מה עשה אייל גולן שגרם לרוסלנה רודינה להתפוצץ עליו מול העוקבים?

מה עשה אייל גולן שגרם לרוסלנה רודינה להתפוצץ עליו מול העוקבים?

השמועה אומרת...

אם בנו של אייל גולן והאקסית המפורסמת שלו זעמה במיוחד בעקבות דבר שנגלה לה וסלד מההסכם ביניהם וללא התראה, איך זה נגמר?

שתפו

רוסלנה רודינה החליטה לשתף את עוקביה על תקרית שהתרחשה בינה לבין האקס המפורסם שלה אייל גולן שהייתה “שיא עולם” מבחינתה. הסכם המשמורת שלהם על הילד המשותף יאן גולן לא ממש התממש כמתוכנן והיא החליטה לשתף את כל הפרטים.

 

אייל גולן שנמצא בתקופה האחרונה בבית נופש בקיסריה לצד סדרת ההופעות שלו על הבמה הגדולה – לא עדכן את רוסלנה לטענתה שהוא נמצא שם ולא ברחובות – דבר שהוביל אותה לשתף את את העוקבים בסיפור הטעון הזה בסופ”ש:

מה עשה אייל גולן שגרם לרוסלנה רודינה להתפוצץ עליו מול העוקבים?
מתוך הסטורי של רוסלנה רודינה

“לי ולאייל יש הסכם שאחד לוקח את הילד והשני מחזיר, עכשיו זה הסופ’ש של יאנצ’וק ונסענו לרחובות. באמת ככה בגלל שאני מכבדת אתכם ואוהבת אתכם השארתי אותו בחיים משתי סיבות – יאן, ויש לו הופעה שאתם רוצים ללכת להופעה”.

 

“אז בגלל זה הוא חי, התחשבתי בכם. בקיצור הגענו לרחובות, אני מורידה את יאן, מה מסתבר? שהבן אדם בכלל לא ברחובות, הוא בקיסריה! מה עשיתי? נסעתי לקיסריה! ז’תומרת שבמקום 45 דקות נסיעה כל כיוון, אכלתי את הנסיעות על הכביש שלוש שעות בערך.”

מה עשה אייל גולן שגרם לרוסלנה רודינה להתפוצץ עליו מול העוקבים?
אייל גולן ובנו יאן במפגש הסופ”ש

“שתדעו שריחמתי וכל זה למה? כי הוא שכח לעדכן שהוא לא בבית והוא פשוט ישן בקיסריה! בקיצור אני נחמדה, באמת היום זה היה שיא עולם, העצבים שלי מ-0 ל-100 ומ-100 ל-0 זה משהו טירוף, בקיצור אייל שמעת? אתה חייב לי, תתכונן, אני הולכת לדרוש את זה מלא!”

 

Subscribe
Notify of
20 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שלי
16 ימים

רוסלנה המקסימה …יש לכם ילד משותף מהמם…בטוחה שאייל יתנצל הוא מת על הילדים שלו…ובטח לא רוצה לקלקל את היחסים שלו איתך…תסלחי לו…

למדה
16 ימים

אייל אוהב מאוד את ילדיו הוא אבא טוב הוא עסוק מאוד זה קורא ויכול לקרוא לכל אחד תסלחי לו הוא עמוס הופעות בטוח שלא נעשה בכוונה את בחורה טובה טוב שזו את שיודעת לסלוח ולהבין הוא חייב לך תסעי לחו״ל ותשאירי לו את יאן

מירית
16 ימים

תסעי לחודש ותשאירי לו את יאן