חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
העיתונאי האהוב חושף בתדהמה לאן נעלם:"מתפלל בכל ליבי שיתחולל נס"

העיתונאי האהוב חושף בתדהמה לאן נעלם:”מתפלל בכל ליבי שיתחולל נס”

השמועה אומרת...

העיתונאי ומנחה הטלוויזיה הנוצץ צחי קומה הצליח לעורר דאגה רבה בקרב עוקביו וקרוביו בחודש האחרון שבו נעלם כמעט לחלוטין. אתמול(שבת) בערב הוא החליט לחשוף את הסיבה הדרמטית ויש לו רק משאלה אחת.

שתפו

מנחה תוכנית האירוח “סלבריישן” האהוב צחי קומה שמרבה לעדכן ולהיות עם היד על הדופק מול עוקביו ברשתות החברתיות נעלם לאחרונה מהרדאר ועורר דאגה רבה, בסטורי אמיץ הוא החליט לחשוף שהסיבה קשורה למצבה הרפואי של אמו וכל מה שנותר זה להתפלל לנס גלוי.

 

צחי חשף בפני עוקביו אחרי חודש של העלמות כמעט מוחלטת:“בחודש האחרון נעלמתי מכל רשת חברתית, התחמקתי מכל שיחה או הודעה, חוסר חשק מוחלט לעשות כל דבר מלבד לדאוג ליקרה לי מכל, לאמא שלי.”

העיתונאי האהוב חושף לאן נעלם בתדהמה:"מתפלל בכל ליבי שיתחולל נס"

לא ארחיב בנוגע למצבה הרפואי, רק מתפלל בכל ליבי שיתחולל נס גלוי והיא תחזור לאיתנה במהרה. אמונה שלמה ותפילות מהלב והנשמה יכולות לפרוץ שערי שמים, כך גידלו אותי ובזה אני דבק כרגע.”

 

צחי סיים בדברים:“תעריכו ותנצלו כל דקה לצד ההורים שלכם, כי אלו הדקות שיהפכו בבוא העת לדקות הכי משמעותיות בחייכם.” גם בעלו, איש יחסי הציבור רן עוזר הוסיף וכתב:“מתפללים לנס ולבשורות טובות.”

העיתונאי האהוב חושף לאן נעלם בתדהמה:"מתפלל בכל ליבי שיתחולל נס"
הסטורי של צחי קומה והתגובה של בעלו רן עוזר מתחת

“בא לי לצעוק לכם שתחבקו את האהובים לכם כל עוד אתם יכולים, בא לי שתתנו נשיקה או חיבוק לאמא ולאבא כל עוד הם פה לצידכם. אל תחכו למחר, אף אחד לא מבטיח לכם כלום.”

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אלונה
אלונה
6 חודשים

רפואה שלמה לאימך.בשורות טובות וישועות.גמר חתימה טובה

אנונימית
אנונימית
6 חודשים

בריאות במהרה בעזרת ה’. אפשר בבקשה את השם של אמא שלך שנתפלל לרפואתה …

איריס
איריס
6 חודשים

רפואה מושלמת בעזרת השם ישועת השם כהרף עין