חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הלם בתעשייה: ג'וזי זירה תובע את האקסית עומר קינן בגין לשון הרע!

הלם בתעשייה: ג’וזי זירה תובע את האקסית עומר קינן בגין לשון הרע!

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי עומר קינן שיצאה במספר סטוריז חריפים במיוחד בגנות האקס המפורסם שלה, שאת שמו לא ציינה אך דרך רמזים עבים במיוחד היה קל לזהות במי מדובר. זכתה לתביעה בגין לשון הרע מג’וזי זירה שהחליט להגיש נגדה התראה לפני תביעה בסך 100 אלף שקלים!

שתפו

את הדוגמנית ויוצאת “האח הגדול” עומר קינן רוב הגולשים ומעריצי הריאלטי זוכרים מהעונה השביעית והשנויה במחלוקת בה השתתף שי חי, ובפינת “כל האמת בפרצוף” שלו מאסטר הקראטה הנחית עליה את המשפט האלמותי “צר עולמך כעולם נמלה”.

 

מאז חלפו להן מספר שנים בהן עומר ניהלה מערכת יחסים זוגית עם כוכב ריאלטי אחר ומאוד מפורסם אחר. וכשזו גילתה כי אותו אקס ניהל מערכת יחסים עם חברה טובה שלה מתחת לאף, היא החליטה לצאת במתקפה נגדו ונגדה מול 100 אלף עוקביה באינסטגרם ולא התקמצנה ברמזים שחושפים לכאורה את זהותו של אותו אקס.

הלם בתעשייה: ג'וזי זירה תובע את האקסית עומר קינן בגין לשון הרע!
עומר קינן, תמונה מתוך האינסטגרם

למרות שקינן פתחה בדברים:“לא אציין שמות ואלבין אדם בפני רבים, רק ארמוז. הוא אקס שלי, מפורסם, די ג’יי שחובב קעקועים והיא בחורה בלונדינית מעפולה שכיכבה לא מעט בסטורי שלי בזמן האחרון. תעשו חושבים לבד.” היה ברור לרבים במי מדובר, ובסטורי נוסף שלה היא חשפה התכתבות איתו פתחה בין היתר את הדברים הבאים:

 

“שכחתי לציין אקס יקר שלי שגם אני יודעת אני יודעת עלייך לא מעט דברים שהחברים ההומואים שלי לחשו לי באוזן עלייך על דברים שקרו לפני ואחרי שהיינו ביחד.. ואם זה החברים ההומואים שלי, כולכם צריכים להבין במה מדובר. שגם על זה דרך אגב, כל המלון שהיינו בו יודע”.


 

לאחר דברים אלו ששותפו ודברים נוספים כולל האיכול:“בהצלחה מתוקים מאחלת לכם שתתראו בגיהנום בגלגל הבא”. כוכב הריאלטי ג’וזי זירה החליט להגיש נגד עומר קינן התראה לפני תביעה על סך 100 אלף שקלים באמצעות עורכי דינו אסף שרעף ומיכל רוזנטל.

הלם בתעשייה: ג'וזי זירה תובע את האקסית עומר קינן בגין לשון הרע!
משדר עסקים כרגיל: ג’וזי זירה בסטורי

בעמוד “ערב טוב” התפרסמו הדברים ומכתב ההתראה המלא של ג’וזי לקינן. המכתב הזה הגיע לכאורה בעקבות אותם דברים שנכתבו ברמזים עבים בסטוריז שלה על האקס והחברה הטובה. וכל השתלשלות הדברים.

הלם בתעשייה: ג'וזי זירה תובע את האקסית עומר קינן בגין לשון הרע!
הסטורי של עומר קינן עם הרמזים העבים לאקס

במכתב התביעה שנחשף נכתב בין היתר:“לכבוד עומר קינן, בימים האחרונים הנך מפרסמת לשון הרע נגד מרשי, מר ג׳ונתן זירה (ג׳וזי) הכולל שקרים והפצת דיבה כנגדו, בין הייתר, רמזת שמרשי הנו הומוסקסואל וכן צורך סמים באופן קבוע,במעשיך אליה עברת הלכה למעשה על חוק לשון הרע התשכ״ה 1965, הנך מתבקשת להסיר את הפירסומים לפרסם התנצלות נגד מרשי ולשלם לו 100,000 שקלים לצרכי פשרה בלבד”

הלם בתעשייה: ג'וזי זירה תובע את האקסית עומר קינן בגין לשון הרע!
הסטורי עם ההודעה מהאקס והתגובה שהובילה לסערה

Subscribe
Notify of
guest
21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עומר קינן
עומר קינן
1 שנים

הגברת עומר קינן לכי תחפשי בולבול אחר בלי קעקועים הוא לא מעוניין בך שרוטה עם קבלות !!! שכבה עם כל העולם ואשתו

שששש
שששש
1 שנים

יאללה הוא לא רצה אותך אז את מלכלכת עליו טיפשה כזאת רוצה רק שישחילו לה שרלילה

בורה בורה
בורה בורה
1 שנים

רק לפני כמה חודשים הראו את גברת עומר קינן מתמזמזת ונמרחת על גוזי אז אל תשחקי אותה מאמא תרזה פתאום , סהכ לא בא לו עליך זכותו