הקאמבק של אביחי אוחנה: מה גרם לו לצאת נגד האח הגדול והריאלטי?

השמועה אומרת...

זוכה העונה השמינית של "האח הגדול", אביחי אוחנה אומנם היה לא מעט באור הזרקורים לאחר זכייתו בריאלטי לפני כ-5 וחצי שנים. השתתף בתוכנית רשת נוספת לצד מעיין אשכנזי, בת זוגו לשעבר איתה ניהל מערכת יחסית תקשורתית. אך לפתע נעלם. עכשיו הוא חוזר – ולא תאמינו מה המטרה שלו.

שתפו

שנה וארבעה חודשים עברו מאז שאביחי אוחנה החליט כי לאחר הפרידה שלו ממעיין אשכנזי, הוא בוחר לחזור לעיר הדרומית – אילת. מקורביו מסרו בזמנו כי "הוא החליט לפתוח דף חדש" ואכן כך הוא נעלם לחלוטין מהרשתות החברתיות.

 

רבים ממעריציהם של הזוג לשעבר, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה שנפרדו לפני כשנה וחצי שנה חשבו שהעניין זמני והם עוד יחזרו. אך התבדו כאשר אביחי המשיך במסלולו להחזרת האנונימיות בזמן שמעיין כבר הספיקה לככב עוד על המסך לרבות ב"הישרדות VIP" וגם לחנוך זוגיות חדשה ויציבה אחרת.

הקאמבק של אביחי אוחנה: מה גרם לו לצאת נגד האח הגדול והריאלטי?
אביחי אוחנה והאקסית שמאז נחשפה יותר ויותר לעולם הריאלטי

אך עכשיו, קרוב לשנה וחצי מאז שנעלם מהרדאר וירד למחתרת, אביחי אוחנה חוזר כדי להשיק ספר חדש שבו הוא מספר על איך זה להפוך מאנונימי למפורסם בן לילה ועל המחירים ששילם בדרך.

 

אביחי העלה פוסט בנושא ובין היתר חשף את כותרת הספר שלו:"סלב סוג ז'" לצד שורת המחץ שלא משתמעת לשתי פנים:"איך לנצח 'באח הגדול' ולהפסיד בחיים" וזה מה שהיה לו לשתף בפוסט הקאמבק:

הקאמבק של אביחי אוחנה: מה גרם לו לצאת נגד האח הגדול והריאלטי?

"היי גם לכם יודע שנעלמתי תקופה מכל המדיות לא שאני כזה פעיל גדול על כל מקרה אני נרגש לשתף במשהו שהרבה זמן כבר אני עובד עליו בעידן של רשתות חברתיות תפיסת העצמי קצת נעלמת לנו והקרב על תשומת לב רק הולך ונהיה גדול ומכוער יותר.

 

"לכן מהמקום שלי בדרך יפה וקצת משעשעת שמח להודיע על ספר חדש שאני עובד עליו תקופה ויצא בקרוב. אז מי שמכיר אותי ומי שלא בספר אני הולך לחשוף מנקודת המבט שלי איך זה להפוך מאנונימי למפורסם בן לילה והאם זה שווה את זה ואיך זה נראה מהצד השני ההצלחות הנפילות ומה שביניהם."

הקאמבק של אביחי אוחנה: מה גרם לו לצאת נגד האח הגדול והריאלטי?
חוזר לתודעה או רק לשווק את הספר החדש? אביחי אוחנה. צילום: מוטי דביר

"בנוסף אם במקרה כבר הגעתם לריאליטי טיפים איך לעשות את זה ולא להישאב פנימה. ואחרי שאמרנו את כל זה הגיע החלק הכיפי באמת איך רוכשים ולמה כדאי לכם להיות מה 1000 הראשונים שירכשו שלחו לי הודעה לוואטסאפ 052******* האישי שלי ותבינו את הרעיון."

21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניסים ביטון
1 חודשים

ברוך שובך אלינו אביחי אוחנה הצלחה ושגשוג

אביגיל דוד
1 חודשים

בהצלחה לך

איריס
1 חודשים

איןןןן ולא יהיה כמו אביחי אוחנה שנינות חכמה עם נחמדות ואישיות כובשת (מעיין פיספסה את גבר חייה)