העקיצה שהובילה את ספיר קשתי להתפוצץ:"יש מישהי שנפטרה בגלל זה!"

העקיצה שהובילה את ספיר קשתי להתפוצץ:”יש מישהי שנפטרה בגלל זה!”

השמועה אומרת...

כוכבת “הישרדות” והדוגמנית ספיר קשתי חטפה ביקורת מגולשת לגבי משקל גופה ולא יכלה להתאפק מלצאת במסר נוקב במיוחד בנושא לעוקביה ברשת האינסטגרם.

שתפו

יוצאת הריאלטי ספיר קשתי שחשבון האינסטגרם שלה כבר מונה כ-100 אלף עוקבים החליטה שהיא מנצלת את הפלטפורמה כדי להעלות מסר חריף במיוחד הקשור למודעות להפרעות אכילה ודימוי גוף והכל התרחש בעקבות גולשת שהחליטה לזרוק לה עקיצה:“ואי מזה איך השמנת ככה”.

 

קשתי החליטה להגיב באופן הבא:“אני באמת שואלת את עצמי מאיפה החוצפה לכתוב לי דבר כזה! אז כן מישהי ראתה שהשמנתי, ראתה אולי בפנים ואולי בידיים ואולי בחזה. אבל אני באמת מנסה להבין, מתי הגבול של החוצפה הזאת עובר?”

העקיצה שהובילה את ספיר קשתי להתפוצץ:"מתי הגבול של החוצפה הזאת עובר"

ספיר המשיכה במסר הנוקב:“מתי כל העכברי מקלדת יפסיקו ויבינו שיש בן אדם בצד השני של המסך. כמה פעמים אני דיברתי על הפרעות אכילה? על זה שאני עם בגד ים שלם, עם זה שאני עד היום לא שלמה עם עצמי?”

 

“ואני כבר חושלתי, אבל אם את תכתבי דבר כזה למישהי שהיא בנוער? האם תבינו מתיישהו שאין משקל גוף אחד שהוא היפה ביותר? שאין דימוי גוף שצריך להידבק לאיזשהי נורמה מסוימת?”

העקיצה שהובילה את ספיר קשתי להתפוצץ:"מתי הגבול של החוצפה הזאת עובר"
ספיר קשתי ב”הישרדות”. צילום: @noi_einav

“האם תבינו שיש מישהי שנפטרה בגלל זה, דוגמנית מוכרת, בגלל הצמדת נורמה? אולי מישהי השמינה בגלל שהיא הזריקה הורמונים כי היא רוצה להיכנס להריון ואולי היא במצב שלי שאני בעצם השמנתי מאכילה רגשית כי עברתי דבר אחד או שניים?”

 

“אולי מישהי השמינה פשוט מזה שהיא אוהבת לאכול ובא לה לעלות במשקל כי ככה היא אוהבת את עצמה? מתי תבינו שאין משקל גוף אחד שהוא יפה ביותר? מתי תבינו שאין נורמה? ומתי תבינו שהאצבע לא יכולה להיות כל כך קלה על המקלדת? שזה פוגע ומכאיב ויש צד שני לדבר הזה!”

Subscribe
Notify of
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נינה
13 ימים

כתבת כל כך נכון שכל אחת תסתכל על עצמה ולא על אחרות 😡😡תאכלי תהני תשמיני ושימי פססססססססס♥️

טט
13 ימים

צודקת, איזה יפה אתתת !!! ♥

דנידין
13 ימים

את מפורסמת לכן אנשים מרשים לעצמם לכתוב עלייך מה שהם רואים
אם תצאי מהפוקוס ותסגרי את האינס אף 1 לא יעיר לך
כי זה בסדר לעשות שתפים והערות לא?
אני לא מצדיק כלל וכלל את
הדיבור ב נושא מבנה הגוף