מאיה ג'ריס מגיבה לפרידה של סטטיק ושרית פולק:"בחר לז**ן מישהי אחרת בזמן שאישתו בבית אחר"

השמועה אומרת...

אחרי הפרסומים שהסעירו היום את התקשורת על המשבר הזוגי בין הזמר הבינלאומי, סטטיק לבין אשתו ויוצאת "האח הגדול", שרית פולק. נראה כי מי שהייתה מעורבת לא מעט בפרשה ואף טענה לכאורה לבגידה מצידו של סטטיק, מאיה ג'ריס. הייתה תחת מתקפת הגולשים שהאשימו אותו שהרסה בית בישראל, עכשיו היא יוצאת למתקפה ומשלה וחושפת את כל הפרטים!

שתפו

משבר הנישואים של סטטיק ושרית פולק הפך לנושא הבוער של היום, כתוצאה מכך סטטיק עזב בחודש האחרון את הבית המשותף ועבר לגור בבית של חבר קרוב. אך עכשיו השמועות לפרידה כתוצאה מבגידה לכאורה שוב מצליחות לצבור תאוצה ברשתות.

 

ג'ריס שכזכור, נתבעה ע"י סטטיק בעקבות פרסום דברים המקשרים אותו לבגידה לכאורה, עם האקסית של מאיה – אלה לי. יצאה בסטטוס עוקצני על הפרידה של סטטיק ושרית אותו העלתה תחילה הסטורי ובו נראית מחוייכת:"אמרתי לכם, זה רק עניין של זמן עד שהכל מתפוצץ לאט וכואב".

בעקבות הסטורי העוקצני של מאיה ג'ריס, הגולשים יצאו עליה במתקפה כולל הודעה שנכתבה לה:"את שמחה שהרסת בית בישראל?? את לא יודעת איזה מכה זאת מבוא עולם להרוס בין זוג נשוי". מאיה החליטה לשבור שתיקה והגיבה לטענות ולפרשה כולה:

 

"נתחיל בזה שלא הרסתי שום זוג נשוי או עשיתי משהו לא בסדר, אתם אפילו לא יודעים כמה כואב לחוות בגידה ועוד שמסתירים את זה שנה שלמה. ואנשים כל כך חשובים בביצה נתנו לזה יד שהם היו 'החברים הכי קרובים שלך' או אנשים שעבדת איתם!"

ג'ריס המשיכה בסטורי הזועם:"רק בגלל לנקות מהצד את הכבוד שלו או רק בגלל שהוא 'איש חשוב' בביצה. וזה פאקינג לא עובד ככה. ועוד לא נדבר על האי ומים שקיבלתי בשביל להשתיק אותי ועל הדרך חרא שעברתי בשביל זה. לדרוך על מישהו רק בגלל מי שאתה!!!"

 

"וכן אני מודה שדברים יצאו מפרופורציות אבל זה נטו מתוך כאב והלוואי והייתם יודעים מה זה ואני לא מאחלת לאף בן אדם לעבור בגידה. ומי שעבר בגידה יבין את הדקירות בבטן ואת ההרגשה. ושוב אציין פה, אני לא זאת שהרסתי זוג 'נשוי' או שלום בית"

 

"זה המעשים של אותו בן אדם שהרס את שלום הבית שלו ואת חיי הנישואין! שבחר לז**ן מישהי אחרת בזמן שאישתו בבית אחר. סליחה על הביטוי אבל רק בשפה הזאת אתם מבינים. אז לא אהובים שלי לא הרסתי שום בית, הוא הרס לעצמו חד משמעית והלב עם אישתו שתחיה."

מאיה סיימה בדברים:"מאחלת לה גבר נאמן ואת כל הטוב שיש. אנחנו באותה סירה אבל חבל שהיא בחרה בדרך אחרת, אבל שמחה שהיא הבניה את זה רק עכשיו. וזהו, זו דעתי." לגמרי הלם.

הסטטוס של אלה לי לפני מספר ימים? קשור לעניין? "אם זאת אהבה, אני לא רוצה שיאהבו אותי"

גם רון נשר שהיה מעורב בסערה התקשורתית בפרשה לא פספס את האוקיישן והעלה פוסט עם רמיזה בנושא:"מים ישן שעשו עליי לפני כמה שנים שמאוד רלוונטי להיום …. נכון תמיד היו לי ביצים אבל מודה שזו פעם ראשונה שאני גורם לביצה לא רק לזוז אלא לעבור דירה !"

201 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חיים
1 חודשים

עזבו הכל ראיתם שכתוב "הזמר הבינלאומי סטטיק" 😂😂

ותו לא
1 חודשים

סטטיק תתבייש לך בקושי נשוי שנה כבר הלכת עם מישהי אחרת, אתה בדיוק כמו השותף שלך בושה !!!

אלה לי
1 חודשים

ואלה מאמינה לה שהיא צדקה ב 100 אחוז
עצוב ששרית לא יכלה לחיות עם השקר !!
סטטיס בוגדני נקודה !!!