הצד של סתיו שלא הכרתם: המפגש המפתיע שהצליח לרגש את הגולשים

הצד של סתיו שלא הכרתם: המפגש המפתיע שהצליח לרגש את הגולשים

השמועה אומרת...

נראה שהחג האחרון ומספר ימי המנוחה מאז היציאה מהכאוס בבית המפורסם במדינה גרמו לסתיו קצין לחשוף צדדים קצת יותר רגישים. אחרי המכתב האישי אותו שיתפה עם עוקביה אמש – היום התרחש משהו אפילו יותר מרגש.

שתפו

סתיו קצין חשפה רק אתמול את הפתק המרגש שכתבה ושמרה לעצמה עוד מחג חנוכה הקודם ובו ביקשה לעצמה זיווג, 4 ילדים, להחלים מהפיברומיאלגיה ועוד. רבים התרגשו מדבריה המחזקים של קצין. אחרים טענו שזה היה צעד “הוכחה” מצדה בדרך אגב לכל אותם המצקצקים שטענו שהמציאה לכאורה בעיות רפואיות בבית המפורסם כדי להתנער ממטלות הבית.

 

וכבר היום, סתיו החליטה לעשות צעד מרגש שתועד לעיני 242 אלף עוקביה ברשת האינסטגרם – סתיו הפתיעה את אחיה תומר בעל הצרכים המיוחדים והגיעה יחד עם ילדיה להוסטל בו הוא שוכן עם כיבוד של ממתקים וסושי.

הצד של סתיו שלא הכרתם: המפגש המפתיע שהצליח לרגש את הגולשים

השתיים מאוד התרגשו לראות האחד את השנייה ואף התנשקו בצורה המסורתית שמוכרת עם סתיו, השלימו פערים ובכללי סתיו נראתה הרבה יותר שלווה ומפויסת. במהלך שהותה של סתיו בבית “האח הגדול” היא פחות הרבתה לדבר על אחיה בעל הצרכים המיוחדים, דבר שהצליח לרגש מאוד את עוקביה בעת החשיפה הערב.

 

גם בראיון שלה היום ב”הדו’ח היומי” לרשת 13 היא הייתה הרבה יותר מאופקת ולא שלחה חצים כפי שעשתה בראיונות הקודמים, וזאת על אף שלא מעט שאלות קשות וביקורת הופנתה לכיוונה, במיוחד מצדה של חברת הפאנל – שמחה גואטה.

הצד של סתיו שלא הכרתם: המפגש המפתיע שהצליח לרגש את הגולשים
סתיו ושמחה היום ב”הדו’ח היומי”

סתיו שוב נשאלה לגבי זכייתה של מעתוק בגמר. שכזכור, בראיון שלאחר היציאה מהבית, סתיו רמזה שהניצחון היה צריך להיות שלה. הפעם היא נשמעה הרבה יותר שלווה:“זה הפורמט, מה שקורה זה הכל מהקדוש ברוך הוא. אני מאמינה באמונה שלמה שזה לטובה והכל מאחוריי ואני שמחה שהיא זכתה.”

 

עוד הוסיפה סתיו:“אני מאוד מאוד רגועה כי ברגע שהבנתי שגם אם יצאתי זה לא אומר שהפסדתי, זו אחת מהתמודדויות בחיים שלי התחרויות ולנצח. גם בקטע של התחרות הצלחתי להתמודד שלא ניצחתי. בהתחלה זה היה קשה, ועכשיו אני ממש בסדר עם זה.”

הצד של סתיו שלא הכרתם: המפגש המפתיע שהצליח לרגש את הגולשים

Subscribe
Notify of
238 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ΩΩΩ
12 ימים

אני מרגיש שעשו לי עוול כצופה, גם נאלצתי לצפות בהתנהגות האכזרית כלפיה לאורך כל העונה מצד “הקבוצה”, וגם לראות איך בשינוי שיטת הבחירות/הצבעות היא הפסידה ל”קבוצה” כי כל ההצבעות של ה”קבוצה” היו נגד סתיו, גם חפי החפרפרת היה מנצח בגמר אם היה מול סתיו, עד עכשיו אני מרגיש מרומה, בושה וחרפה, לא צופה עונה הבאה

ערן
12 ימים

סתיו קצין הדיירת ששיחקה את המשחק הכי טוב בהיסטוריית האח הגדול . יוצאת דופן . היא בעצם הזוכה הגדולה

נופר
12 ימים

לסתיו קצין היה את קהל התומכים הכי גדול אי פעם , ולפי מספר העוקבים אז גם הכי הרבה עוקבים אי פעם .
אלופה אמיתית . בהצלחה . מבחינתי את זכית באח הגדול 2023