מעיין אדם מגיבה לסערת התור לטיסה:"לא עקפתי ולא עשיתי שום דבר עבורי"

מעיין אדם מגיבה לסערת התור לטיסה:"לא עקפתי ולא עשיתי שום דבר עבורי"

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת, מעיין אדם נמצא בשעות האחרונות תחת מתקפה ברשתות החברתיות לאחר סרטון שעלה באינסטגרם ובו היא נראית ננזפת בראשית התור ע"י אנשים שעומדים מאחוריה בצ'יק אין לטיסה, עכשיו היא יוצאת בתגובה משלה נגד ההאשמות.

שתפו

שוב סערה סביב "קומבינות" סלבס בנמל התעופה, והפעם תורה של מעיין אדם לספוג את האש. וזאת לאחר סרטון שעלה ב"ערב טוב" ובו תועדה מעיין בדרכה ארצה מחופשה בפריז עם בן הזוג כאשר הם בראשית התור ואנשים מאחוריה טוענים כי היא דילגה על תור של שעות בצ'יק אין.

 

לרבות הטענות יצאו עליה הנוסעים גם לאחר מכן כאשר עלו למטוס וטענו:"אנחנו מחכים 8 שעות כדי לקבל פיצוי, ומעיין אדם עולה לטיסה למרות שביקשו ממנה שלא, גועל נפש". עכשיו היא החליט לצאת בתגובה רשמית על הדברים החמורים.

מעיין אדם מגיבה לסערת התור לטיסה:"לא עקפתי ולא עשיתי שום דבר עבורי"

מעיין פנתה לעוקביה וטענה:"ראשית לעובדות, לא עקפתי איש בתור. עמדתי ראשונה בתור ועמדתי שם למעלה משעה. היו לזה גם עדים. הסיפור יותר מורכב. זאת טיסה שהייתה אמורה לצאת ב-5 בערב ואיחרה לתוך שעות הלילה. בשתי דקות לאחת פתחו בפנינו את הגייט כאני עומדת ראשונה והזמינו אותנו להיכנס".

 

"נוסע שעבר בין כולם הסביר שאם נכנס רגע לפני אחת לא נזכה לפיצוי מכיוון שהחוק מדבר על שמונה שעות של איחור, אבל הוא הטעה את הנוסעים, הוא הטעה אותם גם לגביי. החוק מתייחס בשעת נחיתה עליה אין לנו השפעה"

מעיין אדם מגיבה לסערת התור לטיסה:"לא עקפתי ולא עשיתי שום דבר עבורי"

עוד הוסיפה בהמשך:"כן הרגשתי שיש לי הזדמנות לעשות את הדבר הנכון ואחראי והכניס או להשתתף בכניסה לטיסה הזאת. לתת לאנשים העייפים וטרוטי העיניים קצת מזור, מנוחה לשבת בכיסא ולהתחיל את היציאה שלנו מפריז שערכה המון המון שעות והייתה מאוד מאוד מתסכלת".

 

"חשבתי שאני עושה את הדבר הנכון, גם עכשיו אני חושבת שעשיתי את הדבר הנכון.  אבל לפעמים אדם אחד יכול להטעות מטוס שלם. ומטוס אחד יכול להטעות מדינה שלמה. לא עקפתי ולא עשיתי שום דבר עבורי. אני באמת הערכתי שזה הדבר הנכון לטיסה הזאת כי זה גם פיצוי, וגם מאפשר לאנשים לצאת מהתור הזה שאנחנו עומדים שעות. זה הסיפור, זאת האמת."

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות