"לא עוזבים ילדים, מה שחשוב לך זה הבילוי" דניאל גרינברג טסה לחופשה ושוב ספגה ברשת!

השמועה אומרת...

זה קרה שוב: כוכבת הריאלטי דניאל גרינברג החליטה לעלות אמש על טיסה עם חברות על מנת לנפוש באתונה שביוון. ובזמן שהיא העלתה תיעודים על מהטיסה והלוקיישן הנוצץ. שוב צפו הביקורת על התנהלותה כאמא ברשת והיא לא נשארה חייבת.

שתפו

פחות משבועיים מאז פרסום הפרידה של דניאל גרינברג ותום שקד בתקשורת ונראה שמאותו הרגע היא החליטה להספיק וגם לחשוף לא מעט. אם זה היה בחשיפת מצבה הנפשי שלא היה בשיאו וכלל חרדות וקושי. ואם זה רמז למה רצוי שיהיה(או שלא ממש) בגבר הבא שיכנס לחייה.

 

אך אמש החליטה גרינברג לעשות שינוי מסלול קל מהתקופה הלא פשוטה שהיא עוברת בחייה ולעלות על טיסה לאתונה כדי להפתיע את חברתה הטובה, מדריכת ההורים חופית בהרי שחוגגת יום הולדת 40 בהפקה של הביוקר.

הנחיתה של גרינברג ביעד שטוף השמש והנוצץ חלחל כמובן לרשתות החברתיות. בסטוריז שלה, של החברות. ואצל חלק מ-300 הבליינים ברי המזל שהוזמנו להפקה המאוד רצינית שכוללת מסיבות יום ולילה ועוד מלא הפתעות.

 

אך כמובן היו שוב גולשות שהחליטו לבקר את גרינברג באופן מיידי על כך שהותירה את ילדיה בארץ ויצאה לחגוג את החיים הטובים. אחת העוקבות של גרינברג יצאה עליה בהודעות פרטיות אותן שיתפה גרינברג:

"עם כל הכבוד, לא עוזבים ילדים קטנים בתחילת שנה. חבל מאוד שמה שחשוב אצלך זה הבילוי ולא החינוך.". גרינברג כמובן שלא נשארה חייבת ושיתפה את ההתכתבות שלה עם אותה גולשת וגם את התגובה שלה לצד הכותרת "את לא רגועה!!":

 

"יאו הם בדיוק התחילו אוניברסיטה יא אללה איך אני לא איתם?? איזו רשלנות.. והחינוך??? ואי החינוך פיייי שלא נדבר… על הפנים, אמא כושלת… יא בלתי". עקצה גרינברג את הגולשת החצופה.

 

100 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
21 ימים

גברת גרינברג היקרה שיתפת לפני יומיים על חרדות,ועכשיו את טסה לבלות,אין לך דחיית סיפוקים,את סוג של בורחת ממציאות ,יש לל להזכירך 2תינוקותתת בבית ,ולא חייבים להיות בכול הפקה כדי לעלות סטורי ולסחוט עוקבים

ליהי
21 ימים

איזו דניאל גרינברג?
דניאל שאמרה: "עדיף לעשן בהריון ולסכן את העובר, מלהיות בדיכאון או חרדה"? (כאילו סיגריות הן תרופה לדיכאון או חרדה).
אז עכשיו זה "עדיף להשאיר את הילדים עם אחרים, בכל הזדמנות, במקום להיות בחרדה" ומחר זה "עדיף לתת אותם לאימוץ כי גם ככה הם נדפקו מהעישון בהריון" חחח

עידית
21 ימים

דוקא היום הילדים צריכים אטתך.תחילת גן התאקלמות לא פשוטה לילדים קטנים כאלה.בורחת.מהתמודדות לבילויים הזויים. טוב שנכדי בידיים טובות לא בטוח שלילדיך לא יהיו משקעים כל החיים.
בקיצור תתבגרי קצת וקחי אחריות לילדיך