אוהד בוזגלו פותח הכל על האקסית:"היה לה קשה להתמודד, הלב שלה נשבר"

אוהד בוזגלו פותח הכל על האקסית:”היה לה קשה להתמודד, הלב שלה נשבר”

השמועה אומרת...

אוהד בוזגלו הצליח לעורר לא מעט תגובות ברשתות החברתיות בחודשים האחרונים. רובם באו אליו בביקורת בעקבות מערכות היחסים המרובות שלו. ועכשיו הוא פותח מה בדיוק קרה וקורה שם וגם נותן טיפים:”תעשו הרבה סקס”.

שתפו

אחרי שאוהד בוזגלו יצא בפוסט בו חשף את אהבתו לשתי הנשים ה”צמודות” שלו, אלכסה ומריה. מהר מאוד לאחר מכן, מי שהיה איתה בקשר ארוך יותר – אלכסה החליטה שהיא מתנתקת מהמשולש והותירה המון סימני שאלה באוויר.

 

אוהד הגיע בשני האחרון לאירוע ההשקה של הקליניקה “אפל מדיקל” במושב מצליח ובבעלותה של אגם אפל והחליט לפתוח את כל השתלשלות האירועים באופן דיי מנומק, אז מה באמת קרה שם? אלה התשובות לפחות על פי אוהד.

אוהד בוזגלו פותח הכל על האקסית:"היה לה קשה להתמודד, הלב שלה נשבר"
אוהד בוזגלו לצד האקסיות, פאני ואלכסה

אוהד סיפר בהקשר של אלכסה:“אני מקווה שאלכסה בטוב. אני מקווה שלקחה החלטה להתנתק וטוב לה. וקמה מזה. ויצאה לחיים חדשים וטובים. אני תמיד אוהב את אלכסה. תמיד היא תהיה בליבי. ומאחל לה את כל הטוב שבעולם.”

 

וסיפר על הנתק:“אני ואלכסה כבר לא בקשר כמעט חודש. לא קל, לא קל. מתגעגע אליה. מהיום שהוצאתי את הפוסט, המצב היה קשה להכיל. כנראה קיבלה המון הודעות והיה לה קשה להתמודד עם זה. בחורה שאוהבת מישהו והוא מתאהב במישהי אחרת. אז גם אם הוא עדיין אוהב אותה. היא פגועה והלב שלה נשבר. אני מבין את זה ואני מקווה שיהיה לה רק טוב.”

אוהד בוזגלו פותח הכל על האקסית:"היה לה קשה להתמודד, הלב שלה נשבר"
אוהד בוזגלו והצמודה הנוכחית, מריה.

עוד סיפר אוהד:“יש לי רף גבוהה בנשים. אני חושב שלא חסר נשים רגישות. אני אוהב את האחרות, את השונות, את החכמות. את אלה שיודעות ומבינות את החיים האלה. ואת אלה שקולטות אותי ומבינות שבעולם של היום קשה למצוא אמת וכנות”.

 

וגם חשף שאולי הקשר עם מריה אכן יהפוך להיות רציני בעתיד? “אני לא חושב שאני אהיה במחויבות אי פעם. אבל יכול להיות שדברים יקרו. יכול להיות אפילו שנתחתן בעתיד הרחוק. אהבה עושה פלאים. אי אפשר לדעת מה יהיה.”

 

אוהד בוזגלו פותח הכל על האקסית:"היה לה קשה להתמודד, הלב שלה נשבר"
אוהד בוזגלו ואגם אפל. צילום: אור גפן

Subscribe
Notify of
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניר
1 שנים

מדובר באידיוט!

מנחם
1 שנים

הלוזר הכי גדול בארץ.קשקשן.

חוה
1 שנים

נכון ניר וכל מי שמסכימה לצאת איתו גם היא אידיוטית