המקרה שזעזע את דניאל גרינברג:"אני עם צמרמורות בגוף, פשוט אסון!"

השמועה אומרת...

דניאל גרינברג חזרה לאחרונה לזרועות ילדיה אחרי חופשה מפנקת באיים הקסומים של יוון במיקונוס לצד בן זוגה, תום שקד. את הפאן מעבר לים קינחה בפוסט זוגי שלא משאיר מקום לדמיון ובו כתבה "כמה טוב", אך נראה שאת תשומת הלב שלה גם תפס מקרה מזעזע במיוחד שהתרחש במדינה.

שתפו

בפרופיל האינסטגרם של אושיית הרשת דניאל גרינברג שכבר מזמן הפכה למגה סלב בזכות עצמה, עולים נושאים מגוונים. לעיתים אלה רגעים מתוקים עם הילדים והמשפחה, לעיתים הפתעות עם בן הזוג, שת"פים עסקיים כמובן. אך גם נושאים בוערים במדינה אליהם מתייחסת דניאל בכובד ראש.

המקרה שזעזע את דניאל גרינברג:"אני עם צמרמורות בגוף, פשוט אסון!"
דניאל גרינברג ותום שקד: יצאה לאור בקטע הרומנטי באופן רשמי

בין התמונות בבגדי הים והנשיקה הלוהטת עם בן זוגה תום שקד לבין המפגש המרגש שלה עם הילדים, רון ומיאל לאחר שחזרה מהחופשה בלעדיהם בחו"ל. העלתה גרינברג נושא חשוב לסדר היום שהצליח לזעזע מדינה שלמה.

 

מדובר על המקרה של סלמון בן ה-14 מבאר שבע שעבר חרם והתעללות קשה מצד חבריו לפנימייה ולבסוף החליט לשים קץ לחייו. המקרה המזעזע נגמר בכך שאיבד את ההכרה וכעת הוא מורדם ומונשם והרופאים נאבקים על חייו.

המקרה שזעזע את דניאל גרינברג:"אני עם צמרמורות בגוף, פשוט אסון!"
רגע לפני שהעלתה קטעים מהחזרה לארץ כתבה על המקרה המזעזע

דניאל צירפה את מכתב ההתאבדות של סלמון לצד דעתה הקשה בנושא:"אני עם צמרמורות בגוף! על מקרים כאלה צריך לעשות שיעור בבית הספר של שעה שלמה מינימום פעמיים בשבוע! חיים של ילד שעובר חרם יותר חשובים מכל שיעור מתמטיקה או היסטוריה ריבונו של עולם!".

 

והוסיפה:"איפה הילדים שלנו גדלים? איפה החינוך והערכים שהילדים שלנו מקבלים? הורים שולחים את הילדים שלהם בלית הספר ומקבלים ילדים מרוסקים נפשית עם מחשבות אובדניות! פשוט אסון!".

 

וסיימה בדברים:"אם בית הספר היה המקום הבטוח עבור ילדינו היום גם הוא מהווה איום וסכנה! ואנחנו ההורים מחובתינו להעביר לילדים שלנו ערכים נכונים של קבלת האחר ואהבת חינם. שיצא מזה בשלום אמן! ליבי עם המשפחה".

המקרה שזעזע את דניאל גרינברג:"אני עם צמרמורות בגוף, פשוט אסון!"
הסטורי של גרינברג על המקרה הקשה

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שמחה
16 ימים

צריך לשתף לשתף מזעזע מה קורה לילדים שלנו

סימה
16 ימים

כל הכבוד דניאל. נושא חשוב וכאוב

נטלי פרץ
16 ימים

למה לי אין מקום במהדורה או ברשתות החברתיות כשאמרתי לא פעם ולא 1000 פעמים למה שהפוסטמה הזאת מקבלת במה יותר ממני? אני צריכה שהקול שלי יישמע. דיי נמאס מהמפורסמות של זנות יהיו להם יותר זכות ממני ומאנשים כמוני?