עינב בובליל חושפת את הרגעים הקשים:"היה מאוד קשוח, הייתי ממש לבד"

עינב בובליל חושפת את הרגעים הקשים:”היה מאוד קשוח, הייתי ממש לבד”

צילום: Omri Eliyahu Levi

השמועה אומרת...

משפיענית הרשת המובילה וכוכבת הריאלטי עינב בובליל החליטה לשתף את עוקביה בנוהל שאלות ותשובות בסיפורי הכניסה להריון שלה וחשפה דרך לא פשוטה בהחלט בדרך אל האושר.

שתפו

עינב בובליל שרק לפני כשבועיים עשתה היסטוריה והוציאה את ספר הבישול הראשון שלה החליטה לחשוף לעוקביה במספר תשובות לשאלותיהן לא מעט נתונים שהצליחו להדהים את מעריציה, וגם מה גרם לה להיות עצבנית במיוחד ביום חמישי האחרון.

 

ראשית נשאלה בובליל על סיפור הכניסה להריון הראשון שלה שלא התרחש באופן טבעי:“שנה היינו נשואים, לא הלך טבעי. אחרי שנה עשיתי הזרעה ראשונה ולא צלח. ובהזרעה השנייה נקלטתי עם אוריה. חודש וחצי אחרי לידת אוריה, נקלטתי טבעי להריון בתמר.”

עינב בובליל חושפת את הרגעים הקשים:"היה מאוד קשוח, הייתי ממש לבד"
משפחת בובליל בהרכב מלא. צילום מסך: אינסטגרם

בסטורי נוסף נשאלה בובליל על ההפרש הקטן בין ילדיה אוריה ותמר ואיך הסתדרה בין ההריונות, בובליל השיבה:“היה מאוד קשוח מאוד. גם ההריון שיש לך תינוקת כל כך קטנה בבית, גם הלידה ולטפל בשתי תינוקות. אז אלי היה כל היום בחנות ואני הייתי ממש לבד.”

 

“תמיד אני אומרת שעכשיו שיש לי 5 ילדים שיהיו בריאים והם כבר גדולים, יותר קל לי מאשר שהם היו קטנים וצמודים. זה קשה וזה מאתגר. אמא שלי עזרה לי גם בהתחלה, המון אבל הכל עובר וחולף כל קושי. היו ימים שהיה בא לי לברוח חחח.”

עינב בובליל חושפת את הרגעים הקשים:"היה מאוד קשוח, הייתי ממש לבד"

עוד דבר שמאוד הצליח לסקרן את העוקבים היה סטורי עצבני שבובליל העלתה ומחקה, עינב חשפה את הסוגיה:“מישהו משועמם סרק את הספר שלי והפץ להמון אנשים בוואטסאפ. התעצבנתי בדיוק ל-10 דקות. העלתי סטורי ומחקתי אותו כי זה לא הוא, זה נסיון מהקדוש ברוך הוא.”

 

“והתחלתי להתגבר על זה ולהבין שהכל מאיתו יתברך ומה שהשם נותן אף אחד לא יכול לקחת. וזהו עבר, נגמר, מאותו רגע לא חשבתי על זה ולא דיברתי על זה.”

עינב בובליל חושפת את הרגעים הקשים:"היה מאוד קשוח, הייתי ממש לבד"

Subscribe
Notify of
1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נטלי פרץ
12 ימים

שמתי לב שבו חיל לא מתקדמת לאף מקום בלי התבכיינות מונעת עין הרע הטריפולטאית הזאת. אהבה ותאווה לכסף אלוהים ישמור. מקווה שתעזור לנזקקים.