"היא לובשת ציצית השם ירחם" ענבר אור מעוררת סערה בעקבות סרטון חדש

“היא לובשת ציצית השם ירחם” ענבל אור מעוררת סערה בעקבות סרטון חדש

השמועה אומרת...

לא רבים האנשים שכלל לא נחשפו לסיפורה המאוד דרמטי של יזמית הנדל”ן, ענבל אור שהייתה בעשור הקודם אחת הנשים המצליחות בתחומה, אך הפרק הזה בחייה הסתיים בצורה מחרידה. כיום היום נחשפת בטרנספורמציה חדשה שהצליחה להפתיע וגם לעצבן לא מעט טוקבקיסטים.

שתפו

ענבל אור שהייתה עילוי בתחום הנדל”ן לפני כעשור, בתחום שבו גברים נהגו לשלוט. הסתבכה כזכור לבסוף בפלילים, פשטה רגל ונפלה לתהום פיננסי שהוביל למפולת נפשית וגם פיזית. ומאז נחשפה מעבר לאותה פרשה בכמה מקרים מטרידים.

 

באוגוסט לפני כארבע שנים עוררה אור סערה נוספת כאשר סרטונים עם תיעודים עצמאים שלה פורסמו והופצו ברשתות החברתיות, בהן נראתה בין היתר תלושה ומעורערת ואף חשפה את גופה – דבר שהוביל לשיח מאוד קשה ומנגד גם מרחם כלפיה.

"היא לובשת ציצית השם ירחם" ענבר אור מעוררת סערה בעקבות סרטון חדש
ענבל אור לפני המהפך האחרון בלוק

מאז או לפחות שנה לאחר אותו מקרה מצער ב-2018, אור ירדה באופן מאוד מורגש מאור הזרקורים והתקשורת. ונראה שהיא הספיקה לעבור מאז מהפך של ממש לכיוון הדת והיהדות איתו החליטה לפרוץ לתודעה בשיר חדש בימים האחרונים.

 

אור עלתה בסוף השבוע האחרון עם סינגל ראשון שלה ביוטיוב, ומעבר לכך שרבים הופתעו מקריירת הזמרה החדשה שלה. מה שהפתיע עוד יותר היה הלוק המאוד חסידי ומהודר שלה אותו החליטה לאמץ.

"היא לובשת ציצית השם ירחם" ענבר אור מעוררת סערה בעקבות סרטון חדש
ענבל אור בצילום מסך מתוך סרטון מהתקופה האחרונה בפייסבוק

אף מעבר לפירטי הלבוש החסידיים המוכרים בעיקר בקרב נשים, נראה שהיו עוד מספר אלמנטים שהצליחו לייצר פרובוקציה ותגובות זועמות לרבות כך שהתעטפה בציצית המזוהה בדת כלבוש זכרי.

 

“ככה זה נראה שיש קצר בראש מה הקשר ציצית הכיסוי ראש מספיק להעברת המסר” כתבה אחת המגיבות ביוטיוב של אור. נוספת הוסיפה בעקיצה:“שמה ציצית? טוב שלא עשית ברית מילה לפני הקליפ”

והיו גם אלה שהחליטו לתת הרצאה בנושא:“למה לבשת ציצית?? זה של בנים. מי מדריך אותך?? משהו לא נראה לי תקין, כדאי לך לחפש הדרכה טובה יותר ליהדות אמיתית כמו שצריך, כי כמו שאת עכשיו זה לא נראה טוב, תשמעי הרצאות של הרב זמיר כהן למשל, רב שמבין ביהדות המסורתית כפי שהועברה מדור לדור ללא רפורמות משונות”.

"היא לובשת ציצית השם ירחם" ענבר אור מעוררת סערה בעקבות סרטון חדש
ענבל אור והלייב בצילום מסך מהלייב בפייסבוק שעורר סערה לפני כ-4 שנים

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מנחם
מנחם
1 שנים

אלפי מסכנים שעקצה עד היום מחזירים לבנקים חובות על דירה שלעולם לא יקבלו.והיא רוצה להיות כוכבת במגזר החרדי עכשיו.שתתבייש!

ממ
ממ
1 שנים

איך היא מממנת לעצמה בוטוקס הנוכלת הזאת

מרי
מרי
1 שנים

אישה מוחצנת שלא בוחלת בשום דרך להיות באור הזרקורים
שתשב בבית ותגדל את ילדיה נורמלי מה זה הדבר הזה?