אורטל עמר התפוצצה בעצבים בסרטון וזה מה שקרה בעקבות כך!

אורטל עמר התפוצצה בעצבים בסרטון וזה מה שקרה בעקבות כך!

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי אורטל עמר החליטה לפרוק את עצביה ברשתות החברתיות בעקבות סוגיה שפוגשת לא מעט אמהות חד הוריות במיוחד בתקופה שלפני החופש הגדול: מציאת בייביסיטר. ונראה שהסרטון לגמרי עשה את שלו והביא תוצאה מכובדת.

שתפו

רבים סקרניים לדעת מה קורה בחייה האישיים של אורטל עמר, והאם הרומן שלה עם פבלו רוזנברג הצליח להחזיק. ולמרבה הצער, נראה שהתמונות הצמודות של השניים היו קצרי מועד והשניים החליטו לחתוך לדרכים נפרדות.

 

אך עמר עדיין זקוקה לבייביסטרית שתשמור על בנה תו פרינס, אם לא לבילויים אישיים ונסיעות לחו"ל אז לצורכי עבודה. דבר שלא כל כך צלח לאחרונה לאחר שספגה שרשרת של הברזות בדקה ה-90 מהבייביסיטיריות. דבר שהוביל אותה לסרטון זועם במיוחד.

אורטל עמר התפוצצה בעצבים בסרטון וזה מה שקרה בעקבות כך!
אורטל עמר והזעם בעקבות אי מציאת הבייביסטר, מתוך הסטורי שלה באינסטגרם

אורטל עמר חשפה בסרטון זועם במיוחד את ההברזה של הבייביסטר וגם את הסכום החודשי שהיא מוציאה על השירות: 3,500 ש"ח. ואלו היו דבריה:"יש יותר מעצבן מזה שהבייביסטר הבריזה לי דקה לפני שאני צריכה לצאת מהבית? מי מבריז דקה לפני?"

 

והוסיפה:"מי שלא יודע אני אם חד הורית, אז אני צריכה להתמודד עם הדברים האלה לבד והפרוצדורה הכי פשוטה בעולם של לצאת בערב היא בלתי אפשרית לפעמים. אני מוציאה בחודש על בייביסיטר 3,500 שקל בממוצע. שבייביסיטר עולה היום בין 50 ל-40 שקלים לשעה!"

@ortalamarofficial #fyp ♬ צליל מקורי – Ortal Amar

אך נראה שגל הזעם בסרטון הפך לוירלי גם ברשת הטיקטוק וגם באינסטגרם של אורטל עמר, והיא קיבלה עשרות אם לא מאות הודעות מבייביסטריות שרק רוצות לתת לה שירות ואף טענו שהמחירים שהיא משלמת גבוהים מדי:"לוקחים 25-30, מישהי ממש עושה עליך כסף" טענה אחת העוקבות.

אורטל עמר התפוצצה בעצבים בסרטון וזה מה שקרה בעקבות כך!
המלאי חודש בעקבות הסרטון הזועם, מתוך הסטורי של עמר באינסטגרם

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אמא ל3
20 ימים

מסכימה איתה
כיום קשה למצוא מישהי זולה ואמינה
ונכון לעכשיו כל בייביסיטר שלקחתי, התנהגה בעובר ביטחון.. והחוצפה שלהן, וואי זה מכעיס.. פשוט עצוב הבייביסיטריות של היום.. קצת כבוד לא היה מזיק להן..

טליה
19 ימים

מה זה המחירים האלה אני בתור בייביסיטר הייתי לוקחת 15 שקל לשעה😂
הדור של היום פסארה🤦🏽‍♀️😂

אילנה
19 ימים

היום לביביסיטר נערות לוקחות 35 40 אני לכלבה שלי משלמת 50 לשעה רק לבוא לדגדג אותה ונערים או נערות לא מישהו מבוגר ואני מבוגרת רווקה חיה לבד אז נשמה אלו המחירים למה שיבואו בלי כסף ושרוצים לעבוד או לצאת צריך לשלם ואומרת את זה ממקום שאני עושה הכל למען התינוקת בדמות כלב שלי שאוהבים מי חושב כמה להוציא העיק