לאחר ההתבטאויות החמורות: בן אל תבורי מגיב "מתחנן לראות את הילד חודשים ואין מענה"

לאחר ההתבטאויות החמורות: בן אל תבורי מגיב "לא מאחל לאף הורה לעבור מה שהיא מעבירה אותי"

השמועה אומרת...

היום למשמע אוזניהם של גולשים רבים במדורי הרכילות, נחשף קטע קול חמור וקשה במיוחד ובו בן אל תבורי יוצא בקללות ואיומים נגד אורטל עמר ואף טען כי יתנער מילדם המשותף:"לא רוצה אפילו שעה איתו. אני מחקתי אותו עד גיל 21". עכשיו הוא מחליט לצאת בהסבר לטענות הקשות שהופנו נגדו.

שתפו

זה לא עניין חדש או עדכון חריג בכך שמערכת היחסים של אורטל עמר ובן אל תבורי הסתיימה בצלילים צורמים. ומאז שהשניים בנפרד נראה כי בין חילופי המהלומות התקשורתיות ביניהם הם רק קצה הקרחון והקרע עמוק הרבה יותר ממה שרבים ציפו.

 

בהקלטה של תבורי שנחשפה היום נאמרו לא מעט דברים קשים במיוחד שנראו כי נאמרו במצב של כעס בלתי נשלט. בין היתר תבורי הטיח באמר בהקלטה שנחשפה:"אני לא רוצה לראות את הילד יותר, לא רוצה! אני לא מבין איך מכריחים אותי לראות את הילד. לא מתחייב לזמני שהות – אין זמני שהות. לכי תתבעי ולכי להוצאה לפועל. את יכולה להתחבר לי למ###, יא חתיכת שטן, יא זו*ה, יא מסריחה!"

לאחר ההתבטאויות החמורות: בן אל תבורי מגיב "מתחנן לראות את הילד חודשים ואין מענה"
"איך אבא אחר היה מגיב שמשחקים לו ברגשות עם הילד?" תבורי יוצא להגנה

עוד איים בן בהקלטה כי יסיט את בנם המשותף נגדה:"מסכן הילד שלך, יא חתיכת שטן, אני מסית את הילד עליך. בן ז*וה אם אני לא אומר שאמא שלו זבל ואמא שלו זבל! תני לי לקחת הילד, תראי איזו הסתה אני עושה לך לילד. בן ז*נה אם הילד חוזר ולא אומר לך – אמא זבל"

 

בין היתר אמר בן אל כי מבחינתו הילד מחוק:"לא רוצה אפילו שעה איתו. אני מחקתי אותו עד גיל 21! הילד שלי גמור בעיניי. אל תתקשרו להגיד לי 'לילה טוב' שהבטחתי לו. אני לא רוצה לראות אותו בחיים שלי. קחי את העשר אלף שקל ותדחפי אותם לתחת ותביאי אותם תרופות לך ולילד שלך. אני לא רוצה לראות אותך ואת הילד המסריח הזה בחיים שלי, הבנת?"

לאחר ההתבטאויות החמורות: בן אל תבורי מגיב "מתחנן לראות את הילד חודשים ואין מענה"

בתגובה להקלטה בה נשמעו הדברים לעיל לרבות דברים אחרים הגיב בן אל בסטורי לעקביו ויצא להגנתו בצורה מנומקת:"לא הוגן לשפוט בן אדם בכעסו. ככה אומרים, או לפחות ככה שמעתי. את האמת? לא התפלאתי שהיא תדליף את זה. חיכיתי ליום ולרגע ואתם המומים? יש עוד. אז אני מבהיר דבר אחד לכולם. הילד שלי! כן תו! זה הדבר הכי חשוב לי בעולם, ביקום ובכל החיים שאני חי כי בלעדיו אני כלום. לא כסף ולא שום דבר."

 

"אני עובר 3 וחצי שנים קשים בבתי משפט, עם הילד על הילד. לא מאחל לאף הורה לעבור מה שהיא מעבירה אותי! אני לא בנאדם שיפרסם הקלטות או הודעות אבל יש הכל. וכמו ששמעתם בהקלטה. אני משלם לה 10 אלף שקל מזונות ואפילו יותר כל חודש. סבבה יש כסף מקבלת כסף. אבל שאני מנסה להתחנן לראות את הילד שלי חודשים. לחוות אותו, להריח אותו, לשחק איתו ואין מענה. איך אבא אחר היה מגיב שמשחקים לו ברגשות עם הילד?"

לאחר ההתבטאויות החמורות: בן אל תבורי מגיב "מתחנן לראות את הילד חודשים ואין מענה"
הסטורי שהעלה בן אל תבורי בעקבות פרסום ההקלטות

30 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סיון
1 חודשים

תגידו אתם רציניים,אני לא מסכימה עם מה שהוא אמר ולא משנה אם זה היה בשעת כעס, אבל בואו שומעים הקלטה של 4 דקות רק את הצד שלו!!! בכל ריב יש 2 ואף אחד לא משמיע את הדברים שנאמרו מצידה בהקלטה ,אישה עם כל הפנטסטיות יכולה להטריף גבר , ואורטל לא תמימה בואו …
ומישהו הדליף בואו נחשוב מי הדליפה????

יייינא
1 חודשים

תמיד צריך לשמוע צד שני
…אז הכל מתבהר

אור
1 חודשים

בן אל עבר בעצמו חיים קשים והורים גרושים ואמא שהתחתנה שוב – בלאגן – הוא לא ילד צפונבוני .
היא מוציאה אותו מדעתו – והוא כבר אין לו כח לכלום – אני בטוחה שלא התכוון לאף מילה רעה שאמר בטח לא על הילד – זה מסוג האנשים שכשהם נפגעים עמוק הם מוציאים הכל באמוציות כדי לפגוע בצד השני –