מרגשת עד דמעות: הצעד המשמעותי של אלין גולן בגיל 16 בלבד!

מרגשת עד דמעות: הצעד המשמעותי של אלין גולן בגיל 16 בלבד!

השמועה אומרת...

אחרי שאלין גולן כבשה את בלומפילד בזמן שאביה, הזמר אייל גולן החליט להעלות אותה כדי לשיר את סינגל הבכורה מול קהל של עשרות אלפי צופים וסיקור תקשורתי מקיף. הבת מצליחה לכבוש יעד נוסף ולסמן וי על אירוע מרגש במיוחד בחייה.

שתפו

אלין גולן היא כבר מזמן לא רק הילדה של הזוג המפורסם לשעבר, אייל גולן ואילנית לוי. אחרי שהפכה לכוכבת רשת בטיקטוק עם קרוב ל-400 אלף עוקבים. היא הצליחה גם לכבוש את הבמות והמסך הקטן ולפצוח בקריירה מוזיקלית מתפרצת.

 

רק בחודש מאי האחרון עלתה למסך סדרת הדוקו ריאלטי שמגוללת את "הרפתקאות" משפחת לוי-שדה, שם הקהל נחשף קצת יותר לאלין גולן שעד כה טרם נחשפה בחייה האישיים יותר מדי וקיבלו הצצה לחייה האמיתיים מבפנים.

אלין גולן בקטע מרגש, מתוך משפחת שדה

ומאז, שמה שלא אלין לא עזב את מדורי הבידור והרכילות, חודש לאחר מכן במהלך מופע הזהב של אביה עלתה לבמה הגדולה של בלומפילד כדי לשיר את סינגל הבכורה שלה "אין לי כח", וכיום היא גם מככבת בסדרת נוער חדשה ומאוד פופולרית.

 

אך מה שאלין גולן עוד לא הספיקה לעשות, ועשתה זאת לראשונה אתמול(רביעי), בגיל 16 בלבד. זה ללוות בשירה זוג בדרך לחופה. אלין נתנה ביצוע מרגש לשיר "שני ילדים בעולם" של נתן גושן בחתונתה של חברה קרובה של אימה אילנית וזה ללא ספק אחד הרגעים המרגשים.

אילנית לוי ששיתפה את הביצוע המרגש של הבת אלין בסטוריז שלה לא נשארה אדישה וכתבה בהתרגשות:"הילדה שלי הכניסה לחופה הערב חברה טובה שלי. מנסה לזכור כל הביצוע איך נושמים. ילדת קסם טהורה שלי. הלב שלי מתפוצץ".

המרגשת עד דמעות: הצעד המשמעותי של אלין גולן בגיל 16 בלבד!
אלין גולן מספרת בכאב על העבר

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל
5 חודשים

מרגשת

שירן
5 חודשים

אלופת עולם מגיע לך נסיכה בהצלחה רבה מזל טוב לחתן והכל

הההההה
5 חודשים

ווואהוו איזה ביצוע מהמם