נופר מור פותחת על המצב בסטורי

ואז יצאה בחריפות: “אני לא רוצה להגיד דברים יותר קיצוניים כן? שישרפו אותם, שישרפו שם את כולם, זה לא מעניין אותי. אני לא מצליחה להבין את העאלק רחמים. עם איזו מידת רחמים אפשר להתמודד עם האנשים האלה?”

 

נופר סיכמה את דבריה באופן הבא: “באיזו מידת רחמים? לרחם? אתם השתגעתם או מה? וזה לא אני הקיצונית”.

נופר מור פורקת בזעם: "לרחם? שישרפו שם את כולם"
נופר מור ומשפחתה ביום הולדתה ה-35. צילום: אינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אורלי
אורלי
9 ימים

צודקת במאה אחוז להיכנס’ולהשמיד ללא רחמים

תמר
תמר
9 ימים

צודקת ב100% מסכימה עם כל מילה שנכתבה

נועה
נועה
9 ימים

הפליטים והפליטות מדברים/מדברות לאומה – יש סוג של תחרות של פליטים והכל על מנת להישאר בתודעה.