“הלב שלי, אוהבת אותך הכי בעולם”: אייל גולן מקבל את המסר המרגש ביותר

“הלב שלי, אוהבת אותך הכי בעולם”: אייל גולן מקבל את המסר המרגש ביותר

השמועה אומרת...

הזמר האהוב אייל גולן החליט לשתף אמש את רגשותיו בפוסט חגיגי בעקבות המאורע הכפול שמתרחש מדי שנה: יום ההולדת של בתו האהובה אלין ושל אמו רונית שמצטלבים באותו תאריך – והוא גם קיבל פידבק לא פחות מרגש בתגובות.

שתפו

אייל גולן אינו שוכח לתת תזכירים ברשתות החברתיות כמדי שנה לאנשים או יותר נכון לנשים החשובות בחייו – אמו רונית ובתו אלין שחגגו אמש את יום הולדתן. גולן החליט לשתף עם קהל עוקביו את הברכה המרגשת שלו כמובן שזכה גם לתגובה לבבית במיוחד בתגובה.

 

“13.09 הוא תאריך מיוחד עבורי, היום בו אמא שלי ואליני שלי חוגגות יום הולדת! אמא יקרה שלי, לביאה שלי, הכתר שלי, אני רוצה לאחל לך שבורא עולם ימשיך לתת לך את הכוחות להיות העוגן שלנו, המלאך השומר והאמא הכי טובה שיש.”

“ובעיקר שתהיי לי בריאה בנפש ובגוף, לכל השאר אני מבטיח לדאוג. תודה לך אמא שאת תמיד שם בשבילי כמו שרק את יודעת. מזל טוב אמא שלי אוהב אותך בכל ליבי אליני שלי, איזו שנה עברנו יחד, כמה התפתחת, התבגרת והראת לכולנו איך את מצליחה לעשות הכל בצורה הכי מושלמת שיש – תלמידה מצטיינת, אחות שהיא חלום, חברה אמיתית וגם לפתח את הקריירה המוזיקלית שלך שחלמת עליה כל כך.”

 

“שתדעי שהלב שלי מתפוצץ מגאווה לראות אותך מצליחה ומגשימה את עצמך, כי לצד החששות שנכנסת לתחום המוזיקה, לראות את האושר שלך בכל פעם שאת עולה לבמה זה פשוט נחת אמיתי. אז תמשיכי בדיוק ככה, אני יודע שזאת רק ההתחלה, אני לצידך לכל דבר שתצטרכי ותמיד אהיה בשורה הראשונה למחוא לך כפיים הכי חזק שיש. אוהב אותך בכל ליבי מלכה שלי”

בתו של הזמיר, אלין גולן לא יכלה להישאר אדישה להקדשה המרגשת והגיבה לפוסט של אביה:“הלב שלי” בתוספת לבבות. והוסיפה:” אוהבת אותך הכי בעולם”. הפוסט המרגש הזה של גולן זכה לעשרות אלפי לייקים ומאות תגובות נלהבות מהמעריצים.

Subscribe
Notify of
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מלי
9 ימים

מזל טוב למלכה ולנסיכה 👑♥️

ירדן
9 ימים

כלל הכבוד לו שהבין שאמא שלו הכי חשובה. בעולם ולא גרושתו

רלי
9 ימים

מזל טוב לרונית ואלין.
אכן אלין וליאם ילדים לתפארת.
אושר ונחת לסבתא ולהורים.
❤️⚘️🎈❤️⚘️🎈❤️⚘️🎈❤️⚘️🎈