דניאל גרינברג ובן הזוג עולים שלב נוסף במערכת היחסים

דניאל גרינברג ובן הזוג עולים שלב נוסף במערכת היחסים

השמועה אומרת...

בשקט בשקט מתחת לרדאר, נראה שבני הזוג הטריים – דניאל גרינברג ותום שקד שאינו מרבה להיחשף בתקשורת. מחזקים עוד ועוד את הקשר הזוגי שלהם שבא הפעם לידי ביטוי במחווה רומנטית ביותר מצידה של דניאל.

שתפו

אמש, איש הנדל"ן הצעיר והמבטיח, תום שקד חגג את יום הולדתו ה-33. ומלבד שלל ברכות ואיחולים מהחברים הרגילים ברשתות החברתיות נראה כי רוב הפוקוס הגיע מבת הזוג שלו בתקופה האחרונה, כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת דניאל גרינברג.

 

דניאל ותום שהכירו לפני כארבעה חודשים בחופשת הסקי בצרפת לא מרבים לחשוף יותר מדי את הזוגיות שלהם בתקשורת. דניאל אומנם מנדבת מדי פעם טעימות מהקשר ומשתפת במידע על קצה המזלג ממערכת היחסים החדשה.

דניאל גרינברג ובן הזוג עולים שלב נוסף במערכת היחסים
פינקה אותו ליום ההולדת – דניאל ותום בתמונה זוגית

תום שמעדיף להישאר הרחק מאור הזרקורים ולא לחשוף דבר מהקשר שלו עם גרינברג ברשתות החברתיות, ואילו גרינברג חשפה לאחרונה בשלל סטוריז וגם בראיונות את רצינות הקשר ואהבה באוויר.

 

רק לאחרונה נשאלה אם יש כיוון לחתונה ומגורים משותפים אך בישרה שהם עוד לא שם ושהשניים לוקחים את העניינים לאט לאט כדי לבנות זוגיות יציבה ונכונה. מנגד סיפרה כמה הוא אוהב ומחבק את ילדיה המשותפים עם אייל גולן.

 

והפעם, דניאל החליטה להעלות סטורי לכבוד יום הולדתו של בן הזוג ובו חשפה את ההפתעה המרגשת – היא קישטה סלון בבלונים, קישוטים ומתנות והוסיפה כיתוב מרגש עם הצהרת רגשות ברורה:"מזל טוב יפה שלי, אני אוהבת אותך".

צילום: רפי דלויה

דניאל ספגה לא מעט ביקורות בתקשורת לאחרונה שהופנו בעוקצניות גם כלפי בן הזוג, שהרי הוא רווק והיא גרושה – ונראה שהדבר צרם ללא מעט נפשות יפות. היא גם החליטה לחשוף שלא הכל ורוד אחרי הגירושין מאייל גולן למרות שהיא משדרת  בדרך קבע עוצמה נשית אדירה ברשתות התקשורתיות והסבירה בין היתר:

"אל תפחדו מהפחד ואל תשארו בחושך של עצמכן. תחפשו את האור והשמחה שאתן רוצות ושמגיע לכן. אל תרגישו תלויות או נזקקות לאף אחד כי אתן לא! אל תמעיטו בערככן כי אתן לא מבינות בכלל כמה אתן שוות! אל תבקשו שיהיה קל. תבקשו להיות חזקות כדי לעמוד מול כל קושי. היום זה גירושין מחר זה בעבודה. מחרתיים זה בגידול הילדים. הקושי קיים כמעט בכל דבר."

114 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רומי שנטל
27 ימים

לכל אלו שהממומים ונידהמים איך בחור רווק יוצא עם בחורה +2. אז כניראה שזיכרונכם סלקטיבי כי גם אילנית היתחתנה עם בחור רווק צעיר ממנה ויש להם זוגיות ארוכת שנים וילדה נוספת. הזוג הכי מדהים. אז מה זה שייך….כשאיןלכם חיבה למישהו אתם תמציאו הכל למצא פגמים בקשר……שחררו תלמדו לפרגן

טליה מניויורק
28 ימים

אתם מטורפים כל כותבי ההודעות קנאים
חסרי בושה ,,חסרי מעש ,, רחמים עלייכם
דניאל תמשיכי בחייך אוהבים אותך

מימי
28 ימים

אותו דבר שידרת עם אייל ובסוף גילינו מהפך