רגעי האימה בלידה של אדל בספלוב נחשפים:"הוא יצא בלי דופק בלי נשימה"

רגעי האימה בלידה של אדל בספלוב נחשפים:"הוא יצא בלי דופק בלי נשימה"

השמועה אומרת...

אתמול בלילה, כוכבת הריאלטי אדל בפסלוב ילדה בפעם השנייה בחייה. ובזמן שכל התמונות והתיעודים ברשתות החברתיות מחדר הלידה היו מחויכים ושידרו אווירה של אושר ושמחה, מתברר עכשיו שקרתה דרמה קשה ביותר שנגמרה בנס גדול.

שתפו

אדל בת ה-29 הפכה לאמא טרייה לשני ילדים ובזמן שהיא שיתפה עדיין שהיא לא מעכלת את הסטטוס החדש והמרגש, רגע אחרי הלידה. מתברר שבלידה עצמה קרתה דרמה שאף יולדת לא הייתה מעוניינת לעבור.

 

אדל שיתפה את עוקביה:"אז חשבתי המון אם לשתף את סיפור הלידה הלא חלומי הזה שהיה לי, אבל אז נזכרתי שמהות האינסטגרם שלי הוא לשתף את האמת שלי כמו שאני חולקת איתכם כל יום כל דקה וכל שעה ביום יום בלי פילטרים ובלי חארטות."

רגעי האימה בלידה של אדל בספלוב נחשפים:"הוא יצא בלי דופק בלי נשימה"

"אז זה התחיל בזה שהגעתי למיון לזירוז כשהגעתי למיון מסתבר שהיו לי צירים סדירים כל 3 דק שזה מעולה פתיחה 1 וחצי, העלו אותי לחדר לידה מתן פיטוצין אחרי שעה כבר התקדמתי ל2 וחצי ובמהירות לפתיחה 3 צוואר התחיל להיות מחוק נשמע כמו התחלה מדהימה הרופא שלי פרופסור קופרמינץ והמיילדת אומרים לי עד 18 את יולדת בקצב הזה עוד כמה שעות בודדות."

 

"ואז הגעתי לפתיחה של 4 וביקשתי אפידורל ואמרתי שהכאבים הם באמת לא נסבלים ולא בגלל הפיטוצין משהו פשוט לא היה נראה לי תקין במיוחד אחרי שעברתי לידה אני יודעת מה ההרגשה ומשהו היה נראה לי מוזר מאוד! התחילו אפידורל תוך כדי מתן אפידורל ופיטוצין מרגישה שמאוד כואב לי שהאפידורל לא משפיע לא אחפור עכשיו לעומק אבל הייתי בטוחה שאני ממש עומדת למות מכאבים שאני בכלל לא אמורה להרגיש."

רגעי האימה בלידה של אדל בספלוב נחשפים:"הוא יצא בלי דופק בלי נשימה"

"המיילדות התחלפו הגיע מיילדת אני התחלתי לצרוח מכאבים והבנו שמשהו לא תקין המחט בפנים אבל הכאבים הם לא נסבלים! ואז ברגע אחד הכל השתנה מסתבר שהנסיך הקטן פשוט שוכב עם הראש הפוך מצב o.p משהו שלעולם לא שמעתי שהפנים והאף שלו פשוט מקדימה ולכן הוא לא מצליח להתברג בתעלה ככל שהפתיחה התקדמה הבנו שהוא לא מצליח להתברג לתוך התעלה."

 

"הגענו לפתיחה 9 הוא מוכן לרדת אבל כל דבר שניסו פשוט לא עזר כל היפוך כל תנועה וכל זה אני עם פיטוצין דרגה 3 ומרגישה את הפיטוצין כאילו לא קיים האפידורל !!! באיזשהו שלב הדופק של הנסיך שלי התחיל לרדת והוא פשוט לא מצליח לרדת ואז מחליטים ליילד אותי בקיסרי."

רגעי האימה בלידה של אדל בספלוב נחשפים:"הוא יצא בלי דופק בלי נשימה"

"התחננתי התפללתי לשמיים המיילדת שהתחלפה פשוט ניסתה לעשות הכל מהכל כל תנוחה כדי להפוך אותו והוא כבר היה לו קשה עם הלחיצות שלי וכבר התחילו להכין אותי לניתוח , ואז הגיעו 5 רופאים לחדר ואמרו את בפתיחה 10, ניסיון אחרון".

 

"ופשוט בשעה 00:15 בנס גדול כשל עובר כבר כמעט לא נשאר כוחות ואני כבר גמורה כנראה מכוח שאלוהים נתן לי התחלתי ללחוץ כשהראש בכלל הפוך ובפלא הצלחנו להוציא אותי עם וואקום , רק שאז עוד התקף לב הוא יצא בלי דופק בלי נשימה ופשוט בשניה לקחו אותו ממני"

רגעי האימה בלידה של אדל בספלוב נחשפים:"הוא יצא בלי דופק בלי נשימה"

"עשר דק שנראו לי כמו נצח עשר דק המפחידות בחיי כולנו בוכים ולא מבינים מה קרה עכשיו , ואז בנס נכנסת הרופאה המדהימה שאומרת שהכל תקין הוא חזר לנשום והדופק סדיר ואני רק נשאר לי לבכות להגיד לודה לאלוהים על הנס הקטן הזה על החתיך המושלם הזה שנולד יפיוף בריא ושלם עם המון התקפי לב יצא הנסיך במשקל 3.360"

7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
1 חודשים

ברוך השם שהכל תקין.מלא נחת ואושר.

אחת עם ניסיון
1 חודשים

כמה קשה עד שהם מגיחים לעולם הזה(לרוב הנשים) כמה חששות יש לשלומם והרצון שהכל יהיה הכי טוב שאפשר… נקווה שכאשר הם יגדלו יבינו שאמא זה לא דבר מובן מאליו!!! אמא היא הכל הכל עבורם, לפחות שיכבדו על כל התקופה שרק מחזיקים אותם ברחם יוצרים להם גוף, חיים….
אדל ועובד גדלו אותו בנחת.. שיגדל לתורה ולמעשים טוב

הילה
1 חודשים

ברוך השם איזה יופי איזה אושר הרבה נחת אהובה