נפרדו סופית: שי חי ותניה גרבר כבר לא והמסר המרגש שהגיע לצד הפרידה

נפרדו סופית: שי חי ותניה גרבר כבר לא והמסר המרגש שהגיע לצד הפרידה

השמועה אומרת...

הזוג שהצליח לכבוש את המסך ולעורר לא מעט סערות תקשורתיות לפני כ-7 שנים, כאשר השניים כיכבו זה לצד זו בעונה השביעית של "האח הגדול" החליט שדרכם הסתיימה, והפעם זה נראה ככל הנראה באופן סופי.

שתפו

שי חי ותני גרבר היו הזוג הכי צמוד ובלתי נפרד על מסך הריאלטי לפני כ-7 שנים, מאז השניים הספיקו להתארס בזמן שכיכבו זה לצד זו בבית "האח הגדול", נישאו והביאו לעולם את בתם ג'ונו בשנת 2020.

נפרדו סופית: שי חי ותניה גרבר כבר לא והמסר המרגש שהגיע לצד הפרידה
שי חי ותני בעת היציאה מבית האח הגדול

אך בשנה החולפת חלפו משבר זוגי שדלף לתקשורת ועורר לא מעט סימני שאלה בהקשר לקשר שלהם, שמאז שוקם. אך אך מתברר שהקאמבק הזוגי לא החזיק מעמד ולדבר מקורבים מדובר הפעם בפרידה סופית.

 

שי חי עוד הספיק להעביר מסר מרגש לעוקביו שכנראה מסמן גם את סיום התקופה שלו עם תני באופן עקיף, מסר שמצטרף לאישור שלו כי הפרידה מתני אכן קרתה. ועוד מתברר כי הוא הספיק להצטרף מאז לאפליקציות הכרויות למיניהן.

נפרדו סופית: שי חי ותניה גרבר כבר לא והמסר המרגש שהגיע לצד הפרידה
הפעם זה נראה סופי

שי חי החליט לשתף את עוקביו בצעד הבא שלו בדרך סופר מרגשת ברשת האינסטגרם וכתב פוסט אותו הקדיש לדוג'ו הקראטה שלו:"נשמה שלי, את שומעת אותי? אני קורא לך – את שם? חזרתי, אני כאן שוב. ניערתי את עפר כל הארצות מרגלי, ובאתי אליך, אני איתך. אחרי שנים ארוכות של נדודים ממושכים, הגעתי אליך שוב."

 

"האם עלי לספר לך כל מה שראיתי, חוויתי וספגתי פנימה? או שאת לא רוצה לשמוע על רעש החיים והעולם בחוץ? אבל דבר אחד את חייבת לדעת: הדבר היחיד שלמדתי הוא שחייבים לחיות את החיים האלה. החיים האלה הם הדרך, הדרך המבוקשת ארוכת השנים אל הבלתי נתפס, שאנו קוראים לו אלוהים. אין דרך אחרת, כל שאר הדרכים הן שבילי שווא. פתחתי את הדוג׳ו שוב. הפעם זה לנצח."

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shai Hai (@shai_hai)


41 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מסך בהפרעה
1 חודשים

הם עברו תקופות קשות והתגברו עליהם ביחד פשוט חבל שדווקא אחרי שיש ילדה משותפת זה מתפספס.

איילה
1 חודשים

לשי חי המדהים ותני המושלמת, עדיף לנסות ולשקם את הזוגיות ולא להתגרש.
בזוגיות שלכם הייתה אהבה גדולה.
על אהבה ״עובדים״ יום יום כדי לשמרה. אולי יועץ זוגיות או התערבות כל שהיא של אנשי מקצוע מוסמכים שיכולים לתת לכם כלים ללמוד איך מזדקנים יחד.
חבל, חבל ועצוב!

נערך לאחרונה 1 חודשים על ידי איילה
אופק>>
1 חודשים

יאאא, אהבתי אותם