שוקי ביטון בעלה של עדן בן זקן יוצא בתקיפות:"הדעות החשוכות לא מטרידות אותי"

השמועה אומרת...

עדן בן זקן הצליחה לעורר סערה ברשתות החברתיות ביום שני האחרון לאחר שהעלתה תמונה שלה בביקיני עם בנה מישל. גל ההתלהמות גרם לה להוריד את התמונות בפייסבוק ובאינסטגרם אל לבסוף זכתה לגל תמיכה אדיר והחזירה התמונות לרשתות. בעלה שוקי ביטון החליט להתייחס לראשונה לסערה וזה מה שהיה לו להגיד.

שתפו

עדן בן זקן לא ציפתה לאלפי התגובות הקשות שספגה ברשתות החברתיות לרבות "גועל נפש את אמא!" ו"איפה הצניעות לעזעזל?" רק בגלל שהעלתה תמונה שלה בביקיני כאשר היא מחזיקה בידה את בנה מישל.

 

אך לאחר גל הזעם, הגיע גל תמיכה כגודל צונאמי ומה שהתחיל בהכפשה נגמר בטרנד אדיר של אמהות שהחלו להעלות תמונות שלהן בביקיני לצד ילדיהן כדי לחזק את בן זקן. וביניהם גם מספר מפורסמות לרבות אורטל עמר, אנה ארונוב, ירדן הראל, מאיה בוסקילה ורותם אבוהב.

מי שבדרך כלל לא נוהג להגיב לדברים האישיים או מעדיף פחות שלא להישאב להד התקשורתי הוא בעלה של עדן בן זקן, שוקי ביטון. שהחליט להגיב לעניין בעמוד האינסטגרם "ערב טוב" ומסר את התגובה המאוד ברורה שלו למכפישים נגד אשתו.

 

תגובתו של שוקי ביטון:"אני לא נוהג להגיב בדרך כלל, אבל ראיתי איזה סערו זה חולל. ואני תומך באשתי במאה אחוז. הדעות החשוכות האלה שכותבים לי כבעלה. זה לא מטריד אותי."

 

"ואני מת על אשתי, מת על איך שהיא נראית. ואני מת עלינו כמשפחה. זה מה שהיה חשוב לי להגיד. שיהיה ערב ושכולם כולם – יפרגנו לכולם ותהיה אהבת חינם זה מה שחשוב."

שוקי ביטון קיבל לא מעט חיזוקים בתגובות. "נראה שהסוטים פשוט מנסים להשתלט על הסקאלה. זכותה של עדן לעלות כל תמונה שלה כל עוד זה לא עירום ומי שלא טוב לא אז מוזמן לעשות רימון." כתבה אחת המגיבות.

 

מנגד היו גם תגובות שמביעות אי הסכמה:"כמה צביעות..אף אחד לא נגד אם בביקני..עדן נראית נפלא שרה נפלא אבל לחשוף כמעט את כל החזה מיותר גם אם הייתה רווקה..קצת פחות להיות חשפנית לא יזיק"

שוקי ביטון בעלה של עדן בן זקן יוצא בתקיפות:"הדעות החשוכות לא מטרידות אותי"
שוקי ביטון, עדן בן זקן לצד מישל גרציג וטיבו קורטואה

 


4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קובי
3 ימים

שוקי לך הבייתה חפני שיהיה מאוחר כבר רואים שבין עדן לאייל גולן נוצר משהו!!תתעורר ומהר..!!!

שולמית
5 ימים

כצת צניעות, איך אתה מרשה לה כך להראות

אור
5 ימים

הכל טוב, אך יש בתמונה בצורה בבית ככה ב.. באמת משהו לא צנוע. יש דרך.