יוצא הריאלטי במסר זועם על הנערים שבצעו לינץ’ בפתח תקווה:”ש*אנסו אתכם בכלא!”

השמועה אומרת...

המקרה הכי מזעזע שתועד ברשתות החברתיות בתקופה האחרונה ונחשף אמש ובו נראית קבוצת נערים מבצעת לינץ’ בלתי נגמר בנער אחר בפתח תקווה הצליחה לעורר סערה אדירה ברשת שחשפה תגובות קשות במיוחד מצד המפורסמים.

שתפו

הקטע שעלה אמש בעמוד האינסטגרם של כוכב הרשת דניאל עמרם ובו קבוצת נערים מבצעת מעשי אלימות קשים בצעיר אחר בפתח תקווה הצליח לגרור עשרות אלפי תגובות זועמות בתוך מספר שעות בלבד, גם מספר לא מבוטל של יוצאי ריאלטי החליטו להביע את דעתם המזועזעת מהמקרה, אחד מהם אף החליט לצאת על כך באופן קיצוני במיוחד.

 

יוצא “האח הגדול” ברק אדרי יצא באופן חריג במיוחד על האקט של הנערים:“אני שואל – איפה החוק? ואני מתפלל שבעז”ה א’ שתהיו עקרים כלכם. וב’ אני מקווה שימצאו אתכם, ומי שלא מפרסם את השמות שלה הילדים האלה זבל ומנ*אק”.

יוצא הריאלטי במסר זועם על הנערים שבצעו לינץ' בפתח תקווה:"ש*אנסו אתכם בכלא!"
מתוך הסטורי של ברק אדרי באינסטגרם

ברק הוסיף:“מי שלא מפרסם את השמות של הילדים האלה הוא זבל ויש לו חלק לא פחות מהזבאלות האלה ואני מקווה שיכניסו אתכם לבית סוהר ושיחוררו אתכם, ש*אנסו אתכם בכלא! אתם חושבים שאתם גנגסטרים? אני מתחנן לשמות! שה יקח אתכם ויהיה לכם רע בחיים אינשאללה”.

 

גם יוצא “האח הגדול” קאזם חליליה יצא בחריפות על המקרה:“וואי תקשיבו אני עצבני, עכשיו ראיתי עוד סרטון של ילדים חארות חסרי רגש, תרבות וחינוך בפתח תקווה. תקשיבו מה זה הדבר הזה? אני באמת רוצה לשאול איפה ההורים של הילדים האלה!?”

יוצא הריאלטי במסר זועם על הנערים שבצעו לינץ' בפתח תקווה:"ש*אנסו אתכם בכלא!"
מתוך הסטורי של קאזם חליליה באינסטגרם

קאזם הוסיף:“תגידו אתם לא מתביישים? איך ההורים של הילדים הגועל נפש, הזבל… סליחה באמת סליחה. אני פשוט לא יכול לעמוד מנגד. איך ההורים ישנים בלילה? איך אתם בכלל ישנים יש לכם ילדים גועל נפש! קיבלו חינוך גועל נפש, מסכן הילד עם סכין באו אליו!”

@shmua.comברק אדרי יוצא בחריפות על הנערים שבצעו לינץ’ בנער בפתח תקווה 

גם יוצאת “האח הגדול” שי עופרי יצאה על המקרה המזעזע:“אני רגע רוצה לעצור ואני חייבת להגיב כי אני פשוט מזועזעת. אני צופה מהשנייה שהתעוררתי בסרטון שוב ושוב ואני נשארת ללא מילים… הראש שלי מפוצץ אבל השאלה העיקרית שלי..”

 

“אם זאת המציאות שאנחנו חיים בה? ככה צריך לגדל את הילדים? הפחד הזה להוציא את הילדים לסביבה המפחידה הזו. פשוט כואב לראות את כל הזוועה הזאת שחבורה של נערים מכים נער אחד שהוא חסר אונים ולא יודע אפילו איך להגיב לסיטואציה שהוא נכנס!”

 

“אני מסתכלת על המבט שלו בסרטון ונשבר לי הלב.. אני מאחלת שכל השנאה הזאת תסתיים, שיפסיקו להילחם עם ידיים ולהתחיל לתת מקום לדיבור! אהבה חינם!”

יוצא הריאלטי במסר זועם על הנערים שבצעו לינץ' בפתח תקווה:"ש*אנסו אתכם בכלא!"
שי לי עופרי בסטורי על המקרה באינסטגרם

 

 

יוצא הריאלטי במסר זועם על הנערים שבצעו לינץ' בפתח תקווה:"ש*אנסו אתכם בכלא!"
הסטורי של אורי נגר על לינץ’ הנערים

 

Subscribe
Notify of
8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נשים הן מקסימות
10 ימים

העולם יהיה מקום טוב יותר, בלי בהמות, כמו הנערים האלימים האלה.

אדם
10 ימים

אם כולנו נלמד מהאח הגדול שרק הטוב מנצח בסוף גם הנוער שלנו יהיה טוב יותר בעז”ה שנה טובה

רותי
10 ימים

צודק ברק אדרי