לא תאמינו: כך פספסה נועה יונני הזדמנות עם הצמוד החדש של דניאל גרינברג!

השמועה אומרת...

בזמן שמדורי הרכילות והרשתות הרכילות הוצפו מאתמול בידיעה על בחור חדש שנמצא בחייה של הגרושה הטרייה, דניאל גרינברג. נראה שגם הוא היה קרוב מאוד להתהדר בתואר "יוצא ריאלטי" כאשר בהחלטה של רגע, הייתה זאת נועה יונני שהחליטה לוותר על האופציה להכיר אותו ולחשוף אותו לאור הזרקורים.

שתפו

קרוב לשנתיים אחורה בזמן, בשנת 2020 כאשר הקורונה הייתה עוד אישו בוער וצילומי העונה הראשונה של ריאלטי ההכרויות "אהבה חדשה" ברשת 13 היו בשיאם. עמדה בפני אחת ממשתתפות התוכנית שגם הספיקה לככב ב"האח הגדול", נועה יונני דילמה מול בחור שהפך אמש למאוד מדובר.

 

עוד בפרק הראשון של בעונה המייסדת של "אהבה חדשה", לא רבים זוכרים, אבל נועה יונני החליטה לעשות בחירה תכף ומיד לאחר שצפתה בתעודת הזהות של מושיקו(הבחור הראשון ששודך לה) – "למה כל הזמן לחפש לאכול את כל העוגה. ראית משהו שאהבת, תקחי אותו!" ובעצם לוותר על בחור אחר, תום שקד – הבחור שנצפה צמוד החל מאמש לכוכבת אחרת, דניאל גרינברג.

לא תאמינו: כך פספסה נועה יונני הזדמנות עם הצמוד החדש של דניאל גרינברג!
נועה יונני והבחירה לא הישירה לוותר על תום ב"אהבה חדשה"

דניאל נחשפה אמש בשלל לוקיישנים כאשר היא נמצאת בקרבתו של תום שקד, רווק תל אביבי בן 32 ובעלים של סוכנות נדל"ן מצליחה. דניאל ותום הכירו כזכור בחופשת הסקי האחרונה שלה בצרפת ונראה שמשהו בהחלט מתבשל שם.

 

למרות שמדורי הרכילות ואפילו חלק מהעוקבות של גרינברג החלו להציף אותה בשלל הודעות ואיחולי מזל טוב לזוגיות החדשה שלה עם תום. נראה שהדיווחים מצדה של דניאל וקרוביה מקררים במקצת את האווירה וטוענים כי הם רק חברים טובים שאוהבים לבלות במשותף. נכון לעכשיו.

לא תאמינו: כך פספסה נועה יונני הזדמנות עם הצמוד החדש של דניאל גרינברג!
תום שקד, מתוך עמוד הפייסבוק שלו

אך ייתכן וזה מקרה של אופטימיות זהירה כדי להגן על על השניים מחשיפה מיותרת בטרם הדברים מתחילים להפוך לרציניים באמת. מקורביה של גרינבג חשפו ברשתות כי "תום אדם מאד, מאוד פשוט. בא ממשפחה טובה, עובד חי ונהנה."

 

והוסיפו כי מדובר בבחור שלא אוהב למשוך יותר מדי אש ומעדיף לשמור על פשטות:"אין בו שום דבר מיוחד, וזה כל היופי. זה מה שגרם לדניאל להתחבר אליו". אם לשפוט מהדרישות שדניאל חשפה בסטורי שלה לגבי הבחור הבא שתכיר, הוא בהחלט יושב במשבצת הנכונה.

לא תאמינו: כך פספסה נועה יונני הזדמנות עם הצמוד החדש של דניאל גרינברג!

 

@shmua.com


27 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גניה
9 חודשים

בגלל זה הלך לריאלטי כי הוא בחור שלא אוהב למשוך תשומת לב פחחחחחח

זוליט
9 חודשים

דניאל חכמה הרסה לרוסלנה את הבית כדי להתחתן עם אייל שאייל כן ידאג לילדים שלו שמדובר על הילדים של אייל אז היא מעלה תמונות של הילדים שלו ושלה כי היא אוהבת פרסום ועוד נוסף התלכלה על אבא של הילדים שלה מי אמר שהיא לא תוציא כביסה מלוכלת על הזוג החדש כסף מדבר גם אותך היא תזרוק תחשוב פעמיים

נועה
9 חודשים

חתיכת סחורה.עוברת מאחד לשני בקלות ובמהירות