ה

דוגמא לילדים? אייל גולן יצא נגד שלמה גרוניך ולא תאמינו מה קרה אחר כך!

השמועה אומרת...

ידיעה אחת הצליחה להשתלט באופן כמעט מוחלט על מדורי החדשות והבידור ביממה האחרונה. ההתבטאות הלא משעשעת של הזמר שלמה גרוניך שאמר במהלך הופעה:"אתם אשכנזיים כאלה, כזה קהל אני רוצה תמיד. אין פה אפילו צ'חצ'ח אחד". אייל גולן היה אחד המתנגדים הראשיים לדבריו של גרוניך ויצא עליו בסטורי ארוך. אך נראה שמנגד היו שהפכו את חלק מדבריו של גולן להלצה שרצה ברשת.

שתפו

בזמן שלא מעט אמנים שביניהם אביב גפן, קובי אוז, נורית גלרון, ירדנה ארזי יצאו ביממה האחרונה נגד האמירה הגזענית של שלמה גרוניך שהצליחה לפגוע בלא מעט אזרחים. היה זה דווקא הזמן אייל גולן, או איל. בשמו החדש, שתגובתו לגרוניך הצליחה לגרום לריקושטים ברשת.

 

אייל גולן יצא בסטורי חריף במיוחד בעקבות דבריו של גרוניך והחליט לפרוק בפני קרוב למיליון עוקביו ברשת האינסטגרם:"צר לי שבשנת 2022 יש אנשים חשוכים שנתקעו בעבר ובסטיגמות חברתיות, בזמן שהעולם התקדם והפכנו להיות חברה ישראלית מרגשת שכולה כור היתוך של צבעים, ריחות וטעמים. לשמחתנו מוזיקה היא דבר ששייך לכולם, בלי שום הבדל של צבע ועדה, והתפקיד שלה ושל האומנים ששרים אותה הוא לחבר ולאחד ולא לפלג ולהתסיס"

דוגמא לילדים? אייל גולן יצא נגד שלמה גרוניך ולא תאמינו מה קרה אחר כך!

והוסיף:"אדם שתרומתו חשובה ויקרת ערך למוזיקה הישראלית לא יכול לעמוד על מקום קדוש כמו הבמה, ולהתבטא בצורה כל כך נוראית, מרושעת ומחרידה שמעידה הרבה עליו. תתבייש לך."

 

אך אז הגיעה שורת המחץ שגרמה למספר לא רב של ביקורות חזרה לכיוונו של גולן:"וכל מי שישב בקהל, צחק ומחא כפיים לאמירותיו, צריך לעשות חשבון נפש עם עצמו על מהי גזענות ואיזו דוגמא הוא נותן לילדים שלו."

דוגמא לילדים? אייל גולן יצא נגד שלמה גרוניך ולא תאמינו מה קרה אחר כך!
אייל גולן והסטורי בגנותו של שלמה גרוניך

נראה שלא כולם הצליחו להתחבר לכך שגולן היה זה שמבקר לגבי דוגמא לילדים. בעמוד האינסטגרם של יבגני זרובינסקי צוטט הקטע מהביקורת של גולן: "איזו דוגמא הוא נותן לילדים שלו" לצד כיתוב עם מילה אחת בלבד שהופנתה לגולן:"בוא".

 

ואז הגיע גל של דאחקות, כולל חיזוקים ועקיצות מצד מפורסמים נוספים לפוסט העוקצני הזה של יבגני נגד דבריו של גולן. מייקל לואיס הוסיף:"יאללה אחי". עידו קוז'יקרו כתב גם הוא בביקורת:"אין מראות בבית"

דוגמא לילדים? אייל גולן יצא נגד שלמה גרוניך ולא תאמינו מה קרה אחר כך!
ההתנצלות שפרסם שלמה גרוניך בסטורי שלו

וגם התגובות האנונימיות בפוסט של יבגני כלפי גולן לא איחרו לבוא. אחד המגיבים כתב:"מה בוא מה זה הזילזול הזה? הוא נותן דוגמא טובה לילדים שלו.. הוא מדגים לליאם בדיוק עם איזה בנות לצאת.."

 

מגיבה נוספת עקצה:"ומה אתה מלמד את הילדים? שאישה מחליפים כל פעם שנכנסת להריון?". מגיבה נוספת חיזקה:"ממש מצא מי להעביר ביקורת, הצדיק הגדול.. יש לך בכלל זכות לדבר על מישהו, תסתכל קודם על עצמך"

דוגמא לילדים? אייל גולן יצא נגד שלמה גרוניך ולא תאמינו מה קרה אחר כך!
אייל גולן והילד ליאם

אך לצד הביקורות שחטף גולן הגיעו גם חיזוקים ממעריציו לפוסט הסרקסטי הזה של יבגני:"איזה תגובות מגעילות אם אין לכם מה לכתוב אז תצנזרו הוא צודק איזה דוגמא לילדים איל אבא טוב".  "בוא אתה יבגני להשוות מישהו שניסו להפיל אותו בכל דרך אפשרית, לגזען מלוכלך השוואה לא חכמה"

248 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
🌺
7 חודשים

סליחה גם ל גרוניך היתה פרשה של מעשים מאוד מכוערים עם ילדים מלהקת שלווה רק שידעו מאוד מהר להשתיק את העניין

ילדה לנצח
7 חודשים

לא מבינה מה כל העקיצות למה להזכיר נשכחות כרגע אנחנו צ'חצ'חים אז בואו נתמקד בזה…במקום לרדת על איל שאמר דברים נכונים ואמיתיים …אנחנו לא השופטים של מי שמתחתן ומתגרש אנחנו צ'חצ'חים תהנו מזה

בני בר
7 חודשים

איל עזוב אותך מכל החרטטנים.כל אחד משחק אותה זוזו