חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ליאל קוצרי חושף בדרמטיות: "שלא תראו מה היא רשמה לי, שתעשה חמוצים"

ליאל קוצרי חושף בדרמטיות: “שלא תראו מה היא רשמה לי, שתעשה חמוצים”

השמועה אומרת...

פיינליסט “האח הגדול” ליאל קוצרי החליט לחשוף לעוקביו ברשת האינסטגרם את ההודעות הקשות שחטף לאחרונה מגולשים ברשת, ואיך הטיימינג קשור אולי לאירוסין של שי לי עופרי ושניר בורגיל?

שתפו

ליאל קוצרי שמאז היציאה מבית “האח הגדול” החליט שהוא מנתק קשר עם מספר דיירים או יותר נכון דיירות ואף חוסם אותן ברשת האינסטגרם, כאשר אחת מהן היא שי לי עופרי – חשף תגובות קשות שקיבל מגולשות שחצו קו אדום.

 

בן התגובות הקשות שחטף ליאל מאחת הגולשות:“אתה נבלה ויש לך ריח של חרא מכל החוקן שמז**נים אותך ערבים”, “הלוואי שתמות בפיגוע”, “הלוואי תמות ממנת יתר”, “הלוואי תעשה תאונת דרכים”. ועוד.

ליאל קוצרי חושף בדרמטיות: "שלא תראו מה היא רשמה לי, שתעשה חמוצים"
ליאל קוצרי מציג את הזוועות שחטף ברשת לאחרונה

ליאל פנה לעוקביו ופתח בדברים:“איזה הודעות אני מקבל! הבחורה לא יורדת ממני וההזיה היא.. היום שלחה לי הודעה איזה סבתא בת 64 ושלא תדעו מה רשמה לי. אם זה(ההודעות ששיתף וקיבל) עשה לכם חרדה וזעזוע אז שלא תראו מה היא רשמה לי!”

 

“בקיצור זה הזיה איזה פתטיים, כאילו למה, למה? מאיפה זה מגיע? למה? זה מגעיל כאילו לאחל מוות וקללות וזה, זה דוחי שלא היה. בקיצור שתעשה חמוצים!” והטיימינג של החשיפה המזעזעת של ליאל מגיע אולי כקונטרה לדבר שהתרחש אמש?

ליאל קוצרי חושף בדרמטיות: "שלא תראו מה היא רשמה לי, שתעשה חמוצים"
שניר בורגיל ושי לי עופרי חוגגים את האירוסין

אתמול ליאל החליט להעלות סטורי שבו הוא מתפוצץ מצחוק רגע לאחר הפרסומים על הצעת הנישואין של שניר בורגיל לשי לי עופרי ונראה שזה לא עברה בשתיקה אצל חלק מהגולשים ומעריציהם של הזוג.

 

גם מנהלת העמוד של שי עופרי(בזמן ששהתה בבית האח הגדול) – שחף סאסי החליטה לצאת בביקורת נגד ליאל, לא נותרה אדישה ועקצה בסטורי:“אהבת שליאל התאים את הצבע של הלק שלו לצבע של הלב שלו”.

ליאל קוצרי חושף בדרמטיות: "שלא תראו מה היא רשמה לי, שתעשה חמוצים"
התגובה של מנהלת העמוד של שי לי עופרי(בזמן ששהתה בבית) – שחף סאסי

Subscribe
Notify of
guest
65 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
6 חודשים

ליאל קוצרי אדם לא נעים בלשון המעטה. מעורר סלידה. בכל אופן לא צריך לקלל אותו.

רהב
רהב
6 חודשים

איכס שני האחים האלו שני רמאים מה לא עושים להעלות עוקבים. זה יגמר עוד מעט מי יזכור בכלל הצעת נישואין חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
רמה נמוכה של אנשים הוא ואחותו הבולדוזר הזאת. הביאו הצגה הצעת נישואין חחחחחח
כמו שהיו ברוגז. שני רמאים תת רמה

נשים הן טובות
נשים הן טובות
6 חודשים

בעונה הזאת של האח הגדול, רוב הדיירים שהגיעו לעשירייה הראשונה, מקבלים תגובות רעות כל הזמן. אם הוא לא היה זבל של בנאדם, אז הוא היה מקבל תגובות טובות יותר. ליאל ידע לאיזו תוכנית הוא נכנס, ואיזה מחיר הוא עלול לשלם, בגלל שהשתתף באח הגדול. שיתמודד עם התגובות הרעות.