דניאל גרינברג במסר תקיף לגולשים:"תשמרו לעצמכם את הרוע הזה"

השמועה אומרת...

אושיית הרשת ויוצאת "האח הגדול", דניאל גרינברג החליטה שוב לצאת במסר חריף במיוחד, ולא מדובר הפעם על מקרה מזעזע הקשור לפשע שהתפרסם בחדשות או משהו שנוגע בה אישית לדבריה, אלא להגנה על מישהי אחרת שמככבת לאחרונה עד אין סוף בכותרות.

שתפו

גרינברג שמעלה לסדר היום לעוקבות שלה ברשת האינסטגרם לא מעט נושאים בוערים עליהם היא נותנת את דעתה האישית ולעיתים גם ביקורות, החליטה הפעם להתייחס לדיון הסוער ברשת כלפי המודחת הטרייה מבית "האח הגדול", דיאן שוורץ.

 

גרינברג החליטה לצאת בכותרת הסטורי בלא מעט מילים הקשורות לנושא:"לשון הרע, חרם, הסטה, אהבת חינם, בריונות ברשת, חמלה, רגישות" והחליטה להביע את דעתה על השיח הדורסני ברשת של הגולשים כלפיה.

דניאל גרינברג במסר תקיף לגולשים:"תשמרו לעצמכם את הרוע הזה"
מצאה מקור להזדהות מעברה בבית?

"אני רוצה לגעת בעניין שפחות נוגע אלי באופן אישי אבל באותה הנשימה, מאוד נוגע בי כבן אדם שחי את העולם הזה בארבע שנים האחרונות". פתחה גרינברג והוסיפה:"רצים פרסומים על סגירת החשבון של דיאן שעד לפני מספר ימים הייתה סגורה בבית האח הגדול ועוררה לא מעט ביקורות שליליות ברשתות החברתיות ובשיח היום יומי בין אנשים."

 

"ואני חושבת רק על דבר אחד וזה על הבן אדם עצמו… נכון שלא הסכמנו עם לא מעט דברים בדרך ההתנהלותית שלה בבית, ביחס שלה כלפיי האחר, בהתבטאויות שלה במהלך השהות בבית."

"אבל תעצרו שנייה ותחשבו, מה שאתם עושים… הטוקבקים שלכם… הלשון הרע… אין לכם מושג מה זאת תקשורת ומה ביקורות יכולות לעשות לבן אדם שבמילים עדינות קפץ לביקור בעולם ה'זוהר'… שלא כל כך זוהר לפעמים. אין לכם מוזג מה זה להרגיש שנוא ולקורא על עצמך דברים נוראיים שכאלה ושלא נדבר על המשפחה שסופגת.. אמא שקוראת מה כותבים על הבת שלה.. ה' ישמור."

 

ואז התפוצצה:"למען השם, תגלו קצת אינטליגנציה רגשית, תשמרו את מה שיש לכם לומר לשיח ביניכם ובין הסובבים אתכם או שפשוט עדיף שתשמרו לעצמכם את הרוע הזה. לא צרי לשפוך את כל הרוע הזה על המקלדת כי מה זה נותן לכם? כשלאחר רע לכם יהיה טוב? איך זה בא לידי ביטוי?"

 

"ולפחות אתן נשים יקרות.. תחשבו לרגע האם זאת הייתה אחות שלכן, אחיינית שלכן, הבת שלכן.. או סתם חברה טובה שנכנסה לתוכנית ריאלי… ואיך אומרים? יצא עקום. תגלו מעט חבלה כלפי אותה ילדה/אישה/נערה.. או וואטאבר ופשוט תפסיקו! זה לא הופך אתכן לטובות יותר בשום צורה אלא להפך."

דניאל גרינברג במסר תקיף לגולשים:"תשמרו לעצמכם את הרוע הזה"
דניאל גרינברג והסטורי להגנת דיאן שבו היו גם מסרים מאוד כלליים כנגד בריונות ברשת

82 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גינה
8 ימים

בכוח להישאר בתודעה ? תנוחי כבר

רונה
8 ימים

מי את שתגני על דיאן? האם ראית איזה דיבורי זבל וגידוף דיאן דיברה? אז למה צריך לחוס עליה אם היא לא חסה על אף אחד בבית כששהתה שם?. האם היא רוצה משפט צדק על כל העוולות שעשתה? ומי את שתגני עליה. מה את רוצה להראות? שאת איזה דמות מופת שתצאי להגנתה. תמשיכי לככב בסערות המשפחתיות שלך ואל תגידי את דעתך כי את ל

אירית
8 ימים

שחררי אותנו די