יוצאת האח הגדול תחת מתקפה ברשת:”איך תדעי מי הכניס אותך להריון?”

השמועה אומרת...

יוצאת העונה החולפת של “האח הגדול” יובל לוי התראיינה לאחרונה בפתיחות רבה במיוחד וחשפה שהיא “ממקבלת” בקשר עם שני גברים. רק שכל הראיון הזה הפך לזירת מלחמה והיא כמובן שלא החליטה לשתוק.

שתפו

יובל לוי חשפה אמש(ראשון) בראיון ל”ערב טוב עם גיא פינס” את הקשר הרומנטי המתהווה שלה עם שני גברים במקביל ואף טענה: “אני מסוגלת לצאת עם שני אנשים במקביל, אני לא יודעת אם שלושה או ארבעה, אני צריכה גם קצת זמן לעצמי”.

 

ולמרות שטענה שכל עניין המקבול נעשה בשקיפות וגם אותם גברים שהיא יוצאת איתם ממקבלים, מה שקרה אחר כך ברשת הוביל למאות תגובות קשות ומטרידות במיוחד כנגד לוי מצד גולשות קצת יותר שמרניות.

יוצאת האח הגדול תחת מתקפה ברשת:"איך תדעי מי הכניס אותך להריון?"

אחת המגיבות כתבה:“את חולנית ממש גועל נפש מקווה שאת לא מלאה במחלות להזד**ן במקביל עם…” גולשת אחרת הוסיפה:“איכס על המקבילית אולי שלושה או ארבעה… אין טיפת כבוד לגוף שלך?! בבוקר x יכנס אליך ובערב y..? ואיך תדעי מי הכניס אותך להריון? מי האבא?”

 

גולשת אחרת טענה בפני יובל שהיא “מנסה בכוח להיות אאוטסיידרית ואין לך שום בעיה להיות פרובוקטיבית בשביל לבלוט לעולם” והוסיפה:“אם לרוב העולם זורם לשמוע פחות בוטות אז צריך לכבד את זה”. אך אז לוי החליטה להשיב לה:“למה שאני אצמצם את עצמי בגלל ש’לרוב’ זה לא מתאים?”.

 

והוסיפה:“עבור מי אני חיה, עבור אצמי או עבור הנוחות של הסביבה?” לאחר מכן לוי פתחה את הדעה שלה על הביקורות ברשת בסטורי נוסף וסיפרה לעוקביה:“למה שאני ארצה בכח לגלם את תפקיד האאוטסיידרית והשונה כדי לשמוע שאני הזויה וז*נה ושיקראו לי בכל מיני שמות מגעילים 75% מהאוכלוסיה?”

יוצאת האח הגדול תחת מתקפה ברשת:"איך תדעי מי הכניס אותך להריון?"
מתוך הסטורי של יובל לוי באינסטגרם

ואז סיכמה:“למה שאני אנסה בכח לגלם את התפקיד הכל כך לא נח ולא נעים הזה. למה? אם זה לא פשוט מי שאני? פשוט תגובות ממש בייסיקיות, כאילו לאנשים אין שכל.”

יוצאת האח הגדול תחת מתקפה ברשת:"איך תדעי מי הכניס אותך להריון?"
חלק קטן מהתגובות שקיבלה לוי ברשת האינסטגרם

Subscribe
Notify of
32 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
12 ימים

שרלילה חולת תצומי

יוסי
12 ימים

מתאימה לאוהד בוזגלו?…

לילך
12 ימים

בית שימוש ציבורי