הלם: תום חיימוב וגל גברעם בקאמבק על המרקע בקרוב?

הלם: תום חיימוב וגל גברעם בקאמבק על המרקע בקרוב?

השמועה אומרת...

שלושה חודשים בדיוק עברו מאז שגל גברעם ותום חיימוב נפרדו באופן רשמי, ונראה שמאז השניים שמרו על נתק ולא ממש הראו סימנים של קאמבק אפשרי. ועכשיו נחשף כי השניים צפויים לככב יחד בסדרה חדשה, רק שלא זה לצד זו.

שתפו

הפרידה של גל גברעם ותום חיימוב לפני כשלושה חודשים אומנם לא הצליחה להפתיע רבים בעקבות לא מעט שמועות על כך שיחסיהם עלו על שרטון, זמן מה לפני כן. אך מסתמן עכשיו כי הזוג לשעבר הולך להשתתף יחד בסדרה חדשה בכיכובם.

 

גברעם שחשפה זמן קצר לפני הפרידה כי היא סובלת מדכאון שהוביל אותה להסתגר בבית אמה ולהתנתק מהתקשורת והביצה המקומית, הראתה לאחרונה סימנים רבים של התאוששות ונראה שהקאמבק שלה לאור הזרקורים כבר לגמרי קורה.

הלם: תום חיימוב וגל גברעם בקאמבק על המרקע בקרוב?
לא סצנה שאנחנו צפויים לראות בסדרה החדשה. גל ותום מתוך ארכיון התמונות הזוגיות

אחרי שזכתה להפוך להיות פרזנטורית של רשת פיצה גדולה ונראתה במספר אירועים מתוקשרים כשהיא שמחה ומחויכת, מגיעה עכשיו בשורה משמחת מאוד למעריציה. גל תשתתף בסדרה החדשה של גיורא חמיצר ב-yes, ומתברר שגם האקס שלה לוהק לאותה הסדרה!

 

גל גברעם ותום חיימוב צפויים להיות מלוהקים לסדרה “רוני ותום”. תום צפוי לגלם את יואל, שוטר משטרת ישראל במרחב תל אביב שמנסה לפענח פשע מסתורי ואילו גל תגלם את אתי, אחות בטיפול נמרץ שעוזרת לבלשים הצעירים לפתור התעלומה המדוברת.

הלם: תום חיימוב וגל גברעם בקאמבק על המרקע בקרוב?
בקרוב תככב בסדרה חדשה. גל גברעם. צילום: רפי דלויה

עד כה זה נשמע כמו תחזית אופטימית כאשר האקסים הטריים צפויים לככב יחד על המרקע. אך.. מתברר שלא הכל ורוד והשניים כלל לא צפויים להתראות יחד על סט הצילומים.

 

והסיבה? למרות שגל ותום לוהקו יחד לאותה הסדרה. לחוזה שלהם נוסף סעיף שבגינו השניים יצטלמו בימי צילום נפרדים על מנת שלא יצטרכו להיפגש יחד באותם ימי צילום על הסט. באסה.

הלם: תום חיימוב וגל גברעם בקאמבק על המרקע בקרוב?
ישחק את השוטר-הבלש. תום חיימוב מתוך אינסטגרם

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל
8 חודשים

בשביל מה ללהק את שניהם לסדרה?

יעל
8 חודשים

זה עורך דין זה? חולה פירסום
מזכנה גל הכירה לו את המלהקת דירבנה אותו עכשיו הוא כמו קוץ בתחת. לא יודע מה לעשות עם יצמו כדי להישאר בתעשייה. על הגב שלה…
בחירות גרועות בגברים

דוריאל
8 חודשים

לא הבנתי ממתי הוא שחקן. חוץ מזה שהוא צבוע וריכל על יהודה וגוזי כל העונה לא ראוינו איכויות …