חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מי התפוצצה על הכלה מורן בן אסולין? "לא ראויה לשום פרגון, אני מתביישת ומבוישת"

מי התפוצצה על הכלה מורן בן אסולין? “לא ראויה לשום פרגון, אני מתביישת ומבוישת”

השמועה אומרת...

מי שהפכה למגה סלב בתוך פחות משבוע, הכלה המדוברת של המדינה: מורן בן אסולין ממשיכה לייצר לא מעט ביקורות גם בקרב ידועני ארצנו שלא ממש עפו על התעוזה והתנהגותה המשוחררת על הבמה עם עומר אדם ביום חתונתה. מי החליטו להתפוצץ עליה? ואיך היא הגיבה? כל הפרטים

שתפו

אין ספק שהדיון החריף של הביצה לחודש ספטמבר הוא סביב הכלה שהסעירה את המדינה, מורן בן אסולין שמאז אותו רגע על הבמה בחתונתה שהצליח להרגיז לא מעט אנשים היא מסוקרת בכל מקום אפשרי.

 

בזמן שהיא כלל לא מתנצלת על אותו מקרה על הבמה בו יצאה בקללות לעבר הקהל והתנהגה באופן בוטה כלפי הזמר עומר אדם. היא אף טענה לאחרונה ש“הייתי עושה בדיוק אותו הדבר שוב”. ובעלה חיזק ואמר שהיא עוד לא הייתה במיטבה.

מי התפוצצה על הכלה מורן בן אסולין? "לא ראויה לשום פרגון, אני מתביישת ומבוישת"
מורן בן אסולין ובעלה הטרי איתמר

גם החברות של מורן טענו בתקשורת:“היא בחורה מיוחדת במינה, ממש לא שגרתית, הכל אצלה מוגזם. היינו בטיולים בחו”ל ועשינו מלא סופי שבוע באילת ואיפה לא, בחתונה זו היתה הכי היא שבעולם”.

אך למרות כל ההסברים מאחורי ה-“אמאל’ה, איזו יפה אני, אמאל’ה איזו שווה אני” ו“כפיים יבני זו*ות” נראה שעדיין היא זכתה לאש גם מכוכבת מפורסמת שהחליטו להשוות אותה אליה.


 

כוכבת הריאליט קארין כהן יצאה בסדרת סטוריז חריפים נגד מורן וטענה:“הבחורה לא מעניין אותי איך היא נראית, לא מעניין אותי איך היא מתלבשת. לא עניין אותי אם הציצי שלה בחוץ או לא. אני גם מתלבשת חשוף אבל אני לפחות מחזיקה את הלבוש החשוף שלי עם ערכים, עם כבוד.”

קארין כהן, יצאה נגד מה שהתחולל בחתונה של מורן

עוד הוסיפה קארין בין היתר:“אל תשוו אותי לבחורה הזאת אפילו לא בצחוק. אין לכם בכלל אופציות להשוות אותי לבחורה הזאתי. זאת לא אותה ליגה ואני מצטערת להגיד לכם. ולא אין לי על מה לפרגן לה. והיא לא ראויה לשום פרגון לא ממני ולא מאף אחת אחרת. ובחורות שמפרגנות לה שיבדקו את עצמן”

 

מורן בן אסולין הגיבה לדברים של קארין:“את האמת? לא נעים לקום בבוקר ולשמוע בחורה בשם קארין שמגדפת ומלכלכת עליי. יכולתי להגיב אבל… החלטתי לדון לכף זכות(תנסו גם אתם בהזדמנות תראו איזה כיף זה). יום מקסים לכולם וגם לך קארין שאגב, אמאלה איזו שווה את”

גם כוכבת “האח הגדול” דנה רון החליטה לצאת בביקורת נגד מורן בן אסולין בסטורי:“לא נתנו לה במה כי היא כוכבת, נתנו לה במה כי כולם צוחקים על חשבונה. תעשה מה שאתה רוצה כל עוד אתה לא פוגע באחר, אבל אתה לא יכול לבוא ולהתנהג באופן בהמי לאמן שהזמנת ואתה משלם לו. אז מה, קנית אותו? תן קצת כבוד בין אדם לחברו”

 

והוסיפה:“היא לא מבינה שהיא קורבן של הסיטואציה. היא התנהגה באופן כזה שמבקשים ממנה להתראיין, אבל צוחקים על חשבונה. באמת כואב לי עליה”.

מי התפוצצה על הכלה מורן בן אסולין? "לא ראויה לשום פרגון, אני מתביישת ומבוישת"
דנה רון: יצאה גם היא בביקורת חריפה על הכלה מורן בן אסולין

 

אמאל’ה, כמה ביקורות רצות עלייך ברשת. מורן בן אסולין והבעל איתמר

Subscribe
Notify of
guest
107 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דרומי
דרומי
1 שנים

כל הפרצוף שלה מנותח ומלא כימיכלים

ינשוף
ינשוף
1 שנים

הגוף מהמם, אבל הפנים נראים כבר מוזר מהניתוחים לדעתי

מישל טורוני
מישל טורוני
1 שנים

תגידי לה את אמת בפרצוף התנהגת זוועה ביזיון בושה בתחתית של הרצפה פח אשפה