"יש לנו פה איזה אורח בעייתי" אייל גולן ואופירה אסייג הכי קרובים שיש!

"יש לנו פה איזה אורח בעייתי" אייל גולן ואופירה אסייג הכי קרובים שיש!

השמועה אומרת...

נראה שמאז הפרידה והגירושים של אייל גולן ודניאל גרינברג, היא פצחה בזוגיות טרייה לצד תום שקד והוא החליט לחבור מחדש ללא מעט חברים איתם ניתק את הקשר בזמן מערכת היחסים אשתקד. אחת מהן היא אופירה אסייג שלצידה חגג אמש מחויך למדי.

שתפו

אפשר לקבור סופית את פרשת "הסרת העוקב" בחשבון האינסטגרם של גולן שהתרחשה לפני קרוב לשלוש שנים, בה הסיר לא מעט עוקבים מחבריו הקרובים לרבות מאופירה שבתגובה ד'אז אמרה:"מכבדת את הטרנד של אייל גולן, יעבור לו".

 

אך נראה שמאז הפרידה המתוקשרת מאשתו לשעבר, דניאל גרינברג. אייל גולן לגמרי עשה רפורמה בחשבון האינסטגרם שלו לאחר קץ הקשר ואף חזר להיות בקשר עם אופירה אסייג ולא רק על הנייר. נראה שהשניים לגמרי השאירו את משקעי העבר מאחוריהם ואמש הם בילו ביחד בצמידות.

אייל ואופירה נצפו אמש במופע הגאווה השנתי של הדיג'יי עופר ניסים. ומלבד שהשניים קיבלו מקום של כבוד על הפודיום לצד עופרה. נראה שהפעם הם גם בילו במשותף לא מעט. לצד סטוריז מחוייכים היו גם צחוקים והדאחקות הטיפוסיות מפעם.

באחד הסטוריז טענה אופירה ברמיזה שהמפגש הזה ביניהם אולי מעט מקרי:"הוא אמר שאם אני פה זה שיא השיאים". ונראה שאייל לגמרי זרם עם האווירה החיובית והססגונית ואף הצטרף לאופירה והחברות המשותפות בסטורי נוסף.

בסטורי נוסף שהיה מעט חשוך יותר, אופירה שוב עשתה הפתעה לעוקבים ואמרה:"יש לנו פה איזה אורח בעייתי", כמובן בהומור. ואז כשאייל נכנס לפריים לצד החברות, פולה בליק ולאה שנירר הוסיפה:"הנה הוא בא, הנה הוא בא".

"יש לנו פה איזה אורח בעייתי" אייל גולן ואופירה אסייג הכי קרובים שיש!

כזכור, אופירה סיפרה רק לאחרונה בחודש מרץ האחרון כי היא ואייל הסירו את החסימות והחזירו עוקבים ברשת האינסטגרם. חזרו לעשות לייקים האחד לשנייה. ואף הוסיפה ברמיזה לדבר שהוביל לכך:"קוראים לזה פרשת העוקב, אבל זה הרבה מעבר לעוקב. אני והוא יודעים ונשאיר את זה כאן".

34 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אילנה חן
5 חודשים

שיהנו למה לדבר לא יפה
בהצלחה לכולם אהבת חינם

יעל.
5 חודשים

אייל בטשה לך היא אמרה שהיא מצטערת שגוננה עלייך .שפגעה בילדות.הפרחונה הזו רצתה והרסה לך בושה לך ובוז,לשלוחית

כוכבית הצדק
5 חודשים

הם חברים טובים שיהיה להם בכייף.! החיים קצרים פחות כעסים יותר בריא!