"אני בהריון בחודש!?" האמת מאחורי מסר הג'יבריש של שרית פולק

“אני בהריון בחודש!?” האמת מאחורי מסר הג’יבריש של שרית פולק

השמועה אומרת...

יותר מחודש עבר מאז שהמשבר הזוגי של הזמר והיוצר סטטיק וכוכבת הריאלטי שרית פולק נחשף בתקשורת. הוא עזב את הבית המשותף ולאחר מכן גם נתן ראיון סוחט דמעות בהקשר לפירוק הצמד המוזיקלי שלו ושל בן אל. ואילו נמנעה מהתייחסות. אמש העלתה שרית סטורי שהצליח לבלבל את הגולשים שחשבו שיש לה מסר חם במיוחד!

שתפו

היחסים של שרית פולק וסטטיק אומנם עלו על שרטון על פי הפרסומים שעלו בחודש הקודם. הוא עזב את הדירה המשותפת בחיפה ועבר לגור אצל חבר קרוב. וזאת בצל שמועות על בגידה שהצליחו להתפוצץ ברשת וגם לזכות לתגובה שלו בעניין בראיון טלוויזיוני.

 

ובזמן שהיו כאלה שהחליטו לחגוג על הפרידה של השניים ולנסות להוסיף קרשים למדורה. ישנם גם כאלה שמחזיקים אצבעות לקאמבק אפשרי ופיוס של השניים. שאולי מתקדם בצעדים קטנים לאחר פרסומים על כך שסטטיק צפוי להשתתף באירוע התרמה בהפקתה של שרית במוצ”ש.

"אני בהריון בחודש!?" האמת מאחורי מסר הג'יבריש של שרית פולק
המסר המעורפל הצליח לעורר סקרנות אדירה ברשת.

אמש העלתה שרית פולק סטורי לא ברור בחשבון האינסטגרם שלה. טקסט מטושטש ובו נכתבו דברים שחדי הראייה הבחינו כרמיזה לסוד גדול שהיא מתכוונת לחשוף לכאורה. “הרבה זמן חיכיתי לספר לכם…” היה החלק הברור בטקסט.

"אני בהריון בחודש!?" האמת מאחורי מסר הג'יבריש של שרית פולק

את אמצע הטקסט היה קשה מאוד לפענח. ואילו בסוף הטקסט שגם היה מטושטש נכתב:“היה לי מאוד קשה להסתיר, מודה”. מיידית רבים חשוב שמדובר במסר לגבי הזוגיות עם סטטיק, או אולי משהו שקרה במהלך מערכת היחסים של השניים.

 

הסטורי שעלה לקבוצות הפייסבוק השונות זכה למספר פענוחים. אחד הגולשים טען כי יש פה רמיזה לחשיפה הריון:“הרבה זמן חיכיתי לספר לכם אני בהריון בחודש. היה לי מאוד קשה להסתיר מודה”.

אחרים התלוצצו על חשבונה:“‘היה לי מאוד קשה להסתיר’ דווקא נראה לי שהולך לך לא רע”. אך גולשים נוספים הבינו אט אט שמדובר כנראה בשת”פ המתקרב לו בפאנצ’ שיחשף בקרוב, והם צדקו.

"אני בהריון בחודש!?" האמת מאחורי מסר הג'יבריש של שרית פולק
רעיון מרענן ביותר ומשעשע. שרית פולק

מסתבר שאותו סטורי פורסמם אצל מספר משפיענים ומשפיעניות רשת. והוא היה לבסוף פרסומת למותג קרולינה למקה. שרית חשפה זאת בסטורי למחרת בדברים:“אם הייתם צריכים להתאמץ כדי לקרוא את הסטורי האחרון. כנראה שאתם צריכים בדיקת ראייה. וזה בסדר, גם אני צריכה בדיקת ראייה. אני ממש אגש לסניפים.” וחשפה את המלל הפרסומי בהמשך.

Subscribe
Notify of
26 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שירה
1 שנים

שתהיה🙏🙏🙏🙏🙏 בריאה ושלמה הלוואי שהיה🙏🙏🙏🙏 להם טוב יותר אמן🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

אור
1 שנים

שרית מקסימה הלוואי ויחזרו

שיר
1 שנים

🤣🤣🤣🤣🤣 גם אני