חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
עידן עמדי יוצא על הפרסומת של סטטיק:"קניתם פרזנטור, לא את הכאבים שלו"

עידן עמדי יוצא על הפרסומת של סטטיק:”קניתם פרזנטור, לא את הכאבים שלו”

השמועה אומרת...

אמש עלה ראיון מקיף ב”ערב טוב עם גיא פינס” ובו דיבר לראשונה האמן הבינלאומי, סטטיק על המשבר עם אשתו שרית פולק. וגם על השמועות סביב הבגידה לכאורה שדרשו התייחסות. ונראה כי גם הספין על הפרידה המתוקשרת בפרסומות החדשה של פרטנר גרמה לחברו מהתעשייה עידן עמדי לצאת בביקורת חריפה.

שתפו

שמו של סטטיק עולה בתקופה לא מבוטלת, לא מעט במדורי הרכילות ולאו דווקא בהקשר לקריירה המוזיקלית שלו. השמועות על בגידה, המשבר בינו לבין אשתו שרית פולק וגם הפיצול מבן אל הפכו לנושאים החמים ביותר.

 

סטטיק סיפר אמש בראיון ב”ערב טוב עם גיא פינס” כי ההחלטה לפרידה בינו לבין שרית הגיעה מצידו. וגם שהשמועות על הבגידה אותם הכחיש, לא תרמו ממש בעניינים הזוגיים. ואף שיתף כי הוא מרגיש עצוב עכשיו בעקבות הדברים.

עידן עמדי יוצא על הפרסומת של סטטיק:"קניתם פרזנטור, לא את הכאבים שלו"

אך נראה שמלבד המועקה לדבריו של סטטיק, שהגיע בעקבות המצב הנוכחי. הוא לא מרגיש כשלון אלא עצב ובדידות. “אני עצוב כי זה לא קל. זה לא קל להיות אני, זה לא קל תמיד. זה מתגמל לפעמים מאוד כן? אני לא מדבר רק על כסף. יש רגעים מאושרים, באמת מאושרים. אבל לפעמים זה עצוב ולבד מאוד”.

 

אך מה בנוגע לפרסומת החדשה שלו לפרטנר בה הוא שר את השיר “לונלי”? יש מי שיצא בטענות חריפות על ניצול הסיטואציה האישית של סטטיק כסוג של חוסר רגישות. סחטנות רגשית שמתורגמת למזומנים קלים?

עידן עמדי יוצא על הפרסומת של סטטיק:"קניתם פרזנטור, לא את הכאבים שלו"

כוכב “פאודה” והזמר עידן עמדי החליט לצאת נגד הפרסומת של פרטנר בהקשר הזה וטען:“אתמול בלילה ראיתי איזהשהי פרסומת של חברה סלולרית, וחשבתי ששווה לדבר על זה. גם לטובת אמנים שעוקבים פה וגם בכלל. אותו אומן עובר איזשהו משבר בחיים האישיים שלו, בקריירה שלו ועדיין המפרסם החליט להעמיד אותו בפרסומת ולשיר ‘לונלי'”.

 

“חשבתי על האיש קריאייטיב שכתב את הפרסומת הזאת ואמרתי לעצמי, מעניין אם הוא עכשיו היה עובר איזה משבר בחיים שלו הוא היה מוכן לעשות איפור שיער ולשיר על זה. אחרי זה עוד לראות את אותו אומן מתראיין זה באמת היה מכווץ לב. לראות שבאמת עובר עליו משהו ובסוף העמידו אותו שם בנקודה הזאת.”

 

וסיכם:“אני לא נאיבי וברור לי שמעורב בזה כסף גדול והכל בסדר, אבל יש מקום לרגישות. בסוף קניתם פרזנטור, רכשתם פרזנטור בגלל הערכים שלו בגלל מה הוא מייצג, לא קניתם את הכאבים שלו. הוא לא צעצוע שלכם.”

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מצדיעה
מצדיעה
1 שנים

כל הכבוד עידן עמדי!!! תודה על הערכים שלך ועל הבעתך. הלוואי שכולם יהיו ככה

אלון
אלון
1 שנים

גבר גבר.
עידן אדם עם לה רחב ועם ערכים.
הלוואי וחצי מהאומנים היו נאמנים וערכיים לחצי מהערכים שאתה מייצג.
עלה והצלח…

שאול
שאול
1 שנים

סטטיק היקר, לכולנו בחיים יש עליות ומורדות אחר כך איך נעריך את הטוב?!?! מה שכן זה מחשל ונותן זמן לחשבון נפש ולדעת להכיר מי החברים שלך באמת …. זה יעבור בע”ה.