דרמת ענק: בת הזוג לשעבר של הצמודה של אודליה סויסה מגיבה לשמועות על בגידה!

דרמת ענק: בת הזוג לשעבר של הצמודה של אודליה סויסה מגיבה לשמועות על בגידה!

השמועה אומרת...

אמש נחשפה לראשונה ובאופן רשמי הזוגיות של כוכבת הריאלטי אודליה סויסה לצד בת זוגה ספיר סטנדיק. ובזמן שהידיעה הגיעה לאחר גל ארוך של שמועות בנושא. נראה ששמועה חדשה וחריפה במיוחד רצה ברשת היום על בגידה לכאורה שהתרחשה בקשר הזוגי הקודם של הצמודה.

שתפו

אנשים רבים חיכו בשקיקה לחשיפת השמועה שרצה בשנה האחרונה, על האישה הגרושה המפורסמת מהפריפריה שהייתה בזוגיות עם גבר וכיום יוצאת עם אישה. אחרי לא מעט הכחשות בנושא מצידה של סויסה אליה הופנו שאלות רבות בעניין – אמש היא החליטה לצאת מהארון.

 

התגובות ברשת לפרסום הידיעה שעלתה אמש לדייט הזוגי של אודליה סויסה וספיר סטדניק שהגיעו יחד לחגוג במסיבת הקיץ של הדוד חיים ויובל המבולבל באצטדיון שלמה בפתח תקווה, היו מגוונות – חלק הרימו וחיזקו וחלק חשבו שמדובר בנסיון לגזור כותרת על אייטם ושת"פ.

דרמת ענק: בת הזוג לשעבר של הצמודה של אודליה סויסה מגיבה לשמועות על בגידה!
אודליה וספיר באירוע ציבורי ראשון. צילום: אור גפן

אך היום התפרסמו כבר פוסטים נוספים בנושא שלא קשורים רק לזוגיות של אודליה וספיר, אלא גם לבת הזוג לשעבר של ספיר, אתי אבוטבול. לצד טענות ועדויות מחומר שקיים ברשתות החברתיות – בטענה שאתי עברה בגידה לכאורה בקשר הזוגי הקודם?

 

בקבוצה כמעט מפורסמים עלה הפוסט הבא שהציף את השמועה ברשתות החברתיות אותו נימקה גולשת בשם אחינועם:"בעודי מחכה לעלות לטיסה בארבע לפנות בוקר בחרתי לערוך תחקיר מקיף על זוגתה החדשה של אודליה סוויסה, ספיר סטודניק. ממצאיי כדלקמן:"

"*לספיר ילדה בשם עמנואל בת 3 אותה הביאה לעולם עם האקסית אתי אבוטבול (שם של אייקון, כבר אהבתי).
*אתי וספיר גמרו ברע, אפשר להבין מהתגובות הכועסות של בני משפחת אבוטבול על הפרסום של פינס על דבר הזוגיות החדשה.
*לא מן הנמנע שספיר בגדה באתי עם אודליה. לאתי פוסטים רבים על כך שהצליחה 'לצמוח מן העפר כעוף החול' (ציטוט) ועל איך מתוך הבגידה הבינה כמה עוצמות יש לה וכמה היא 'פורחת בכמה שיותר צבעים' מאז שנבגדה. לנוחיותכם והנאתכם כמה תמונות."

דרמת ענק: בת הזוג לשעבר של הצמודה של אודליה סויסה מגיבה לשמועות על בגידה!
ספיר סטדניק ובת הזוג לשעבר אתי אבוטבול מתוך הסטורי באינסטגרם

לאחר בדיקת הנושא לעומק נראה כי אכן היה לאתי קשר זוגי עם ספיר. ולא רק זה. שמועה מצאה גם כי אתי הכירה באופן אישי את אודליה סויסה בעצמה ויש סיכוי טוב מאוד שאף היו חברות. מה שגורם לעניין להיות הרבה יותר מעניין.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Etty Abutbul (@abutbuletty)


הצלחנו להשיג את תגובתה של אתי אבוטבול בנוגע לפוסט לעיל שפורסם בקבוצה ועורר את גל השמועות ברשת על בגידה. להלן תגובתה:"כאמא לא אשתף פעולה ואחשוף דברים שקרו לי בחיי בפרטיים כי חוץ מלהיות אמא של עמנואל- גם אודליה אמא בעצמה לילדים גדולים שקוראים כל מה שנכתב אכבד אותם ואמנע לך מלתת התייחסות לסיפור שיעלם עוד שנייה."

צילום: אור גפן

58 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ארי הזועם
27 ימים

2 סמרטוטים סדום ועמורה שווים לתחת של עארפאת יגועל נפש.השם יעניש אותך אודליה .עאלק דתיה שומרת…טפי עליכם

יוסי
27 ימים

חולת נפש

אושר
27 ימים

איזה פרצוף נהיה לה כאילו ישבו לה על הפנים חצי לילה.
מה זה הספיר הזאת נראת כמו תימני בבר מצווה🤮