בנוסף לתביעת הענק: אוהד בוזגלו נגד הסטנדאפיסט אסף יצחקי "יעלה לו ביוקר בבית משפט"

בנוסף לתביעת הענק: אוהד בוזגלו נגד הסטנדאפיסט אסף יצחקי “יעלה לו ביוקר בבית משפט”

השמועה אומרת...

כוכב הריאלטי אוהד בוזגלו וכוכבת הרשת ספיר(רונדלים) מיכאלי יצאו בתביעת נגד הסטנדאפיסט אסף יצחקי שלטענתם ירד עליהם קשות במהלך הופעתו, אך אז גם הגיעה תגובתו הרשמית של בוזגלו ונראה שהוא הולך עד הסוף.

שתפו

קטע וידאו מאחת מהופעותיו של הסטנדאפיסט אסף יצחקי רץ ברשת כאשר במהלכו הוא נשמע בשלל אמרות על אוהד בוזגלו כגון:“הגמד המכוער הבן ז*נה הזה שתוקף יותר אוקראיניות קטנות מפוטין הז** הזה”

 

גם על ספיר רונדלים הוא יצא במהלך ההופעה:“כל המדינה הזאת נדפקה, כל הטיקטוק הספיר רונדלים הז*נה המטומטמת הזאת”. עכשיו מתברר כי בעקבות הדברים שנאמרו, ספיר ואוהד החליטו לתבוע את יצחקי בסך של כ-100,000 ש”ח.

בנוסף לתביעת הענק: אוהד בוזגלו נגד הסטנדאפיסט אסף יצחקי "יעלה לו ביוקר בבית משפט"
ספיר רונדלים. צילום: אינסטגרם

אוהד בוזגלו החליט להגיב על כך בסטורי שלו באופן רשמי:“יש המון אנשים שמנסים לתפוס כותרות על אנשים אחרים מוכרים שבמרכז העניינים. אין לי בעיה עם זה ואני מבין את הקונספט ומודע לו. אבל האופן שבו אנשים מסוימים בוחרים לעשות כותרות ולנסות לקדם עצמם על ידי הפצת שינאה,הכפשות ולכלוכים הוא לא מקובל.”

 

“אנחנו אנשים של אהבה וטוב ואני אגיב כחוק לכל קנאי לא חכם במיוחד שיכפיש אותי בפומבי ואו יקלל/יירד על נשים שקשורות אליי. אני לא הכרתי את יצחקי לפניי ששלחו לי את הסרטונים שלו והניסיון הפתטי והלא מצחיק שלו יעלה לו ביוקר עכשיו בבית משפט. ועל זה נאמר ‘צוחק מי שצוחק אחרון'”.

בנוסף לתביעת הענק: אוהד בוזגלו נגד הסטנדאפיסט אסף יצחקי "יעלה לו ביוקר בבית משפט"
מתוך סטורי התגובה של אוהד בוזגלו לפרסום ב”ערב טוב עם גיא פינס”

תגובתה של ספיר רונדלים לקטע המדובר שרץ ברשת:“הבחירת מילים שלו היא קשה ולא מתקבלת על הדעת. יש לי הורים ובן זוג שראו את הסרטון והזדעזעו. למה לדבר כזה נמוך? יש גבולות שלא עוברים.”

 

ממנהליו של אסף יצחקי נמסר בתגובה: “מופע סטנד-אפ קומדי, מטבעו, נועד להצחיק את הקהל, לעיתים קרובות תוך הקצנה והעצמה של תופעות חברתיות והתנהגויות אנושיות, והגחכה של דמויות מוכרות. הכוונה לעולם אינה לפגוע באיש, והקהל, המשלם ממיטב כספו עבור שעה קלה של צחוק והנאה, יודע היטב כי שום דבר מהנאמר על ידי האמן אינו נאמר ברצינות, ואינו ביקורת אמיתית המיועדת לפגוע. אסף יצחקי הוא אמן סטאנדאפ מצליח, וחבל שמיכאלי ובוזגלו מנסים לפרסם את עצמם על גבו. אנו לומדים את התביעה ונגיב עליה בבית המשפט.”

בנוסף לתביעת הענק: אוהד בוזגלו נגד הסטנדאפיסט אסף יצחקי "יעלה לו ביוקר בבית משפט"
מתוך הרילס של אסף יצחקי באיסנטגרם

Subscribe
Notify of
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
בחור מנתניה
13 ימים

אחלה אסף אוהבים אותך, אחד המוכשרים בארץ,
מי זה בוזגלו?

אסף כ
13 ימים

הם צודקים. אף אחת או אחד לא רוצה שיקראו לו בן ז*נה או ספיר הזה*ונה בפומבי

אני
13 ימים

אין פה שום השמצה – כל מילה שאמר נכונה.