"בזכות הפוסט שלך רינת ניצלה": הבשורה המדהימה שקיבלה נטלי דדון

"בזכות הפוסט שלך רינת ניצלה": הבשורה המדהימה שקיבלה נטלי דדון

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת, נטלי דדון הצליחה להוכיח שוב את כוחה ברשתות החברתיות. רינת לופז נעדרה במשך 37 יום ולמרות לא מעט משאבים שהושקעו בחקירה להימצאותה ע"י המשטרה וארגונים נוספים. הייתה זו דדון שהובילה למציאת הנעדרת בתוך דקות ספורות.

שתפו

רק היום בבוקר העלתה נטלי דדון פוסט ובו חשפה את מקרה ההיעדרות של רינת לופז ע"י שיתוף הסיפור שלה מקרוב משפחה בו הטיח בין היתר האשמות וביקורת כלפי המשטרה:"אני לא יכול להיכנס לפרטי החקירה אבל מה שברור לי זה שהמשטרה צריכה להפעיל עוד משאבים כדי למצוא את רינת והשב'כ גם כן צריך להיכנס לתמונה"

 

לא יותר מ-10 דקות לאחר שהעלתה דדון את הפרסומים ברשתות החברתיות, ורינת לופז נמצאה ע"י בחורה שראתה את הסטוריז של דדון וזיהתה אותה בתחנה מרכזית בבאר שבע, הזמינה ניידת והסיפור הסתיים בשלום.

"בזכות הפוסט שלך רינת ניצלה": הבשורה המדהימה שקיבלה נטלי דדון

נטלי שיתפה את הבשורה המשמחת שקיבלה ע"י אלחנן גרונר לעוקבים שלה:"וואו נטלי אין לנו מילים! 37 ימים אנחנו שוברים את הראש והופכים את העולם למצוא את רינת. מול הרווחה, המשטרה, ארגון להב"ה, תחקורים, תשאולים, כתבות בקול היהודי, ציוצים בטוויטר, מתחננים לחברי כנסת ומה לא."

 

"10 דקות מהפרסום שלך באינסטגרם והגיע מידע שראו אותה אתמול. שעות אני מנסה לגרום למשטרה לעבוד על המידע. עוברות עוד כמה שעות ובחורה שראתה את הפרסום שלך זיהתה את רינת בתחנה מרכזית בבאר שבע, הזמינה משטרה ואכן זו היא! תודה על העזרה והלוואי שנצליח לעשות עוד הרבה טוב לטובת נערות במצוקה שכמו שענת גופשטיין קוראת להן: ילדות של אף אחד שוב תודה, אלחנן גרונר ויהודה פרל אתר הקול היהודי"

"בזכות הפוסט שלך רינת ניצלה": הבשורה המדהימה שקיבלה נטלי דדון

נטלי דדון המשיכה את הפוסט בדבריה והוסיפה:"נכון שיש במצווה מוסתרת ברכה גדולה מאשר בגלויה ועם זאת מוצפת דמעות בוחרת לשים את זה לפניכם מאחר וזאת לא המצווה שלי אלא של כל הנוגעים בדבר."

 

"הנצחון הקטן גדול הזה הוא שלכם עוקבים שלי,של הקול היהודי, שלנו כעם כשאנחנו ערבים זה לזה, ויוצאים לרגע מעצמנו לטובת האחר, הן לא ילדות של אף אחד, הן הילדות של כולנו, תודה שליחים של אור!"

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)


5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רונית
1 חודשים

אלופה ❤️💕💕

שלמה אמסלם
1 חודשים

אין כמו נטלי דדון אשה אמיתית השם ישמור עליכם וישלח לך הצלחה וברכה בכל מעשה ידייך

ריקי
1 חודשים

תבורכי