דניאל גרינברג עונה למתקפה נגדה ברשת:"נשים בשנת 2022 צריכות להתעורר"

דניאל גרינברג עונה למתקפה נגדה ברשת:"נשים בשנת 2022 צריכות להתעורר"

השמועה אומרת...

זאת לא הפעם הראשונה וכנראה גם לא אחרונה שמפורסמים ברשתות החברתיות מעלים תיעודים מסגנון החיים שאינו תמיד תואם את אקלים הגולשים הקצת יותר קונסרבטיבים, וחוטפים על כך ביקורת. הפעם היה תורה של דניאל גרינברג לענות באופן חד משמעי למי שמתערבים לה בדרך בה היא בוחרת לגדל את הילדים.

שתפו

החופשה הקסומה של אושיית הרשת וכוכבת הריאלטי דניאל גרינברג במיקונוס הצליחה להביא לא מעט כותרות לאחר שזו חשפה לראשונה את בן זוגה, תום שקד שעד כה לא עמד באור הזרקורים ועשתה זאת בגדול, כולל נשיקה לוהטת.

 

אך לצד הפרגונים הגיעו גם הביקורות מצד העוקבות וגולשים שלא ממש אהבו שדניאל הותירה את ילדיה הקטנטנים בארץ בזמן שהיא יצאה לנקות את הראש ותיעדה את החופש לצד הפאן עם בן זוגה הטרי, מספר חודשים בלבד לאחר הגירושים.

דניאל גרינברג עונה למתקפה נגדה ברשת:"נשים בשנת 2022 צריכות להתעורר"
ענתה גם באופן חד משמעי על הגירושין מאייל גולן

גרינברג ששיתפה לאחרונה ביקורת של אחת הגולשות שכתבה לה "שוב פעם עזבת את הילדים" וניסתה לחנך אותה על כך שהיא מעולם לא עזבה את הילדים כשהיו קטנים, שלא כמו גרינברג. שהחליטה הפעם לחשוף מדוע נתנה במה לנושא ונימקה את הטיעון:

 

"בכנות, אני חושבת שב2022 נשים צריכות להתעורר ולהפסיק לבקר נשים אחרות. אני לא האמא הראשונה ולא האחרונה שתבחר לגדל את הילדים שלה לצד הנאות החיים. אמא שבוחרת לצאת לחופשות ולהנות ובאותה נשימה יודעת להעניק חום אהבה וזמן איכות לילדים שלה לא פחות טובה מאמא שלא עוזבת את הילדים שלה עד גיל 10."

 

והוסיפה:"עם כל הכבוד, גידול ילדים זה לא דבר קל וגם לא קשה, אבל הוא דורש מאיתנו המון אנרגיות וכוחות שגם אנחנו צריכות לשאוב לעצמנו. כל עוד הילדים נמצאים בידיים טובות אני לא גמרי בעד." סיכמה.

ומה לגבי סרטון הנשיקה של גרינברג ובן זוגה החדש במיקונוס. גם על כך ספגה ביקורת:"גועל נפש הסרטון שהעלת עם הבן זוג שלך, תכבדי את עצמך". וגם לכך הגיבה גרינברג:"כן חוסר כבוד עצמי צודק… ב2022 לתת נשיקה לבן הזוג ולאהוב זה לא מכבד אה? גועל נפש".

 

דניאל גרינברג עונה למתקפה נגדה ברשת:"נשים בשנת 2022 צריכות להתעורר"
אווץ' דניאל עוקצת חזרה בסטורי

גרינברג גם חשפה מדוע החליטה לחשוף סוף כל סוף את הזוגיות שלה:"לכל זמן יש זמן ואנחנו חיים בעידן קצת שונה ואני לא חייה לפי מה יגידו ואיך יגידו ולמי זה טוב או לא טוב.." אני חייה את חיי ולוקחת אחריות על כך. אני גם בוחרת לבחור נכון".

ומה לגבי הגירושים מאייל גולן? גולשת כתבה לגרינברג:"למה צריך להתגרש היום? למה דברים לא כמו פעם? את בהחלט אישה של פעם". ודניאל כתבה לה בתגובה:"בעקרונות ובערכים שלי אני מאוד אישה של פעם, בית משפחה, ילדים זה מעל הכל מבחינתי."

 

אך חידדה:"אבל אנחנו חד משמעית לא חיים בעולם של פעם. מאוד קשה היום מהרבה בחינות…" ולא הוסיפה לכך נימוק מעבר לכך.

41 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פאני
14 ימים

גרינברג מאוד חמודה ויש לה,ילדים מדהימים הורדתי עוקב מסיבה אחת היא לא סלאב בעיני העא סך הכל היית אישתו של וזהו אין על מה לעקוב ולגבי החיים שלה,שתהנה,ושיהיה,לה,הכי טוב מגיע לה כמו לכל אישה בעולם ליהיות מאושרת זה שלה אבל בעיני היא פשוט לא סלאב מה היא מייצגת ? את אישתו של נו באמת לזה קוראים סלאב ?

נועה
13 ימים

איך את לא מתביישת שבעלך היה אייל גולן? כל מילה עליו מיותרת

ילי
13 ימים

אייל התגרש ממך .. ולא מעניין לו ממך…הילדים בגיל רגיש ולא יוכלו לעולם להתגרש ממך…תכיני את עצמך ואת הכיס להתמודדות שלך מולם.. את אפילו לא מבינה כמה את לא חיה פעם.. הם ידרשו דין החשבון ואת תידרשי לכך ובגדול