דניאל גרינברג ותום שקד הסוף: הסיבה לפרידה נחשפת!?

דניאל גרינברג ותום שקד הסוף לזוגיות: הסיבה לפרידה נחשפת!?

השמועה אומרת...

ארבעה חודשים בלבד לאחר שכוכבת הריאלטי ואושיית הרשת דניאל גרינברג והבחור אותו הכירה ד’אז בחופשת הסקי, יזם הנדל”ן, תום שקד. הקשר הגיע לסיומו – “כשאוהבים באמת גם צריך לדעת לשחרר”.

שתפו

רבים התרגשו ואחרים דווקא בחרו לבקר את הטיימינג בו דניאל גרינברג נכנסה לזוגיות עם גבר חדש לפני כארבעה חודשים. חודשיים בלבד לאחר הגירושין המתוקשרים שלה מהזמר אייל גולן, לאחר שני ילדים משותפים.

 

אך אמש(שישי) חשפה גרינברג בשרשרת שאלות ותשובות לעוקבות שלה, שבהן בנוהל משתחלת פיסת אינפורמציה מעניינת שגם עוזרת לשמור על פאסון פרסום הידיעה: כי היא ובן זוגה שלצידו נראתה מאוהבת עד מעל הראש ממש לפני כחודש בחופשה ביוון – כבר לא ביחד.

דניאל גרינברג ותום שקד הסוף: הסיבה לפרידה נחשפת!?
דניאל גרינברג ותום שקד: התמונה הזוגית שנמחקה מהאינסטגרם

אז מה גרם לפרידה הפתאומית הזאת שרבים מעוקביה של גרינברג כבר חשו שמתקרבת בצעדי ענק? לדברי מקורבים: שילוב סגנון חייו של תום כרווק תל אביבי לעומת חייה של גרינברג כאמא צעירה לשני ילדים ברחובות היה קשה ולא צלח במבחן המציאות.

 

גרינברג העדיפה לשים את חייה כאמא בראש סדר העדיפויות ואף שיתפה את עוקביה בדברים הבאים:“אני ותומי מאוד אוהבים והוא אולי הבן אדם הכי מדהים שהכרתי בחיי ואני מעריכה ומכבדת אותו וכך ישאר לנצח”.

דניאל גרינברג ותום שקד הסוף: הסיבה לפרידה נחשפת!?
היו מאוהבים בטירוף. דניאל ותום בתקופה הצמודה

“אני הכי גלויה אתכן בעולם כי אתן העוקבות הכי נאמנות וטובות שיש. רובכן אמהות ורובכן יכולות להבין את הכוח שיש בלגדל ילדים ולהיות עבורם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, שלפעמים זה שואב מאיתנו את כל הזמן והאנרגיה לדברים אחרים..”

 

“נכון שצריך לדעת לנהל את הזמן נכון ולשלב בין עולמות.. אבל לפעמים במיוחד כשהם תינוקות זה קצת קשה ולא פייר עבור הצד השלישי בסיפור. וכשאוהבים באמת גם צריך לדעת לשחרר ולהרפות ולהבין שזמן ומקום זה לא תמיד כאן ועכשיו”.

דניאל גרינברג ותום שקד הסוף: הסיבה לפרידה נחשפת!?
דניאל גרינברג חושפת לעוקבות את דבר הפרידה בסטורי

עוד חשפה גרינברג מה רגע המשבר שלה בחיים:“אני חושבת ששלי היה הגירושים. זה הדבר הכי משמעותי שעברתי בחיים, בתור אישה בת 28 עם 2 תינוקות זה לא דבר פשוט.. אבל איך אומרים? ממשברים אנחנו צומחים, גדלים ומתחזקים… ברוך השם.”

דניאל גרינברג ותום שקד הסוף: הסיבה לפרידה נחשפת!?

122 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אלי
6 חודשים

סיפרת לעוקבים שאת פורחת בזוגיות ואיך את מאושרת .ואת בטופ של הזוגיות.וגם אמרת שיש כימיה ואהבה הכל מסתדר.הכל היה בלוף כמוך.הוא גר רחוק דיייייייייי לסיפורים זה הבעיה המרחק..עכשיו זה מתחיל לך מאחד לשני .זה מה יש בתעשייה. ותעשיהכל להישאר בתעשייה הבזויה שאת אוהבת פירסום.עבלה.

אלי
6 חודשים

אוי אוי אוי.אמרת אהבה פורחת אני על גג העולם.סיפרת לנו סיפורים..דניאל.די להמציא העיקר להישאר בתודעה בכל מחיר.המרחק בניכם זה מה שפירק את החבילה למי את מספרת את זה.חלאס הישתמש בך.ראה דאת עסוקה כל היום ברשתות החברתיות.מי צריך אישה כמוך.ביזיון

אביבה
6 חודשים

בחורה רדודה כתבה עוד יותר רדודה לא ברור למה עושים עליה כתבה?! היא זוכה באיזה פרס נובל!? עולה היתה נשואה חצי שעה לזמר מכאן לעשות עליה כתבות ? יאלה שחררו אותנו ממנה. תפסיקו לעשות עליה כתבות היא כלום מכלום