"שמרו ת׳פה כבר!! נמאסתם!" ג'קי אזולאי משיבה אש למגיבים ברשת

“שמרו ת׳פה כבר!! נמאסתם!” ג’קי אזולאי משיבה אש למגיבים ברשת

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי שמצליחה לעורר הרבה מאוד רעש ברשתות התקשורת כל פעם מחדש חגגה במוצ”ש האחרון את יום הולדתה ה-39. במהלך המסיבה חשפה לראשונה את בן זוגה שצעיר ממנה ב-15 שנה וכמובן שהביקורות ברשת לא איחרו לבוא, וגם הפעם יש לה בפה את המילה האחרונה!

שתפו

בתקופה האחרונה נראה שהשורדת והשפית ג’קי אזולאי חוטפת מבול של ביקורות מכל כיוון ברשתות החברתיות. התמונות שלה בבריכה בחוטיני, הזוגיות החדשה עם בחור שצעיר ממנה ביותר מעשור, והנסיון לעשות לעוקבים בית ספר באנגלית.

 

יש המון דברים שאפשר להגיד על ג’קי, אבל דבר אחד בטוח – היא לא אחרת שאוהבת להישאר חייבת ותמיד תמצא את התעוזה לדלג מעל חצי הביקורות ברשת ואם צריך להבעיר אש נוספת בשביל הפאן, אז למה לא בעצם?

"שמרו ת׳פה כבר!! נמאסתם!" ג'קי אזולאי משיבה אש למגיבים ברשת
הביקורות לא עוברות לידה? ג’קי אזולאי ובני פרץ. וצילום: אור גפן יח”צ

בחגיגות יום ההולדת ה-39 של ג’קי אזולאי במועדון השלוותה בנמל תל אביב כל אור הזרקורים היו מופנה אליה ולבן זוגה החדש בהופעת הבכורה שלו מול עדשות המצלמה, בני פרץ בן ה-24, שוערה של בית”ר נורדיה ואקס ביתר ירושלים.

 

ג’קי שעד לאחרונה יצאה עם כדורגלן אחר, דניאל בוסי. החליטה הפעם לשים סוף לדיבורים על קאמבק איתו. וחשפה את בן זוגה החדש אליו הייתה צמודה מאוד לאורך כל הערב. וכמובן שגם הפעם הביקורות ברשת לא איחרו לבוא.

"שמרו ת׳פה כבר!! נמאסתם!" ג'קי אזולאי משיבה אש למגיבים ברשת
ג’קי נותנת ביס לצמוד החדש.

הרשת התפוצצה בטוקבקים מרושעים במיוחד. אחת הכותבות העירה:“חחח שתפסיק ללכת עם ילדים בגיל של הבן שלה ולעשות כתבות. לצאת למועדונים ולזרוק ילדים בלילות . ולבזבז אלפי שקלים על הגוף המוזר שלא ראו מעולם”.

 

גולשת אחרת פרגנה ועקצה בו זמנית: “שאפו לגקי , אני לא מבינה איך היא מצליחה להשיג בחורים צעירים ? אני נראית יותר טוב מהגמדה הזאת ורק גרושים ושבורים נופלים עלי . גם אני רוצה טמבל כזה .איך אני משיגה?”.

"שמרו ת׳פה כבר!! נמאסתם!" ג'קי אזולאי משיבה אש למגיבים ברשת
מה נתלחששנה? צילום: אור גפן יח”צ

מנגד היו כאלה שהחליטו לצאת להגנתה של ג’קי. אחת הכותבות הגיבה:“בגלל שהיא אמא אז אסור לה ללכת למועדון ולהנות?? קים וכל כוכבות הקולנוע בהוליווד יוצאות בלי הפסקה ומבלות במועדונים והם נשואות. רק במדינה פרימיטיבית חשוכה ,כמו ישראל, עושים מזה רעש אתם מבינים כמה אתם חשוכים!”.

 

גם ג’קי עצמה לא נשארה חייבת והחליטה להגיב בנושא, ועל הדרך להראות שוב את השליטה שלה באנגלית שגם כלפיה יצאו בלא מעט ביקורות לאחרונה. ג’קי החליט לצטט בליפסינק משפט של ניקי מינאז’:“אם אתה לא אוהבים אותי זה בסדר. אבל, אתם יודעים.. שמרו על הפה שלכם.”

 

אך לצד המשפט הזה ג’קי הוסיפה גם כיתוב חריף ביותר נגד הטוקבקיסטים שיצאו עליה ברשתות לאחורה:“שמרו ת׳פה כבר!! או ת׳אצבעות שלכם מעל המקלדת !! נמאסתם!!!” .

@jekiazulay שמרו ת׳פה כבר!! או ת׳אצבעות שלכם מעל המקלדת !! נמאסתם!!!#שנאתחינם #foryou #fyp #אהבתחינם #nickiminaj ♬ Watch your mouth – Female Rap

"שמרו ת׳פה כבר!! נמאסתם!" ג'קי אזולאי משיבה אש למגיבים ברשת
את באה לפה הרבה?

19 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
זהבה
6 חודשים

מה שיצא לך מהראשון גם הילד הזה רק לשבועיים ויזרוק אותך כניראה שאן לך בושה את אישה זולה בלי ערך וכבוד צוחקים עלייך

לייבוביץ' רות
6 חודשים

ג’קי מחפשת את זה, אז שלא תתלונן.

עמי
6 חודשים

חולת ז’