"מצאה לה איפה להתקעקע" לא תאמינו איפה מעיין אשכנזי עשתה קעקוע

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

מעיין אשכנזי אומנם לא הצליחה להגיע לשלבים המאוחרים ביותר או אפילו לחבר המושבעים בעונה האחרונה של "הישרדות VIP", אבל זה לא ממש מנע ממנה לחגוג ולהתחדש בקעקוע מסקרן וחגיגי במקום שהצליח להפתיע חלק מהמגיבים.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בזמן שכולם מדברים על הסקנדל החדש בענייני גמר הריאלטי של "הישרדות VIP", נראה שגם השורדת מעיין אשכנזי שהספיקה לככב לא מעט בוילת המודחים לצד שותפה לתמונות הפרובוקטיביות: מייקל לואיס התחדשה בקעקוע.

 

זה אומנם לא הקעקוע הראשון שהחליטה אשכנזי לצרוב לגופה החטוב, אך נראה שהבשורה על הקעקוע החדש הצליחה לחמוק מעט מתחת לרדאר למרות שמדובר במיקום שבהחלט הצליח לעורר פרובוקציה אצל חלק מעריציה חדי העין שאולי דבקים צניעות.

מעיין אשכנזי בגמר הישרדות. צילום: אמיר מאירי

מעיין הוסיפה לצד הימני של גופה בקרבת החזה, קעקוע דנדש של פרח אותו החליטה לעשות אצל האמן ויוצא "האח הגדול", אליאב אוזן שכמובן שיתף את הרגע לצד אשכנזי מהסטודיו שלו – והתגובות כמובן לא איחרו להגיע.

"מצאה לה איפה להתקעקע" לא תאמינו איפה מעיין אשכנזי עשתה קעקוע
מעיין אשכנזי והתמונה שגררה את התגובות באינסטגרם של אליאב אוזן.

אחת המגיבות כתבה:"מצאה לה איפה להתקעקע…" ונוספת החליטה לבקר את הפוזה של אשכנזי שנראית נינוחה למדי בתמונה ששיתף אליאב וכתבה:"תוהה האם פוזת הדוגמנות הזאת הייתה לפני שהוא אשכרה נגע בה עם המחט. מניסיון שלי זה לא מקום שאפשר לדגמן תוך כדי….זה מקום שאי אפשר לנשום תוך כדי."

"מצאה לה איפה להתקעקע" לא תאמינו איפה מעיין אשכנזי עשתה קעקוע
והרי התוצאות

כזכור, רק לפני כשבועיים נקלעה מעיין אשכנזי לסיטואציה לא קלה כאשר עברה תאונת דרכים מצערת עם חברתה שנגמרה בנס(ובדיקות רפואיות בלבד) כאשר הייתה בדרכה לבילוי לרגל חג הפורים. ברכת הגומל בדמות קעקוע חדש ופרחוני?

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאן
1 חודשים

זה התגמול שאת מחזירה להקב"ה יא עלובה כמה חטאים את עושה .

מור
1 חודשים

מה יפה בזה זה מכוער
אחכ מצטערים ולא ניתן להסיר
נתקעים עם זה לכל החיים

יואב
1 חודשים

מעין חוץ משפתיים של חלילנית יש בך עוד משהוא