חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
ליאל קוצרי מתפוצץ :"בושה, זה נראה לכם שפוי שאנשים חושבים ככה?"

ליאל קוצרי מתפוצץ :”בושה, זה נראה לכם שפוי שאנשים חושבים ככה?”

השמועה אומרת...

פיינליסט “האח הגדול” ואמן האיפור ליאל קוצרי החליט שהוא לא שותק יותר ויצא בפוסט חריף במיוחד. וזאת לאחר שקיבל הודעות קוטלות נגד פרנסתו בעקבות התכנים שהעלה במהלך המלחמה.

שתפו

כוכב “האח הגדול” שיצא לא פעם למען ההסברה הישראלית במהלך המלחמה, העלה אינספור תכנים ויצא למסע גיוסים ותרומות. קיבל לצד הפרגונים, הודעות חמורות מהצד השני של המתרס וטענות כי הוא עושה לעצמו נזק ברשתות החברתיות ומול קהל לקוחותיו.

 

קוצרי שיתף את עוקביו ושם סוף לתהיות בנושא: “קיבלתי המון הודעות שקשורות בנושא הזה. אני גאה בדרך שלי! אני גאה להיות זה שלא מפחד על התחת שלו רק בשביל להיראות יותר עדין עם פרופיל יותר יפה ונגיש לא!!!”.

ליאל קוצרי מתפוצץ :"בושה, זה נראה לכם שפוי שאנשים חושבים ככה?"

“גם בתור מאפר אני חייב להראות בדיוק מה אני חושב ומה הדברים הנוראיים שאנחנו עברנו ועדיין עוברים כאן! ובעיניי זאת בושה שיש נותני שירות במדינה שלנו שהפיד שלהם ריק מכל מה שקשור למלחמה! או ממה שעברנו! רק כי זה מכער להם טיפה את הפרופיל!”.

 

“מאפרי על בעולם עם מליוני עוקבים לא מפסיקים להכפיש אותנו! את העם שלנו! הם לא מפחדים להפיץ שקרים! בשמן שאנחנו מפיצים אמת! אז אני אחדש לכם משהו, זה רק מראה עד כמה אתם אנושיים! ועד כמה אתם לא מנותקים מהעולם, מהמציאות, ומהעם שלכם!”.

ליאל קוצרי מתפוצץ :"בושה, זה נראה לכם שפוי שאנשים חושבים ככה?"

לצד הדברים שכתב, ליאל הוסיף בסרטון: “בושה שיש מאפרות ומאפרים שלא העלו תכנים שקשורים למלחמה”. ובהמשך טען:“אנשים שחושבים על כמה עוקבים ירדו להם בגלל התכנים שלהם, ועל אם מדברים עליהם או אם לא, זה מעניין את התחת”.

 

“אז לא, אני לא מפחד וזה לא מעניין אותי. ומי שרוצה לסגור אצלי שיער ואיפור. תסגור אצלי בגלל העבודה הטובה שלי ולא בגלל איך שאני מדבר. זה נראה לכם שפוי שאנשים חושבים ככה?”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liel Noam Koutseri (@lielkoutseri)

Subscribe
Notify of
guest
8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ללי
ללי
3 חודשים

מי בכלל ירצה לשמוע אותך,אתה היית ונשארת גועל נפש של בן אדם,אתה לא דוגמאות לשום דבר חיובי לא נשכח לך את ההתעללות בסתו,

יובל
יובל
3 חודשים

ליאל אתה תעשה מה שאתה מבין וזה מבורך,אבל אל תכפה על אחרים לעשות.כל אדם רשאי לפעול כראות עיניו ולא צריך להכריח אחרים אם זה לא מגיע מהלב.אתה לדוגמה פועל מהלב ואיכפת לך מהמדינה,תמשיך בדרכך ואל תסתכל מה אחרים עושים או במקרה הזה לא עושים.

אלון
אלון
3 חודשים

כמו באח גם כאן, הוא לו שולט במה שהוא מדבר.
בצורה כזאת אנשים ימשיכו לכעוס עליך .נצור לשונך הארוכה