אורטל עמר מגיבה לראשונה מאז תחילת הסערה ובן התפוצץ:"הבאת איתי ילד שאת בכלל לא רצית!"

אורטל עמר מגיבה לראשונה לסערת ההקלטות ובן התפוצץ:"למה את לא מפרסמת את ההודעות שרציתי להתאבד?"

השמועה אומרת...

אורטל עמר ששמרה על שתיקה עד כה מאז שפרצה לה סערת ההקלטות של בן אל תבורי, שדלפה לרשת בשבוע האחרון. החליטה לשבור שתיקה ולצאת בפוסט חריף במיוחד:"האלימות ששמעתם בהודעות הקוליות היא על קצה המזלג". בן אל תבורי מיהר להגיב ויצא גם הוא בדברים קשים במיוחד!

שתפו

בזמן שהרשת סערה בשבוע האחרון בעקבות הדלפת ההודעות הקוליות של בן אל תבורי, בהן יצא באיומים וטענות קשות כנגד אם בנו – אורטל עמר. אורטל שמרה על שתיקה. אך היום היא החליטה לצאת בפוסט מנומק בו היא חושפת את הצד שלה בסיפור:

 

אורטל פתחה בדברים:"בשבוע האחרון בחרתי לשתוק בתקווה שהסערה הזאת שמפרקת אותי תחלוף ואני אוכל לחזור לחיות ולגדל את הבן שלי בשקט. אבל היא לא חלפה, היא רק התעצמה כי גורמים גדולים וחזקים העדיפו לנסות להפוך את השקר לאמת."

אורטל עמר מגיבה לראשונה מאז תחילת הסערה ובן התפוצץ:"הבאת איתי ילד שאת בכלל לא רצית!"
הימים שכבר כנראה לא יחזרו בין בן אל לאורטל

והוסיפה:"שום דבר שאני אגיד לא יספיק כדי למזער את גודל הנזק של השקרים שהופצו עלי ברשתות על ידי אב בני ובכל זאת אני לא מתכוונת לתת לאף אחד לפגוע בתו ובי. ולכן בלב כבד החלטתי להגיב."

 

"האלימות ששמעתם בהודעות הקוליות היא על קצה המזלג. היא מזקקת לתוכה כמעט ארבע שני של התעללות ריגשית וכלכלית. הטלפון שלי מלא בהודעות קוליות וטקסטים אלימים כלפי וכלפי תו שננטש פעם אחר פעם על ידי אבא שדאג להשמיע בפניו אמירות קשות של הסתה ואלימות בעודו רק בן שלוש בחצי. למי הילד הקסום הזה עשה רע בעולם שזה מגיע לו?"

 

עוד הוסיפה אורטל בהמשך:"רק נעצור ונגיד תודה שאני ותו נכון לרגע זה ניצלנו מהסטטיסטיקה. הדלת שלנו תמיד הייתה פתוחה עבור בן אל. תמיד רציתי שיהיה לתו אבא אוהב ומעורב. רק שהוא בחר מבחירה מלאה לא להיות אבא."

אורטל עמר מגיבה לראשונה מאז תחילת הסערה ובן התפוצץ:"הבאת איתי ילד שאת בכלל לא רצית!"

"לא להגיע ולהיעלם לתו במשך חודשים שלמים. בלי שיחות או מפגשים רק קללות ואיומים. וחמור מזה לזרוק את כל החפצים של תו ולהשאיר חדר ריק כאילו נמחק מהעולם. כמה זה עצוב גם בשעת כעס?" והוסיפה שלא היא הדליפה את ההקלטות:"ולגבי ההקלטות, אני אעשה את זה חד משמעי. לא אני הוצאתי את ההודעות הקוליות המזעזעות האלה. וגם עשיתי הכל כדי שלא יפרסמו אותן."

 

בן אל שקרא את הדברים שכתבה אורטל החליט להגיב בסטורי שלו, בין היתר לדבריו בעקבות כך שיש נגדו צו שאוסר עליו ליצור קשר עם אורטל לכאורה. "יצא לי לקרוא את התגובה שלך. ולצערי אין לי דרך אחרת להגיב לך חוץ מפה כי הוצאת נגדי צו שאוסר עליי ליצור איתך קשר. כל דרך אחרת את תשמשי בה נגדי, הרי לזה את מחכה."

 

"את מכירה אותי כל כך טוב, חיית איתי באותו בית, הבאתי איתי ילד שאת בכלל לא רצית! ואני התחננתי שהוא יבוא לעולם. אבל אף פעם לא דמיינתי שהילד יהפוך למשחק שלך בתביעות שמתנהלות בבית המשפט. הרי הכל נעשה על ידך בשביל לזכות בעוד כמה שקלים ועוד דקות של פרסום גם בתקשורת וגם בחיים."

אורטל עמר מגיבה לראשונה מאז תחילת הסערה ובן התפוצץ:"הבאת איתי ילד שאת בכלל לא רצית!"

והמשיך בדברים:"את אומרת שהילד הוא כל עולמך, אז למה כשאני מבקש לראות את הילד אין מענה? למה כשאני כותב שאני אוסף אותו מהגן את מסרבת? את אומרת שאת יכולה להיות אחת מ… אבל האמת היא שאת זאת שעשית את זה. את זה שהפכת להיות אחת מ… למה את לא מפרסמת את ההודעות שרציתי להתאבד? יש לך גם כאלה המון. הרגת והשמדת את הנפש שלי."

אורטל עמר מגיבה לראשונה מאז תחילת הסערה ובן התפוצץ:"הבאת איתי ילד שאת בכלל לא רצית!"
סטורי התגובה של בן אל שהגיע פחות משעה לאחר שאורטל יצאה בתגובה באינסטגרם

68 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אילן
5 חודשים

אורטל עמר אים היית אמא נורמלית. לחלוטין לא היית מפרסמת קלטות. ולמה את צריכה לקבל 10. 000 אלף. בשביל איפור הלויים בגדים תוספות שיער ובגדי עור לכי לעבוד פוסטמה תמיה היית טמבלת שלוכית ותמיד תישארי כזאת

לא יכולה ללדת
5 חודשים

חבל מאוד שאלוהים זיכה את שניכם בילד בריא וחמוד
ישנם משפחות בארץ ובעולם שמשתוקקים לילד ואתם מה עושים למה ככה חצופים

ענת
5 חודשים

מכוער ביותר ומי ישלם את המחיר? רק הילד!!!!!…