"הכל בסדר? את נראית בדיכאון" דניאל גרינברג חושפת את רגעי המשבר!

"הכל בסדר? את נראית בדיכאון" דניאל גרינברג חושפת את רגעי המשבר!

השמועה אומרת...

לא מזמן פורסמו הידיעות על פרידתם של דניאל גרינברג ותום שקד אשר במשך ארבעת חודשי הזוגיות שלהם היו נראים מאוהבים מתמיד, והיה נדמה שפרק חדש וטוב נפתח בחייה של דניאל. אך קצת אחרי הפרידה, דניאל חושפת תקופה לא פשוטה של חרדות ולחץ נפשי.

שתפו

עוקביה של כוכבת הרשת והריאלטי דניאל גרינברג הבחינו בכך שהיא חווה ימים לא פשוטים ובמסגרת סשן שאלות ותשובות בנוהל המקובל שלה באינסטגרם, היא נשאלה ע"י אחת העוקבות שלה:"מה שלומך? נראה שאת בדיכאון, הכל טוב?"

 

גרינברג השיבה בנושא, תחילה כתבה כי "אני לא בדיכאון" אך לאחר מכן הסבירה בדיוק מה עבר עליה לאחרונה:"עברתי שלושה שבועות לא פשוטים בריאותית, זה השפיע על הנפש וכנראה שגם משם זה הגיע". כתבה.

דניאל גרינברג ותום שקד הסוף: הסיבה לפרידה נחשפת!?
הלחץ הנפשי הגיע גם בעקבות הפרידה?

והוסיפה:"אני מודה שאני נמצאת בתקופה מעט קשוחה שלי עם עצמי, המון לחץ נפשי… חרדות שתופסות אותי בקטע לא מוסבר… דאגה יתרה שלא על משהו. סוג של נקודת חולשה באמצע המסלול חיים שלי". שיתפה באומץ.

 

וסיימה בדברים:"אני עוד מעכלת תוך כדי תנועה את המהירות שדברים קורים אצלי וזה בסדר לא להיות חזקה ואני עובדת גם על להישבר לפעמים כי זה בסדר וטבעי.. קורה".

 

עוד שיתפה גרינברג בתשובה לשאלה שיש יגידו שדיי סקרנה אותם:"היית יוצאת עם גבר שמרוויח נניח 20 אלף בחודש?". כתגובה לשאלה הזאת גרינברג הוסיפה סמיילים סמוקים וגם את התגובה שלה בנושא:


"כשאת מכירה בן אדם לראשונה את לא נכנסת לשאלות כאלה.. אלו לא דברים שמעניינים.. אם יש חיבור עם הבן אדם ומשהו פנימי אמיתי אז הייתי נהגת בכבוד רב לגביי ההכנסה החודשית שלו.."

 

והוסיפה:"במדינת ישראל גם 20 בחודש קשה להרוויח אז הכל מוערך. הכנסה של בן אדם לא הופכת אותו לטוב או לפחות טוב… ובכל דבר בחיים יש היתרונות וחיסרונות.." ואז רמזה אולי על משהו מנסיונה האישי? "את יכולה גם להיות עם גבר שמרוויח 200 אלף בחודש אבל לא תראי אותו כמעט.. עדיף?".

"הכל בסדר? את נראית בדיכאון" דניאל גרינברג חושפת את רגעי המשבר!
דניאל גרינברג משיבה בסטורי על שאלת הדיכאון

עוד סיפרה גרינברג על השינויים הפיזיולוגים וסימני המתיקה בעקבות ההריון:"כן זה מתסכל ומבאס ואת מסתכלת במראה ולא אוהבת את המראה החדש וחופרת על תמונות שלך מגיל 24.. ואז את מבינה שאת כבר לא בת 24, ויש לך 2 ילדים… והסימנים האלה הם באמת כתוצאה מהדבר הכי מבורך בעולם.."

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ז'סוס
24 ימים

העיקר שטינפה על אייל.
מסוג האנשים שאי אפשר לרצות אותם.
איך אייל נפל עם הטיפוס הזה?

איריס
23 ימים

חחחח מיזה ששאל את השאלה המטומטמת הזו אם הייתה יוצאת עם מישהו שמרויח 20 אלף למה היא גדלה במשפחת מלוכה ??? אנשים ממש דלעת למה מי היא ?? פליטת ריאלטי הפח

מימי
23 ימים

תפסיקו לרדת עליה . אני אם חד הורית ולא קל לגדל ילדים לבד. זה מאוד מאוד קשה . מספיק לפגוע בה . לא מכובד .