דניאל גרינברג שיתפה משהו על בנה רון וחטפה:"תתביישי זה חוסר אחריות"

דניאל גרינברג שיתפה משהו על בנה רון וחטפה:”תתביישי זה חוסר אחריות”

השמועה אומרת...

בזמן שבן הזוג של דניאל גרינברג, תום שקד טס לפורטוגל ממנה יחזור עם דרכון פורטוגלי חדש בקרוב. היא נשארה בארץ כדי לנוח ולהחלים מניתוח החלפת השתלים המוצלח. ובין לבין שיתפה בלא מעט דברים את עוקבותיה בנוהל המקובל, אך שיתוף מקרה אחד ולא נעים עם בנה רון גרם לדו קרב עם אחת העוקבות.

שתפו

דניאל גרינברג היא ללא ספק אמא במשרה מלאה. גם אחרי הניתוח שדורש מנוחה והחלמה, היא נראית מתרוצצת ודואגת לילדים נונסטופ. כמובן, מקבלת עזרה ממשפחתה שתומכת ונותנת יד בזמן שבן זוגה שוהה בח”ול.

אך בין השיתופים והצחוקים אותם היא מעלה בסטוריז שלה באינסטגרם שלה באופן קבוע, כולל ביקורת לכמה מדיירי בית “האח הגדול” בזמן השידור אמש. היא החליטה לשתף מקרה שבנה רון הקיא. ונראה שההתנהלות שלה במהלך האירוע גרמה לזעם בקרב אחת מהעוקבות.

דניאל גרינברג שיתפה משהו על בנה רון וחטפה:"תתביישי זה חוסר אחריות"

העוקבת יצאה נגד דניאל בביקורת קשה:“לא הבנתי את האדישות??? הילד הקיא ואת צוחקת? איזה אמא את להתנהג ככה? תתביישי זה חוסר אחריות!” אך דניאל כמובן שלא נשארה אדישה למתקפה ויצאה בתגובה משלה. אותה שיתפה לעוקבות.

 

דניאל כתבה:“אם לא הבנת אז אני אסביר יפתי. אתחיל בכך שאני אמא שלא עושה פיל מזבוב, דברים מהסוג הזה לא מכניסים אותי ללחץ אפילו לשנייה… ילדים מקיאים, ילדים נופלים, ילדים מקבלים מכה וילדים בוכים… זה חלק מהעניין”

דניאל גרינברג שיתפה משהו על בנה רון וחטפה:"תתביישי זה חוסר אחריות"

והוסיפה:“אם ניתן במה ונקח ללב כל דבר קטן כזה נגדל את הילדים שלנו בקושי רב, המון לחץ וחרדה. ילד מקיא כמו שבמוגר מקיא, הקאה זאת פעולה טבעית של הגוף להוציא החוצה את מה שיושב לו לא טוב בקיבה, זה הכל. כמובן שנלווה לזה מדידת חום ובדיקה של חיוניות הילד..”

 

וחידדה לאותה העוקבת:“כפי שאת רואה הילד מבסוט, הוציא את מה שישב לו.. הוא נקי רענן ויכול לישון בשקט. ואני אמשיך לצחוק לשמוע ובעיקר לשדר לילדים שלי שהכל בסדר והכל עובר, כמובן שכל אמא תחליט איך לפעול בסיטואציה כזו או אחרת.. אני בחורת לנרמל סיטואציות מהסוג הזה.”

דניאל גרינברג שיתפה משהו על בנה רון וחטפה:"תתביישי זה חוסר אחריות"

וסיימה בדברים:“אז לא, אני לא מתביישת ואני לוקחת אחריות מלאה על הצחוק שלי גם כשילד שלי מקיא. תנסו, זה מקל מאוד בגידול הילדים. שבוע מבורך”

 

ומה לגבי “האח הגדול”, כזכור, דניאל השתתפה גם היא בריאלטי המדובר, אך נראה שיש לה גם מספר טיפים וביקורות כלפי חלק מהמתמודדים. כולל לדייר אליאב טעטי שלא ממש אהבה שדיבר עם האקסית שלו טליה בזמן שבר בסביבה:

Subscribe
Notify of
163 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמר
1 שנים

דניאל היקרה מה זה מעניין אם הבן שלך הקיא ממש היתעסקות מיותרת

סיון
1 שנים

את אמא לא שפויה את לא מעניינת בכלל רק רוצה פרסום

ייייעלי
1 שנים

את כול כך צודקת אך גדלנו ברחובות משחוקים בחול נופלים מקיאים ועוד מקבלים צעקות למה נפלנו את מתנהגת הכי טבעי שיש כול הכבוד